Gönderen Konu: Direksiyon Ağırlaştı  (Okunma sayısı 21972 defa)

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
Ynt: Direksiyon Ağırlaştı
« Yanıtla #42 : 18 Aralık 2012, 12:38:10 »
2003 golf var 2007 caddy sürdüm bizimki amelelik bildiğin caddy yağ yağ orjinal jantlarıyla. 2006 polo var arkadaşta onun vitesleriyle benimki arasında dünya kadar fark var onunki yağ bizimkileri sanki halat ile çekiyosun

:) katiliyorum ben arabayi ilk aldigimda 2-3 gun gittim abi bunun direksiyon sert vites sert adamlar normal diyo ben bakin bi boyle hayat gecmez diyordum sonra alistik :) palio bile yag gibi
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 18 Aralık 2012, 14:46:39 »
direksiyon sert ama vitese çözüm var. motorun ordaki vites kollarını yağlayın hissedilir derecede yumuşayacaktır.

Çevrimdışı ZEGG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 18 Aralık 2012, 16:19:58 »
vatandaşın birisi polo için, kaputun altında vites sertlik ayarı var demişti. uçuk geldi bana ama bi araştırın derim. Bu kadar şikayet duyunca da  şaşırdım açıkçası. araçlarınız eskidiği için bakım istiyor olsa gerek. 0 dan bu yana kullanan var mı bu araçları? eskiden de mi böyleymiş acaba? 2009 polomdaki direksiyon ve vitesleri ayak serçe parmağımla bile kontrol edebilirim heralde ;D o kadar yumuşak. hayatımda bu kadar yumuşak araba kullanmadım ben  :)

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #45 : 18 Aralık 2012, 16:27:28 »
:) katiliyorum ben arabayi ilk aldigimda 2-3 gun gittim abi bunun direksiyon sert vites sert adamlar normal diyo ben bakin bi boyle hayat gecmez diyordum sonra alistik :) palio bile yag gibi
+1 alıştık alışmasınada yağ gibi caddy ye bindikten sonra benimkine binincede tuhafıma gidiyor direksiyon kütük gibi

Çevrimdışı crombera

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 18 Aralık 2012, 18:59:03 »
Yokmudur bunun bı cozumu 10 numara arac bu dıreksıyon olmusmu hıc..
VW İle Yaşamak..