Gönderen Konu: arabanın yeni jantlı hali arkadaşlar bi bakın bakalım;)  (Okunma sayısı 22647 defa)

Çevrimdışı srcglb

• Profili Görüntüle
Ynt: arabanın yeni jantlı hali arkadaşlar bi bakın bakalım;)
« Yanıtla #28 : 11 Mart 2008, 10:28:06 »
rica ederim metinim ne kızması :)..sen söyle abi fikirlerini senin dilin ve gönlün güzel o yeter  :tamamdir ya zaten 18 jant bakıyorum yine bi yerlerden kardeşim..senin dediğin rs4 e örnek verirmisin bana varsa elinde..?

Çevrimdışı srcglb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 11 Mart 2008, 10:34:05 »
umutsertan teşekkürler fikirlerin için..yay olayını bende düşünüyorum herkez aynı şeyi söylüyo çünkü artık:)ya aslında orjinalini bozmak istemiyorum ama napim bilmiyorumki..yay olayında amörtisör falanda değişmesi gerekiyomu..?

Çevrimdışı umutsertan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 11 Mart 2008, 10:39:05 »
Alıntı
umutsertan teşekkürler fikirlerin için..yay olayını bende düşünüyorum herkez aynı şeyi söylüyo çünkü artık:)ya aslında orjinalini bozmak istemiyorum ama napim bilmiyorumki..yay olayında amörtisör falanda değişmesi gerekiyomu..?

Amörtisör'ü değiştirmene gerek yok ayrıca orjinalini bozmuyorsun. 4 tane yeni yay alıp benim gibi eskilerini muhafaza ediyorsun olay bu  :tamamdir Gir sen yay olayına devamlı jant değiştirmekle hem paranı hemde vaktini harcayacaksın boşu boşuna.

Çevrimdışı srcglb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 11 Mart 2008, 11:27:54 »
ya o konuda haklısın kardeşim doğru söylüyosun:)şu yay konusunda bana yardımcı olurmusun yani şuanda kaç paradır kaç santim gerekli ne marka olmalı mesela..?

Çevrimdışı umutsertan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 11 Mart 2008, 11:55:35 »
Alıntı
ya o konuda haklısın kardeşim doğru söylüyosun:)şu yay konusunda bana yardımcı olurmusun yani şuanda kaç paradır kaç santim gerekli ne marka olmalı mesela..?

Tabiki nedemek :D Ben 3,5cm yay yaptırdım Wogtland açıkcası tam hatırlamıyorum ama 350 - 400 YTL civarında set olarak. Çok fazla seçenek var açıkçası eğer kafana yatarsa yaptırabilecğimiz tanıdığım bir yer var. Bende arabamın bu tarz ufak tuning işleri için gittiğim çok iyi bir Tuning firması

Çevrimdışı srcglb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 11 Mart 2008, 12:03:58 »
valla kardeşim söylersen fena olmaz :tamamdır ya aslında bnmde varda gittiğim..sanki biraz fazla kazıklıyolar gibime geliyo herdefasında:))senin o tanıdık tuningçi ne tarafta

Çevrimdışı umutsertan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 11 Mart 2008, 12:31:41 »
Maslak Atatürk Oto Sanayide. Sen nasıl istersen seçimi sana bırakıyorum

Çevrimdışı can mete

• siyah'beyaz-ölüm'yaşam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 11 Mart 2008, 12:53:41 »
sercan Allah kaza bela wermesin kardeşim jantın güzel ama birazdaha büyük düşünsen daha doldun gösterişli olur we bişe daha tabi senin zewkin ama camlardaki filmleri çıkarsan daha çekici olur yada birazdaha açık renk düşün filmleri arabanın içi gözükünce daha bi ayrı hawası oluyo benim golfe bak istersen..
biz beşiktaş çocuğuyuz...

Çevrimdışı srcglb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 11 Mart 2008, 13:01:01 »
allah razı olsun kardeşim saol..ya jantı 18 düşünüyorum aslında ama filmler konusunda yok abi çıkarmam filmleri..:)içi gözükmesin zaten amacım o bnm:)senin arabayı bulamadım ben kardeşim ya resim koyda bakim bi bende;)

Çevrimdışı can mete

• siyah'beyaz-ölüm'yaşam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 11 Mart 2008, 23:31:07 »
yeni konu açtım golf e yeni imaj yaptım diye fotolar orada..  :)içi gözükmesin bakalım:):)
biz beşiktaş çocuğuyuz...

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 30 Mart 2008, 17:40:29 »
çok güzel olmuş.Zevkler ve renkler tartışılmaz.Ne demişler: HERKESİN ZEVKİ BİRİNCİ MEVKİİ
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 07 Haziran 2008, 12:33:49 »
çok yüksek

Çevrimdışı srcglb

• Profili Görüntüle
arabamın yaylanmış hali ;))
« Yanıtla #40 : 15 Haziran 2008, 13:12:29 »
arkadaşlar yine uzun süre ayrı kaldım..bakalım arabanın yenii haline ne diyeceksiniz ..yorumlarınızı bekliyorum :tamamdir

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
Ynt: arabamın yaylanmış hali ;))
« Yanıtla #41 : 15 Haziran 2008, 13:17:10 »
Foto yok sanki :)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)