Gönderen Konu: YAKIŞIKLI.. Golf Mk1 GTI.. PROJE  (Okunma sayısı 541330 defa)

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
Ynt: YAKIŞIKLI.. Golf Mk1 GTI.. PROJE
« Yanıtla #952 : 13 Ocak 2012, 00:07:27 »
catısma cıkmıs orda :) arka yada on camurlukta varmı buna benzer bısı ?
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #953 : 13 Ocak 2012, 09:20:22 »
Yoka valla diger lerinde hiç bişe iç tarfdanda yalıtım yapıştrmışlar ben biraz inçeliyeyim bakalım gercekten kurşunlamışlar gibi yakışıklımı..

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #954 : 13 Ocak 2012, 12:55:23 »
Yoka valla diger lerinde hiç bişe iç tarfdanda yalıtım yapıştrmışlar ben biraz inçeliyeyim bakalım gercekten kurşunlamışlar gibi yakışıklımı..

allah kolaylik versin kardesim restorasyonunda..
biz henuz parayi denklestiremedigimiz zamanlarda bulmustum senin araci, satilikti o zaman, daha sonrada sen aldin..
guzel aracin var maasallah..
araci soyman guzel olmus, elinden geldigince acele etme, heryerini dikkatli incele bence..
yalitimlar falan var demissin hepsini sokup altlarini kontrol et bence..
aklina gelen en kucuk ayrintiyi bile atlama sakin :)
bittiginde evladiyelik bir mk1 e sahip olacaksin..
allah kaza bela ceza vermesin..

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #955 : 13 Ocak 2012, 17:41:21 »
mamı abıcım yalıtım yapıcanmı yaparsan bol bol fotola cunku bana lazım olacak  :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #956 : 13 Ocak 2012, 17:58:19 »
Valla önümüzdeki hafta için kumlancak alayı çıkar ozaman kapıda suyun içinde kalmış sanki anlamdım digerinde bişecikler yok  :-\

kumlandı mı her şeyi çıkar senin de dediğin gibi. az macun bol işçilikle 15 sene kaportasından yana en ufak şüphe duymazsın.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #957 : 14 Ocak 2012, 10:05:13 »
Dün gece uğradım eski ön paneli çamurlukları sökmüşlerdi foto almadım dün bütün gün zaten onun için ugraştım bakalım güzel olcak inşlh toplayan usta da sadece eski projelk araç yapıyor ve gördüklerinn içinde çok çok iyimiş onun tabiriyle birşeyi yokmuş :) Hayrlısı bakalım bugün ugrayıp foto alıcam daha sonra bir akşam dükknı bana bırkıcak ben biraz kazıma temizleme yapıcam güncel fotolar yakında :)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #958 : 14 Ocak 2012, 10:59:36 »
İnşallah güzel olur Allah nazarlardan saklasın.. Kumlatman iyi olmuş boyadan sonra biblo gibi çıkacak araban.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #959 : 14 Ocak 2012, 12:55:39 »
olurv olurr kasasıı düzgün aracınn :) ustanın dedigi gibi çok işi yok. en agır işi kapıı :)
Exclusive Garage

Çevrimdışı csari

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #960 : 15 Ocak 2012, 21:09:44 »
Arabanın neresini kumlatacağını tam olarak bilmiyorum ama komple  kumlatmayı düşünüyorsan bence kumlatma.  Dün birkaç kumlamacıyla ve kaportacıyla  konuştum. Arabanın kaportası özellikle de 30 senelik bir arabanın kaportası kumlamanın basıncına (+ 7 bar) dayanamaz ve kaportada yer yer delinmeler veya dalgalanmalar (daha önce macun varsa daha çok dalga ) olacağını söyledi. Böyle bir durumda ise,  az macun bol işçilik, yerini, çok macun bol bol kulak çınlamasına bırakacaktır. Hiç bir kaportacı kumlanmış arabayı boyaya almaz, alacak olan da fahiş bi fiyat isteyecektir.(ki hakkıdır, dalgaları yok etmek için çok emek harcayacak)  Yok illa kumlama diyorsan  kapı direkleri ve motor havuzunu yaptır, diğer yerlere boya sökücü kimyasallar kullan (sitede arkadaşın biri yapmıştı, biraz uğraştırıcı ama kumlamadan daha iyi bence)
Kolay gelsin.
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2012, 21:23:57 Gönderen: csari »

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #961 : 15 Ocak 2012, 21:29:45 »
allah işini rast getirsin kardeşim tam zamanında i bi karar...

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #962 : 15 Ocak 2012, 22:55:13 »
Arabanın neresini kumlatacağını tam olarak bilmiyorum ama komple  kumlatmayı düşünüyorsan bence kumlatma.  Dün birkaç kumlamacıyla ve kaportacıyla  konuştum. Arabanın kaportası özellikle de 30 senelik bir arabanın kaportası kumlamanın basıncına (+ 7 bar) dayanamaz ve kaportada yer yer delinmeler veya dalgalanmalar (daha önce macun varsa daha çok dalga ) olacağını söyledi. Böyle bir durumda ise,  az macun bol işçilik, yerini, çok macun bol bol kulak çınlamasına bırakacaktır. Hiç bir kaportacı kumlanmış arabayı boyaya almaz, alacak olan da fahiş bi fiyat isteyecektir.(ki hakkıdır, dalgaları yok etmek için çok emek harcayacak)  Yok illa kumlama diyorsan  kapı direkleri ve motor havuzunu yaptır, diğer yerlere boya sökücü kimyasallar kullan (sitede arkadaşın biri yapmıştı, biraz uğraştırıcı ama kumlamadan daha iyi bence)
Kolay gelsin.
Değişik bir malzeme var köpük gibi sert sprale takılıyor onunla saca zarar vermeden macunu boyayı söküp alabiliyorsun bunun uygulanması daha mantıklı olur. Tabi sonradan kullanılacak macun astar gibi malzemelerde çinko galvaniz özelliği olması iyi olur çürümemesi açısından.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #963 : 15 Ocak 2012, 23:21:58 »
Zaten ustam ilk motor içi bagaj içi kapı içlerini dedi kumalamk için daha sında ben tamamını dedim olur yaaprım dedi zaten ilk motor içini yaptıkdan sonra duruma göre harekt etmeyi düşünüyorduk dediginiz çok doğru ama işte ustanun yaptgı T stop sahin var yaşından dolayı konuşyorum bu model arabayı onun tüm işlemlerini görrdüm komple kumlandı ve boyandı ustanın işçiligide benim için çok iyi o model arabada bile bir hata yok boya kaporta ip gibi cizgileri ve güzel bir günde fotolarını alr atrım buraya yorumlarınız için teşkkrler  :tamamdir

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #964 : 15 Ocak 2012, 23:37:25 »
herşey gönlünce olur inşallah sorun sıkıntı çıkmadan işler istediğin gibi gider

Çevrimdışı zamazingo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #965 : 16 Ocak 2012, 01:41:38 »
Zaten ustam ilk motor içi bagaj içi kapı içlerini dedi kumalamk için daha sında ben tamamını dedim olur yaaprım dedi zaten ilk motor içini yaptıkdan sonra duruma göre harekt etmeyi düşünüyorduk dediginiz çok doğru ama işte ustanun yaptgı T stop sahin var yaşından dolayı konuşyorum bu model arabayı onun tüm işlemlerini görrdüm komple kumlandı ve boyandı ustanın işçiligide benim için çok iyi o model arabada bile bir hata yok boya kaporta ip gibi cizgileri ve güzel bir günde fotolarını alr atrım buraya yorumlarınız için teşkkrler  :tamamdir
T stop...Harika...Orj italyan.:) Hocam senin aracın fotolarını da bekliyoruz.Meraklandırma bizi