Gönderen Konu: Kia cerato ile takas ne dersiniz  (Okunma sayısı 11436 defa)

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kia cerato ile takas ne dersiniz
« Yanıtla #28 : 06 Temmuz 2012, 15:15:35 »
Doğru karar verdin. Alsaydın pişman olurdun.
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2012, 18:20:23 Gönderen: metalteo »

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #29 : 06 Temmuz 2012, 16:18:29 »
kapı kapı kapı  :tamamdir

bir golf sahibi olmak için birçok nedeniniz olabilir,
mesela kapı sesi  :D

cerato ya gelene kadar o paralara ne arabalar var ama onlar bile golfün verdiği güven hissini vermiyor.
golften sonra alınacak arabalarda bana göre 40bin tl den başlıyor.  ;)

Önceki sayfada aynı tutarı verdim :))

Arkadaşım, bu forumda vw den sonrasına, vw yada audi den başka bir araca vize çıkmaz...
O kadar da değil hocam ya. Kia Sportage'a vize çıkar mesela ;)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #30 : 06 Temmuz 2012, 16:19:35 »
vazgeçtim. adama söyledim. Niye dedi? Ben de arkadaşlarım istemedi dedim iyi mi? Bakacam artık duruma. Golf 5 ya da Audi denk gelirse onlarla ilgili de fikrinizi alırım. Aslında bu vw arabana 45 yaşından sonra binecen. Yoksa ondan başkasına binemiyorsun.
Sayenizde kia'ya biner binmez ön yargım ortaya çıktı. Araba çok hafif göründü iyi hızlanıyor ama frenler pek iyi değil. Yola yapışmıyor. Ne biliyim işte öyle oldu.. Hayırlısı olsun...

Hakkten hocam ama daha iyi olsa emin ol en başta ben veirir alırım emin olabilirsin.Bu arabalar insanın gözündeki beğeni ve kalite hissini acayıp yukseltiyo her arabaya bir kusur bulmaya başlıyor insan.Benim gözümde Merc.Bmw.Audi den sonra Vw geliyor Vw ye bindikten sonra gayet iyi araçlar olan Ford ve Opel bile tatmin etmemye başlıyor.Çok uçup kaçmasada sorunlu bir Golfe denk geldiysen Golf 5 e yada Jetta ya geç ama temiz bakılmış araba al emin ol sıfır almış gibi tek kuruş masraf yapmadan binersin.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #31 : 06 Temmuz 2012, 18:27:09 »
vazgeçtim. adama söyledim. Niye dedi? Ben de arkadaşlarım istemedi dedim iyi mi? Bakacam artık duruma. Golf 5 ya da Audi denk gelirse onlarla ilgili de fikrinizi alırım. Aslında bu vw arabana 45 yaşından sonra binecen. Yoksa ondan başkasına binemiyorsun.
Sayenizde kia'ya biner binmez ön yargım ortaya çıktı. Araba çok hafif göründü iyi hızlanıyor ama frenler pek iyi değil. Yola yapışmıyor. Ne biliyim işte öyle oldu.. Hayırlısı olsun...

Bir gönül sayfası daha kapandı :)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 07 Temmuz 2012, 09:29:28 »
Bir gönül sayfası daha kapandı :)

;D ;D yeni maceralarda görüşmek üzere.. golf 5 bulun bana  :t

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 07 Temmuz 2012, 15:42:40 »
aracı ben kullandım binmeye ideal araclardan bir tanesi  çok keyifli kullanısı konforu vardır yol tutusu iç hacmi bagaj hacmi  vs hersey yerli yerinde tek kusur bulabileceğim 2. el deki piyasası golften oldukça ağırdır   üzerine 6000 vermenizde biraz fazla gibi geldi bana ama arac ta temiz gözüküyor km orj.ise anlaşmaya bakın.derim
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 07 Temmuz 2012, 16:34:11 »
aracı ben kullandım binmeye ideal araclardan bir tanesi  çok keyifli kullanısı konforu vardır yol tutusu iç hacmi bagaj hacmi  vs hersey yerli yerinde tek kusur bulabileceğim 2. el deki piyasası golften oldukça ağırdır   üzerine 6000 vermenizde biraz fazla gibi geldi bana ama arac ta temiz gözüküyor km orj.ise anlaşmaya bakın.derim
o defter kapandı usta :)
2015 1.4 125ps highline