Gönderen Konu: RabbitHan  (Okunma sayısı 1447359 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: ercijuana TOPSECRET Syf:145
« Yanıtla #2184 : 17 Mart 2011, 15:31:53 »
erci tek silecek işini nası yaptın hemen anlat bakam özelden :D
Kolay iiiiş  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #2185 : 17 Mart 2011, 17:14:18 »
çok güzel hareketler bunlar. yavaş yavaş mk1 leri, toplayanların hızı parçalayan, bakmayan, öldürenlerden daha fazla olmaya başladı. derli toplu mk1 sayısı yakında hızla artacak gibi İnşallah.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2186 : 17 Mart 2011, 19:45:07 »
Yuh bu Yavuz hala yaşıyormu o kadar bedduaya ölür demişitm ama helal vallahi artık hesabını öbür tarafta verir.

Kardeşim bu arada sonunda başlamışsın arabaya bayadır giremiyordum foruma hayırlı uğurlu olsun. Umarım istediğin gibi olur... Benimde parçalar geldi sonunda başladık gene koşturmaya bende aynen senin gibi ustaların tepesindeyim ama ilerleyişi kontrol etmek amaçlı bu seferkilerden çok memnunum vallahi o kaypak Yavuz ve yanındaki haysiyetsiz ters yaparsa benim ustalara yönlendirebilirm.

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2187 : 17 Mart 2011, 23:21:16 »
mk1 alasım geldi :D :D 
Alalım sanada 1 mk1 ::D
süper işçilik var ama helal olsun adama
Yavuz abi çok titiz çalışır şurayıda yap burayıda yap dediğimde kızsada yapar :D
Çok parlatma milletin gözünü alır yolda kaza yaparlar allah korusun :)

Şaka biyana erci kolay gelsin kardeşim.

Sağol abimm kaporta işimiz yarın akşama bitiyor inşallah ama motor işine enderle girmiyeceğim zaten yavuz abi enderi yanında istemiyor Muratın mevzusundan biliyorsunuz enderi :D artık rektefiyeciye götürüceğim sonrada artık mk1 sevdalılarıyla konuşa konuşa ufak ufak toplarım motorumuzu abim :D
Allah emeklerini boşa çıkarmasın cok güzel olacak..Geçirdiğin uykusuz her gün sana çok bağlayacak bundan eminim.. ;)
Vallahi çok yıpranıyorum ama bu kadar yıpranmassam istediğim gibi bir mk1 çıkmayacak ortaya :D
erci tek silecek işini nası yaptın hemen anlat bakam özelden :D
Birazdan burada açıklayacağım :D
çok güzel hareketler bunlar. yavaş yavaş mk1 leri, toplayanların hızı parçalayan, bakmayan, öldürenlerden daha fazla olmaya başladı. derli toplu mk1 sayısı yakında hızla artacak gibi İnşallah.
bir 4 sene önce toplamıştık ama ilk araç toplayaşımdı ve bilgisizdim şimdi ise cerrah gibiyiz :D
Yuh bu Yavuz hala yaşıyormu o kadar bedduaya ölür demişitm ama helal vallahi artık hesabını öbür tarafta verir.

Kardeşim bu arada sonunda başlamışsın arabaya bayadır giremiyordum foruma hayırlı uğurlu olsun. Umarım istediğin gibi olur... Benimde parçalar geldi sonunda başladık gene koşturmaya bende aynen senin gibi ustaların tepesindeyim ama ilerleyişi kontrol etmek amaçlı bu seferkilerden çok memnunum vallahi o kaypak Yavuz ve yanındaki haysiyetsiz ters yaparsa benim ustalara yönlendirebilirm.
Kardeşim senin işi bu hale getiren tek kişi Ender biliyorsun zaten yavuzda istemiyormuş artık enderi ayırıyorlar yollarını benim kaporta halloldu boya için konuşmamıştık yavuz ile ama ara gazı veriyorum bakalım nolcak :D senin projeninde bol bol fotolarını görmek istiyorum kanka :D motor işini endere bırakmayacağım bir 100 lük attık ama artık oda onda kalır biliyorsun enderi :D  ;D ;D :tamamdir :tamamdir :tamamdir :sevgi: :sevgi:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2188 : 17 Mart 2011, 23:27:54 »

Bu mk1 e çok benzeyecek hakketen ama benim atsler parıl parıl yanacak  :tavkiss:
en az bunun kadar güzel olur inş erci  tekrar kolay gelsin ;)

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
Ynt: ercijuana TOPSECRET Syf:146
« Yanıtla #2189 : 17 Mart 2011, 23:29:59 »
Bu gün motor içi zımparalandı benzinle temizlendi tekrardan sonra kurumaya bıraktık
sonra güzelce boyadık yarında vernikleyeceğiz.
Tek silecek kitinin yuvasını ayarladık
motor işini ne yapacağımı halen düşünüyorum bakalım nasıl olacak.

« Son Düzenleme: 17 Mart 2011, 23:30:23 Gönderen: ercijuana »

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2190 : 17 Mart 2011, 23:42:45 »
 :tamamdir
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2191 : 17 Mart 2011, 23:44:05 »
Maşallah Erci abi imrenerek seğrediyorum ve örnek alıyorum  :sevgi:

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2192 : 17 Mart 2011, 23:46:34 »
:tamamdir
:tamamdir :sevgi: :tavkiss:
Maşallah Erci abi imrenerek seğrediyorum ve örnek alıyorum  :sevgi:
Teşekkürler kardeşim bu mk1 i ustalar topladı kaportasını bir dahakine asla usta eli değmeyecek bir kaç sene sonra cabrio projesi ve bus t2 düşünüyorum  :tavkiss:

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2193 : 17 Mart 2011, 23:50:10 »
Knka masallah cook cok gzl oluyor Sehıt oto ıle bır konusalım ıstersen
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2194 : 17 Mart 2011, 23:52:47 »
:tamamdir :sevgi: :tavkiss:Teşekkürler kardeşim bu mk1 i ustalar topladı kaportasını bir dahakine asla usta eli değmeyecek bir kaç sene sonra cabrio projesi ve bus t2 düşünüyorum  :tavkiss:
Cabrio mu benim Cabrioyu toplıyalım beraber olmamı  İst. kalıcak yer ayarla bana  ben parayı biriktireyim gerekli malzemeleride ayarlayıp getireyim benim kızı İst. dönerken çıtır bir MK1 Cabrio ile döneyim zaten plakayıda yenilemek istiyordum millete yeni cabrio aldım derim zaten o halden sonra değiştirmedim yeni resto ettim desem kimse inanmaz bana 16 GKN 16  8)

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2195 : 17 Mart 2011, 23:52:48 »
Kanka motor işini yarın amcamın arkadaşı gelecek bir bakacak ne yapabiliriz kaça patlar vs.
BMW ustası aslında senelerdir rektefiye yapıyor babasıda aynı şekildeydi gebze büyük sanayide 300m den büyük bir dükkanları filan var her türlü motor yapmak için aklına hangi cihaz geliyorsa hepsi mevcut abilerde bakalım yarın akşam üstü gelecek aracın yanına enderde rektefiye için ona veriyor motorlarını diğer ustalarda :D bakalım hyayırlısı beceremessek şehit otoya yol gözükecek kankaa

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2196 : 17 Mart 2011, 23:54:00 »
Cabrio mu benim Cabrioyu toplıyalım beraber olmamı  İst. kalıcak yer ayarla bana  ben parayı biriktireyim gerekli malzemeleride ayarlayıp getireyim benim kızı İst. dönerken çıtır bir MK1 Cabrio ile döneyim zaten plakayıda yenilemek istiyordum millete yeni cabrio aldım derim zaten o halden sonra değiştirmedim yeni resto ettim desem kimse inanmaz bana 16 GKN 16  8)
Olur kardeşim boş ev dolu ama ısıtıcı sorunu var :D baharda başlanır yaza biter hallederizde önce benim garaj yapmam lazım 100 200 m lik bir yerimizi kullanacağım :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2197 : 18 Mart 2011, 00:07:59 »
Olur kardeşim boş ev dolu ama ısıtıcı sorunu var :D baharda başlanır yaza biter hallederizde önce benim garaj yapmam lazım 100 200 m lik bir yerimizi kullanacağım :D
Sen yap garajı orayı MK1'le doldurmak kolay  :D