Gönderen Konu: YAKIŞIKLI.. Golf Mk1 GTI.. PROJE  (Okunma sayısı 541324 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: YAKIŞIKLI.. Golf Mk1 GTI.. Elektirikci Aranıyor..
« Yanıtla #700 : 15 Ekim 2010, 16:12:15 »
 Ya bu mördak varya forumda onun abisi var adı aklıma gelmiyor oda araba toplama işleri falan yapıyor sanayide yerleri var biz kendisinle görüştüğümüzde baya bi ustalardan bahsetmişti onla bi şekilde irtibata geçsenez size yardımcı olabilir.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #701 : 15 Ekim 2010, 16:54:23 »
slm benim arabayı toplayan ömer ustanın elektrikçisini tavsiye ederim.
Çok güzel işçiliği var memnun kalırsın.
Ömer usta zaten golf kullanıyor.
almanyada eğitim almışlar kaliteli bir servis.
öneririm.
0532 2848338
topkapı teknik oto sanayi sitesinde
aydın oto
siteden aradığını söyle ilgilenirler

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #702 : 15 Ekim 2010, 19:33:46 »
Mördak ı tanımıyorum heralde bilimyorum ama ömer ustayı bi ararım aslında o sanayi sitesinden nefret ediyom ordaki bi şanzımancı mahfetti beni şerefsizler Şimdi ne alaka dersiniz ama uyarım sizleri sakın sakın ordaki OTOVİTES die kalitesiz dükkana şanzıman vermeyin çok geçmişte olan bişe nese Tamm çok sağol önümüzdeki hafta içi götrrm inşlh..

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #703 : 18 Ekim 2010, 12:17:46 »
Arkadaşlar Yakışıklıda elektrik kaçağı var veya şarz dinoması ölmüş bilmiyorum dinomaya daha yeni baktırdım ama gene akü giderek zayıflıyor aküyüde sıfır aldım daha 5 ay olmadı arka stoplarım da ve sileceklerde biraz işi var bunları yapabilcek güvendiginiz kaliteli usta varmı..?
zeytinburnu sanayi sitesinde benim oto elektrikçim Mehmet usta var.0 537 660 87 91.Sağlam çocuktur götür yakışıklıyı selamımıda söyle halletsin bütün işlerini 5 dakikada  :tamamdir

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #704 : 18 Ekim 2010, 12:22:23 »
Ya bu mördak varya forumda onun abisi var adı aklıma gelmiyor oda araba toplama işleri falan yapıyor sanayide yerleri var biz kendisinle görüştüğümüzde baya bi ustalardan bahsetmişti onla bi şekilde irtibata geçsenez size yardımcı olabilir.

ben tanıyorum mördak ı emreyi yani..... numarasını kaybettm yanlız.. cabrioyu muayeneye hazırlıodu en son... topkapıda tarih müzesinin orda sanayide..

bu arada arabanı sakın her sefernde farklı farklı ustalara götürme.. dikiş tutmuo ondan sonra...
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2010, 12:23:43 Gönderen: burak.akın »

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #705 : 18 Ekim 2010, 13:57:32 »
Ömer ustaya Götürcem zaten gerek kalmadı adı neyse o arkadaşa birde bana klasik laflar söyleme burak 1 senedir araçla uğraşıyom ve araba piyasasında da yeteri kadar vakit gecirdim  bu lafları sadece bir işten anlamayan anlıyormuş gibi gözükmek isteyenlerin tercihidir Sen öle deglsin dimi...? Sacece sitemim buraya girip hayatında daha arabaya oturmamış kişilerin saçma sapan yorumlar yapması sende sevdigim bir arkadaşımsın ve seninde böyle saçmalıklara katılmaman dilegim istegim...  :tamamdir  :sevgi:

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #706 : 18 Ekim 2010, 14:17:09 »
farklı bir yaklasım olmuş, sevdiklerine böyle yazıyorsan...
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #707 : 18 Ekim 2010, 20:32:07 »
+1453  :t
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #708 : 18 Ekim 2010, 22:40:57 »
vay a. düşüncelerinide öğrendk sağol.. herkez anladığı kadardaa anlar SEN merak etme... herkeze kurcalatma demk istedik hata ettik.. laflara bak sözlere bak ya neyse bak sen dalgana daha demyz zaten bişi
!!

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #709 : 18 Ekim 2010, 23:03:05 »
Dalgaya bakarız Burak rahat olda Sen anlamak istedigin gibi anlıyon oda senin tercihindir eyvalhh sanki beni tanımıyon bana kurcalatma diyon valla çok iyi biliyon ki zaten öle bişe olsa katil çok yaptrırdım kurçalalardı. 2 haftadır marşa basmadım yatıyo parkda sence Neden ustasını bulim die öle kurcalatma deme ile olmuyor canım benim...... Hatırlatırım bir vites ayarı için 150 km yolda yaptım neden kurçaladımı olmuyo ustası orda oldugu için gittim kartala...

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #710 : 18 Ekim 2010, 23:08:07 »
mami çocuk sana bir şey demedi bence gayet güzel laf ettii sabah okudugumda ne güzel demiş dedim hatta lakin sen lafı üstten değil başka yerden anlamışsın hâla ole anlıyorsun bak kaç senedir buradayım kimsenin senin sandıgın gibi düşüneceğini sanmıyorum buforumda hele burak hayatta oyle düşünmez sadece buradaki yazışmalardan tanımama rağmen ben birkan burak ve  gökhanı benim biraderim gibi seviyoru çok kanım ısındı onlara bilgiye ve golfe aç arkadaşlarım onlar benim onlardan asla iğneleme laf sokma ve art niyet bekleme o tarz düşünme derim bu benm kendime has düşüncem sana bir kardeş tavsiyesi tabi sen kendi bildiğin gibi yapabilirsin lakin benmde ne kadar harbi oldugumu çok iyi biliyorsun kardeşim ;)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #711 : 18 Ekim 2010, 23:18:32 »
Demekki bizi tanımamışlar kardeşim valla benim sadece yanlış buldugum konu bilmedigin bi konuda yorum yapmak söyledigi kötü bişey demedim zaten ki hala öle idaam da yok... Dedigin gibi burda tanıdığım Golf e aç dedigin kişileri bende tanıdım çoğuda benim Golf e olan sevdamın 10/1 i olamaz onun için bende bağzı olayların farkındayım konu 3 gün önce açılmış bişe değilki yanlışsam söyle kardeşim..

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #712 : 18 Ekim 2010, 23:20:06 »
 konuşman uslubun çok ters ne bu ya azarlar gibi..seni tanıyıp tanımamak değil söledim sadece ama bişi demiceksin hata çünkü ben anladığım gibi değil senin anlattığın gibi anlıyorum....ters ters konuşuosun farkındaysan nizam ve ercinin yorumlarada bak.. usta bulunur sorun dğeil...maddiyat önemli...  bi lafc söledik dediklerine bak yerin dibine sokup çıkarır gibi...ters bişey dedim sanki ben sana  adam bile yazmış sevdiklerine böle yaklaşıosan farklı bi yaklaşım olmuş die...
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2010, 23:23:22 Gönderen: nizam »

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #713 : 18 Ekim 2010, 23:29:11 »
Yavv tamm Sen ordan istedigini yaz canm benim herkes kendi durumunda haklı  tamm mı Merak etme kurcalatmam kimseye uyardıgın için sağol 1 senedir kurçalatıyodum şimdi yapmm Teşkrederm...