Gönderen Konu: BÖCÜK YENİ SAHİBİNİ ARIYOR 2002 MODEL ÜSTÜ TAKAS OLUR  (Okunma sayısı 10964 defa)

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar uzun uğraşlar sonunda masrafsız,sahibini üzmeyen,eksiği gediği kalmayan bir araç haline getirdiğim böcüğü satılığa çıkardım.İstiyorum ki en az benim kadar ona iyi bakacak yeni bir sahibi olsun.Fiyatınıda bana mal oluş fiyatından oldukça aşağıda tutmaya çalıştım.İnşalalh kadrini kıymetini bilecek bir arkadaşa veririmde gözüm arkada kalmaz.2002-2010 model arası Volkswagen tercih her türlü araçla takas düşünürüm.Fiyatları makul olduğu takdirde.
[urlhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-orjinal-1979-golf-mk1-38705064/detay[/url]
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2011, 11:40:43 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı M-uhteşem-K-üçük-1

• aиıL қaяaLöқ ;)
    • Profili Görüntüle
Araban gerçekten güzel duruyor hayırlı satışlar.
aиıL

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Aile baskısı tek kapı mk1 aşkına baltamı vurdu murat.  Bak ben 4 kapı dizelle yırttım olayı şimdilik iyiyiz herkez memnun 4 kapıdan hemde yakıtından. Evdekiler anlamıyor kadir kıymet onlara ha dedimi gezmelik araba olacak bide cümbür cemaat doluşmak istiyolar öle tek kapıdan fil misali girmek zor geliyodu bizimkilere :D :D

Hayırlı satışlar.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Aslında Diesele geçmenin sebebi yakıttan kurtardığın paralarla daha çok aksesuar demi seni gidi seni öhöhöh neyse konuyu dağıtmayalım HAYIRLI SATIŞLAR MURAT ABİM  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Sölemeden edemiycem arka camdaki VWTURK yazısını hiç beğenmedim sizin siteden bi Polocuyla acaip kapıştım gördüğüm yerde çok pis dövücem bi zahmet söylersen msn adresimi falan ver buluşalım bi yerde kış geldi sinirimi çıkartmam lazım  :tamamdir Kırmızı bi Polo 2007 kasa falan olması lazım modifiyeli biraz 16 U plaka  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
Ulen gökhan valla tam bi topik katilisin seni kimler dövmesin :D :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
Araban gerçekten güzel duruyor hayırlı satışlar.
Aslında Diesele geçmenin sebebi yakıttan kurtardığın paralarla daha çok aksesuar demi seni gidi seni öhöhöh neyse konuyu dağıtmayalım HAYIRLI SATIŞLAR MURAT ABİM  :tamamdir
Aile baskısı tek kapı mk1 aşkına baltamı vurdu murat.  Bak ben 4 kapı dizelle yırttım olayı şimdilik iyiyiz herkez memnun 4 kapıdan hemde yakıtından. Evdekiler anlamıyor kadir kıymet onlara ha dedimi gezmelik araba olacak bide cümbür cemaat doluşmak istiyolar öle tek kapıdan fil misali girmek zor geliyodu bizimkilere :D :D

Hayırlı satışlar.
Teşekkürler arkadaşlar.Aile baskısından çok işyeriminde baskısı var iş yemeği için toplanıyoruz haftada bir kaç kez herkes geliyor model araçlarla bizim böcük eski kalıyormuş ulen dedim buraya gelsem 64 impalayla eski kalmaz dimi dedim sustular :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
onlara ne senin arabandan statü mü koyuyolar
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
Milletin zamanında binemediği arabayı küçümsemek için gerçekten büyük bi Godaman olmak gerekir değilmi Murat abi ? :tamamdir

Senin Mk1 zevkini, iş yeri Mevkiine göre sınırlandırıp, biçiyolarsalar varsın olar Audi lere Mersedeslere binsinler. :tamamdir

Hayırlı Satışlar Murat abi.
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
Ynt: BÖCÜK YENİ SAHİBİNİ ARIYOR 2002 MODEL ÜSTÜ TAKAS OLUR
« Yanıtla #10 : 18 Ekim 2010, 12:25:04 »
Ye kürküm ye misali  :bekleriz: Bu insanları anlamak gerçekten çok zor.Hele bir tanesinin reno megane aracı var haşat durumda 2004 model ama hor kullanılmaktan anası ağlamış aracın.Bu ne ya dedi 70 modelmi araban nasıl binebiliyorsun buna freni tutmaz falan kaza yaparsın dedi  :bekleriz: ulan sen kendi arabana bak arabalıktan çıkmış 2004 modeline biniyonda ne olmuş her tafı vuruk arabanın git frenlerine baktır dedim   ;D ;D ;D ölürmüsün öldürürmüsün  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:
Malesef insanlarımız klasik aracın ve orjinalliğin değerini bilmiyorlar.Ama tamamen cahilliklerinden.2008-2009 model araç alırken bile ilk sorusu değişeni varmı olan yurdumun güzel ve zeki insanlarından klasik bir arabanın değerinin orjinalliği ve sadeliği olduğunu bilmesi beklenemez tabi.alışmışlar 2008-2009 model araçları pertte görmeye.79 model deyince bu nasıl hala yürüyor diyorlar  :bekleriz:
Geçen gün bir taneside ne kadara mal oldu diye sordu 6500 ü geçti dedim o parayla uno palio falan alırdın o kadar para harcanırmı bu arabaya dedi bana.Bendede cevap hazır uno veya palio otobanda 180 vururmu dedim salaklaştı  ;D ;D ;D
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2010, 12:35:43 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 18 Ekim 2010, 12:56:43 »
hocam size katılıyorum o baskı yüzünden sattım arabayı maalesef  beyaz yakalı isen
görüntü şart yemiyecen içmeyecen kredi ve kredi kartı borcun çok olucak araban modelli
olucak ha birde donanımlısı yoksa anla işte :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 18 Ekim 2010, 13:13:36 »
hocam size katılıyorum o baskı yüzünden sattım arabayı maalesef  beyaz yakalı isen
görüntü şart yemiyecen içmeyecen kredi ve kredi kartı borcun çok olucak araban modelli
olucak ha birde donanımlısı yoksa anla işte :)

ya bıraksınlar bu işleri
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 18 Ekim 2010, 15:18:22 »
ya bıraksınlar bu işleri
öyle yavrum meslekte azcık rütben yükselsin birde en az 100-500 kişinin çalıştığı yerde çalış
sende o baskıyı hissedersin.
golf 4 1,8 Highline