Gönderen Konu: vw.tr Stickerı  (Okunma sayısı 47852 defa)

Çevrimdışı etikettt

• Profili Görüntüle
Ynt: vw.tr Stickerı
« Yanıtla #56 : 19 Temmuz 2011, 14:44:09 »
yeni siparislerimiz oluyo eyüp abide saolsun bizi kırmıyor cok tskler eyüp abi herşey volkswagen askınaaa
34 ZZ 0898 GOLF 4 2003 MODEL 16V 105HP

Çevrimdışı etikettt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 19 Temmuz 2011, 14:44:36 »
 :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi:

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #58 : 19 Temmuz 2011, 15:20:07 »
izmir ödemişi unutmayalım :) sabırsızlıkla bekliyorummmm :)
Vaaay ödemişli hemşerim :D
vayy hemşerim :)
bende aracımı taaa ödemişten aldım  ;D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf MK3 Sportline
« Yanıtla #59 : 19 Temmuz 2011, 15:23:22 »
Lafımı olur arkadaşlar. Yarın kargolarınızı çıkartıyorum inşallah. İlk Volkswagen buluşmasında (istanbula yakın) farklı sürprizler de yapabilirim. Kartal 1.6 Sportline ile bir kaç km arkanızdayım :)

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 19 Temmuz 2011, 15:36:44 »
bende aracımı taaa ödemişten aldım  ;D

Vay arkadaş ne ödemişmişş  >:D
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 21 Temmuz 2011, 19:41:32 »
Arkadaşlar kargoları göndermiş bulunuyorum. Yurtiçi kargo ile göndermek zorunda kaldım. Biraz rotarlı oldu. İnşallah tertemiz ulaşır hepinize..

Sizlerden tek ricam, Uyguladıktan sonra fotoğraf koyarsanız sevinirim.

Caner AÇIKSÖZ, Caner YAYLA, Tayfun TUĞRAL, İlhan AKTAŞ, Mete AYGÜL, Aykut TUNCER, Önder GÜLLER, Yüşa Samet GÜMÜLCİNE, Mehmet KOÇAK, Deniz Kaan AYDOĞDU, Cengiz ALTÜRK

İsmini yazmadığım ve siparişi olan arkadaşlar varsa lütfen bildirsinler. Unuttuğum biri varsa yarın kargolayabilirim.

Bende Kartalımın Kelebek camlarınada yapıştırdım :) Bende fotolayınca koyacağım buraya..

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #62 : 21 Temmuz 2011, 19:47:25 »
İyi bana da gönder bari.. Yeni Küçük Sanayi Sitesi K Blok No:12   BOLU.. İsmim Hasan Tekin METİN
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 21 Temmuz 2011, 19:50:56 »
Arkadaşlar kargoları göndermiş bulunuyorum. Yurtiçi kargo ile göndermek zorunda kaldım. Biraz rotarlı oldu. İnşallah tertemiz ulaşır hepinize..

Caner AÇIKSÖZ, Caner YAYLA, Tayfun TUĞRAL, İlhan AKTAŞ, Mete AYGÜL, Aykut TUNCER, Önder GÜLLER, Yüşa Samet GÜMÜLCİNE, Mehmet KOÇAK, Deniz Kaan AYDOĞDU, Cengiz ALTÜRK

İsmini yazmadığım ve siparişi olan arkadaşlar varsa lütfen bildirsinler. Unuttuğum biri varsa yarın kargolayabilirim.

Bende Kartalımın Kelebek camlarınada yapıştırdım :) Bende fotolayınca koyacağım buraya..
İlginiz için teşekkür ederim :)  :tamamdir

Çevrimdışı etikettt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 21 Temmuz 2011, 22:16:52 »
eyüp abi ne oldu bizim 25 lik_????

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 21 Temmuz 2011, 22:20:59 »
abi eyw cok tesekkur ederım elıne koluna emegıne saglık allah sanada en guzel en temız helalı hoş olan gonlunce bır vw versın en ıyı sekıllerde kazasız belasız bın inş. abicim

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 21 Temmuz 2011, 22:28:52 »

ilginiz için şimdiden tşekkürler uyguladıgımda resimlerini burada paylaşıcam :)

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 21 Temmuz 2011, 22:45:33 »
eyüp abi ne oldu bizim 25 lik_????

Nazım 25 lik 3 adet hazırladım. Yarın sende olur kısmetse.. Bugün bırakacaktım, aksilik oldu uğrayamadım. Sanada kargomu yapsam acaba  ;D ;D ;D

Çevrimdışı etikettt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 22 Temmuz 2011, 00:25:23 »
:D:D:D bi araka sokagıma gel kargoya ver onlar bana getırsın :D  abı bugun gelseydın gorurdun bnı kapıda farları soktum sıyaha boyadım bahsetmıstım sanada yapıcam dıe yaptım sıra tavanı kaplamaya geldı

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 22 Temmuz 2011, 00:32:24 »
:D:D:D bi araka sokagıma gel kargoya ver onlar bana getırsın :D  abı bugun gelseydın gorurdun bnı kapıda farları soktum sıyaha boyadım bahsetmıstım sanada yapıcam dıe yaptım sıra tavanı kaplamaya geldı

Varya içime doğdu sanki, senin kararmış farları görünce dedim nazım arabayı getirdi galiba. Kaçırdığıma üzüldüm şimdi. Uğrayacaktım aslında yanına ama benim kız yanımdaydı. Arabaya biner binmez uyuya kaldı. Kıyamadım ona. Sakın sanayide çocuğun ne işi vardı deme :)