Gönderen Konu: vw.tr Stickerı  (Okunma sayısı 47815 defa)

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
Ynt: vw.tr Stickerı
« Yanıtla #42 : 18 Temmuz 2011, 00:52:13 »
Mail attım sımdıden teşekkür ederim  ;)

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf MK3 Sportline
« Yanıtla #43 : 18 Temmuz 2011, 19:41:07 »
1 saat önce İlk Sticker ı elimle teslim ettim arkadaşlar. ETİKETTT adlı Nazım arkadaşımızla aynı yerde olduğumuzu öğrenmemle hemen atağa geçtim. Yerinde ağırladı beni.. Kısa bir muhabbet ve tanışma faslı ile arkadaşlığımızın ilk adımını atmış olduk. Fotoğraf çekilecektik, Ama unuttum :)

Nazımın yanına uğramadan önce kargo ya gidip ilk stickerları Erzuruma yolladım. Yanlız kargoyu gönfrdikten sonra fark ettim. Yurtiçi kargo ufacık evrak poşetine 8,43 tl yazmışlar. Ayıp yaa.. Demekki başka Kargo firması ile önce fiyatını sorup ondan sonra yollamak daha mantıklı. Yada stickerların tamamını çarşamba yada perşembe günü toplu şekilde PTT kargo ile yollayayım. Onlar en azından daha mantıklı çalışıyor. Stickerların tamamını diyorum çünkü talep çok az oldu. Stoklar elimde kalacak. Artık isteyen oldukça yollarım..

Nazım'a kısa muhabbet için teşekkür ederim..

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 18 Temmuz 2011, 20:23:17 »
1 saat önce İlk Sticker ı elimle teslim ettim arkadaşlar. ETİKETTT adlı Nazım arkadaşımızla aynı yerde olduğumuzu öğrenmemle hemen atağa geçtim. Yerinde ağırladı beni.. Kısa bir muhabbet ve tanışma faslı ile arkadaşlığımızın ilk adımını atmış olduk. Fotoğraf çekilecektik, Ama unuttum :)

Nazımın yanına uğramadan önce kargo ya gidip ilk stickerları Erzuruma yolladım. Yanlız kargoyu gönfrdikten sonra fark ettim. Yurtiçi kargo ufacık evrak poşetine 8,43 tl yazmışlar. Ayıp yaa.. Demekki başka Kargo firması ile önce fiyatını sorup ondan sonra yollamak daha mantıklı. Yada stickerların tamamını çarşamba yada perşembe günü toplu şekilde PTT kargo ile yollayayım. Onlar en azından daha mantıklı çalışıyor. Stickerların tamamını diyorum çünkü talep çok az oldu. Stoklar elimde kalacak. Artık isteyen oldukça yollarım..

İlk önce emeğine sağlık diyelim :) elinde kalmasın bende istiyim ozaman :) Mail atıyorum birazdan ,  Şimdiden teşekkür ederim  :tamamdir 3-4 tane reklamcı dolaştım hiç biri dosyayı açamadı :)
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2011, 20:26:34 Gönderen: DenQ »

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 18 Temmuz 2011, 20:36:20 »
hocam tekrardan söylüyorum emeğine sağlık o kadar vakit ayırmışsın hiç bir karşılık talep etmeden yolluyosun herkese uğraşıyosun ediyosun.

benim bir tatil olayı var tarih net değil dönünce bende alırım 2 adet :) izmire
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 18 Temmuz 2011, 21:02:44 »

Öncelikle emeğine sağlık diyorum. Heyecanla bekliyorum stickerleri. Tekaradan çok sağ ol. :tamamdir
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı etikettt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 18 Temmuz 2011, 21:54:39 »
eyüp abi cok tskler bugün kalkıp bizim sanayiye kadar getirdin herzaman beklerim abi eline ayagına  emegine saglık yapıstırdım hemen süper durdu

Uploaded with ImageShack.us
34 ZZ 0898 GOLF 4 2003 MODEL 16V 105HP

Çevrimdışı etikettt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 18 Temmuz 2011, 21:58:19 »
ayüp abi sen bana getir ben gönderirim 5 tlden aras kargoyla
34 ZZ 0898 GOLF 4 2003 MODEL 16V 105HP

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 18 Temmuz 2011, 22:51:10 »
ellerine sağlık dostum  :tamamdir

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 18 Temmuz 2011, 22:58:18 »
Yakışmış. Bende büyük bir heyecanla gelmesini bekliyorum. Eyüp arakdaşa sonsuz tşkler  :tamamdir
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 19 Temmuz 2011, 00:52:06 »
izmir ödemişi unutmayalım :) sabırsızlıkla bekliyorummmm :)
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 19 Temmuz 2011, 01:19:14 »
Cok tesekkurler cok sagolun heyecanla bekliyorum

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 19 Temmuz 2011, 01:28:55 »
izmir ödemişi unutmayalım :) sabırsızlıkla bekliyorummmm :)

Vaaay ödemişli hemşerim :D

Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 19 Temmuz 2011, 01:52:05 »
vayy hemşerim :)
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 19 Temmuz 2011, 02:35:00 »
izmirrrr :D