Gönderen Konu: YAKIŞIKLI.. Golf Mk1 GTI.. PROJE  (Okunma sayısı 541368 defa)

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
Ynt: YAKIŞIKLI.. Golf Mk1 GTI
« Yanıtla #98 : 13 Şubat 2010, 22:51:19 »
Çok güzel hareketler bunlar mami eline sağlık :tamamdir

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 15 Şubat 2010, 13:49:38 »
konuyu yeni gördüm, hayırlı uğurlu olsun Muhammed
kazasız arızasız günler dilerim. jetronic ile ilgili bir sıkıntın olursa haberim olsun.

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 15 Şubat 2010, 17:52:14 »
Çok güzel hareketler bunlar mami eline sağlık :tamamdir
Eyvallah Abim çok teşşkürler.. Bende Ç G H diyom... :D
konuyu yeni gördüm, hayırlı uğurlu olsun Muhammed
kazasız arızasız günler dilerim. jetronic ile ilgili bir sıkıntın olursa haberim olsun.
Eyvallh yavaş yavaş bişeler yapmaya çalışıyom işte jetronic ise kararsız bu aralar :D
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2010, 17:56:01 Gönderen: mami6848 »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #101 : 15 Şubat 2010, 17:59:39 »
Muhammed sakın kurcalatma her ustaya iyice ayardan kaçırırlar.. Sorunu nedir şuan k-jet in..
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2010, 17:59:47 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 15 Şubat 2010, 18:22:29 »
Muhammed sakın kurcalatma her ustaya iyice ayardan kaçırırlar.. Sorunu nedir şuan k-jet in..
Yok kurcalatmıyorum zaten valla yağ kaçaklarını yaptıktan sonra düşük devirde çalışmaya başladı trafikde dur kalk yapınca fazla oda çok değil ama işte öle oluncada Stop ediyor  ::) İlk aldığımdan beri ise çok gapir bi sorun var iki hafta çalışmasın ilk marşta çok rahat alıyor ancak motor normal sıcaklıgına ulaşsın durdur aracı tekrar calıştır çalıştıra bilirsen bazen hiç sorun yapmıyor ama işte Kararsız sorun nerde bilmiyorum  :(  :sevgi: 

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 15 Şubat 2010, 19:33:25 »
Devir yükselir o sorun değil ama sonradan yazdıkların genel sorunu açıklıyor.. Aynı sorun bendede vardı ustalara güvendik bızıklattık başımızı ağrıttılar ama işin temeli okadar basitmişki kendime çok kızmıştım...

Sen beni msn e ekle sana ayrıntılı açıklamasını yapayım aracın kendine gelsin.. Şuan çiğ benzin yakıyorsun arabanda ve 2 katı tüketiyorsun..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 15 Şubat 2010, 19:35:54 »
Devir yükselir o sorun değil ama sonradan yazdıkların genel sorunu açıklıyor.. Aynı sorun bendede vardı ustalara güvendik bızıklattık başımızı ağrıttılar ama işin temeli okadar basitmişki kendime çok kızmıştım...

Sen beni msn e ekle sana ayrıntılı açıklamasını yapayım aracın kendine gelsin.. Şuan çiğ benzin yakıyorsun arabanda ve 2 katı tüketiyorsun..
Abi MSN'den değil burdan genel olarak söyle bizde bilgi edinmiş olalım şu an bende çiğ benzin tüketiyorum fakat karb.sistem neden olur bunun nedeni ?
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 15 Şubat 2010, 19:38:39 »
Yok bu TOP SECRED bilgiler :D :D ulu orta yayınlanmaz sonra herkez usta olur başımıza :D :D

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 15 Şubat 2010, 20:15:23 »
aman kimseye ellettirme, ilacını doktorunu biliyorum.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 15 Şubat 2010, 20:21:33 »
Mete küçük elektriksel bi sorun o 50tl lik işe 500TL isteyen usatalar olmasında. Bana mangenteiler arızalı deyip 1500TL isteyenide çıkmıştı :)
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2010, 20:22:21 Gönderen: Mk1GTI »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 15 Şubat 2010, 22:49:51 »
Bu şemayı iyi inceleyin özellikle bi oto elektrirkçisi ile 12v gelmesi geren 4 parça var ve bunların 2 si sabit yakıt pompasından 12v alıyor. Diğer 2 si Marş basarken kontak hattından 12v veriyor..

Şemada Extra benzin regulatörü ve hava valfi devamlı 12v almak zorunda veya bu parçalar çalışır durumda olmak zorunda olmassa motor ısındığında motora soğuk motor muamelesi yapar ve bi dünya sorun yaşatır.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 15 Şubat 2010, 22:55:31 »
Bu şemayı iyi inceleyin özellikle bi oto elektrirkçisi ile 12v gelmesi geren 4 parça var ve bunların 2 si sabit yakıt pompasından 12v alıyor. Diğer 2 si Marş basarken kontak hattından 12v veriyor..

Şemada Extra benzin regulatörü ve hava valfi devamlı 12v almak zorunda veya bu parçalar çalışır durumda olmak zorunda olmassa motor ısındığında motora soğuk motor muamelesi yapar ve bi dünya sorun yaşatır.

aaah ah.. neler çektin bi sen bilion, bi ben, bi de Allah :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 15 Şubat 2010, 23:12:44 »
Ya ilker şu 12v davası yüzünden 1 yıldır 2 katı yakıt bide muhammedin dediği gibi soğukken yarım marş ama motor ısındımı istediğin kadar marş bas çalışmaz meret ahh ahhh hep ustalara güvendik.. Yurt dışından komple K-Jet bile getirttim sırf bu yüzden..

Çevrimdışı mami6848

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 16 Şubat 2010, 00:00:09 »
Ya ilker şu 12v davası yüzünden 1 yıldır 2 katı yakıt bide muhammedin dediği gibi soğukken yarım marş ama motor ısındımı istediğin kadar marş bas çalışmaz meret ahh ahhh hep ustalara güvendik.. Yurt dışından komple K-Jet bile getirttim sırf bu yüzden..
Aynen yaaa bukadar yani dediklerin birebir yakıt çok Subaru'ya bin daha az yakar :D nese soguk motor tak yarım marşda çalışıyor ama ısınsın yok vın vın vın vın alıyor ama boğularak çalışyor delirttikden sonra. Mete abi ilede konuştum oda çok kaliteli gerçekten anlıyan ustasına yönlendirdi çok sağ olsun birlikte çözeceğiz inşlh...