Gönderen Konu: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar  (Okunma sayısı 1607047 defa)

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« Yanıtla #2828 : 31 Ocak 2012, 20:17:01 »
:tamamdir :tamamdir :tamamdir Aynen katılıyorum ne harcarsan harca her aracın belli bir piyasası var ;)
Seyit cumartesi senin aracı gördüm maltepe de çok çirkindi >:D

sevgili arkadaşlarım. lütfen yazdıklarıma ve yazımda kast ettiklerime farklı manalar yüklemeyelim. elbette her aracın bir piyasası var. ama ekmekte veya sigarada olduğu gibi nokta atışı fiyatlar da değil bu rakamlar belli bir pergel arasında satılması normal. ha bu pergelin altını yazar ucuza gider. üstünü yazar satılmaz. orası ayrı mesele. ama isteyen kendi malına istediği rakamı yazmakta da serbest ki bu da soın derece normal.

alıcı açısından düşünelim. iki tane temiz araç var. her şeyleri aynı. biri motor istiyor. birinin motoru en az 5 sene tık demez. ikisi de aynı paraya. sen hangisini alırsın?

satıcı açısından düşün. aracını satacak. piyasasını araştırıyor. satılık bir araç var. fiyatı makul. araç temiz mi temiz. ama acil motor istiyor. kendi aracı da ondan geri kalır temizlikte değil. ve motoru yeni yapılmış.

şimdi bu araca o satılık araçla aynı fiyatı mı istemeli?

şimdi Seyit'in 14.000'e aldığı araca motor yapılmasının hikayesini bilmiyorum. motor aciliyetten mi yapıldı, keyfe keder mi yapıldı, motor istediğini bile bile mi 14.000 verdi bunları bilmiyorum. kişisel istisnai durumlar oluşmuştur vs bunları bilemiyorum. bakıma ihtiyaç duyan acil motor isteyen bir araca mı 14.000 verdi. yoksa 14.000  verdi uzun süre kullandı da ilk aldığındaki 14.000 ile satarkenki 14.000 arasında değer olarak çok mu fark var? dediğim gibi bilmiyorum. kısa aralıklarla 14000e alıp motor yaptırıp 14.000'e sattıysa da ya pahalıya almış ya ucuza satmış piyasasına göre.

kaldı ki en başta dediğim gibi konunun ilk çıktığı noktadaki ifademe farklı anlamlar yüklemeyin. Cem piyasadaki satılık dizellerin çoğunun rektefiyede ucuza kaçılması sebebiyle memnun bırakmadığını, elden çıkartılmak için satıldığını söyledi ben de bu ifadesine katıldığımı belirttim. bu ifademde kimseyi kötüleyen bir anlam yok ki. herkes için konuşmadığım açık. aynı kefeye koymak tabiri ise söylenilenden gücenme ifadesi taşıyan bir ifade. yok gücenme yoksa eğer o zaman hatalı kullanılmış.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf MK3 Sportline
« Yanıtla #2829 : 31 Ocak 2012, 20:18:58 »
Ulen daha bizim yok stickerımız   :'(

Biri Stickermı dedi. Stickerlar hazır. Kar bi erimedi ki göndereyim..

« Son Düzenleme: 31 Ocak 2012, 20:19:27 Gönderen: metalcil »

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2830 : 31 Ocak 2012, 20:22:17 »
Bekliyoruz stikırları 4 gözle :D

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #2831 : 31 Ocak 2012, 20:30:05 »
Ulen daha bizim yok stickerımız   :'(

benim hediye edeceğim mk1'e özel abi ha bide tüm volkswagenler için olan var ondan getiricem buluşmaya ondanda veririm sana  :tavkiss: :tavkiss:

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2832 : 31 Ocak 2012, 21:16:03 »
sevgili arkadaşlarım. lütfen yazdıklarıma ve yazımda kast ettiklerime farklı manalar yüklemeyelim. elbette her aracın bir piyasası var. ama ekmekte veya sigarada olduğu gibi nokta atışı fiyatlar da değil bu rakamlar belli bir pergel arasında satılması normal. ha bu pergelin altını yazar ucuza gider. üstünü yazar satılmaz. orası ayrı mesele. ama isteyen kendi malına istediği rakamı yazmakta da serbest ki bu da soın derece normal.

alıcı açısından düşünelim. iki tane temiz araç var. her şeyleri aynı. biri motor istiyor. birinin motoru en az 5 sene tık demez. ikisi de aynı paraya. sen hangisini alırsın?

satıcı açısından düşün. aracını satacak. piyasasını araştırıyor. satılık bir araç var. fiyatı makul. araç temiz mi temiz. ama acil motor istiyor. kendi aracı da ondan geri kalır temizlikte değil. ve motoru yeni yapılmış.

şimdi bu araca o satılık araçla aynı fiyatı mı istemeli?

şimdi Seyit'in 14.000'e aldığı araca motor yapılmasının hikayesini bilmiyorum. motor aciliyetten mi yapıldı, keyfe keder mi yapıldı, motor istediğini bile bile mi 14.000 verdi bunları bilmiyorum. kişisel istisnai durumlar oluşmuştur vs bunları bilemiyorum. bakıma ihtiyaç duyan acil motor isteyen bir araca mı 14.000 verdi. yoksa 14.000  verdi uzun süre kullandı da ilk aldığındaki 14.000 ile satarkenki 14.000 arasında değer olarak çok mu fark var? dediğim gibi bilmiyorum. kısa aralıklarla 14000e alıp motor yaptırıp 14.000'e sattıysa da ya pahalıya almış ya ucuza satmış piyasasına göre.

kaldı ki en başta dediğim gibi konunun ilk çıktığı noktadaki ifademe farklı anlamlar yüklemeyin. Cem piyasadaki satılık dizellerin çoğunun rektefiyede ucuza kaçılması sebebiyle memnun bırakmadığını, elden çıkartılmak için satıldığını söyledi ben de bu ifadesine katıldığımı belirttim. bu ifademde kimseyi kötüleyen bir anlam yok ki. herkes için konuşmadığım açık. aynı kefeye koymak tabiri ise söylenilenden gücenme ifadesi taşıyan bir ifade. yok gücenme yoksa eğer o zaman hatalı kullanılmış.

Haklısın arkadaşım kusura bakma
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2833 : 01 Şubat 2012, 00:05:03 »
Hayırlı olsun, güzel araca benziyor. Eminim ellerinde can bulacaktır..

Teşekkürler :sevgi:
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #2834 : 01 Şubat 2012, 02:07:33 »
Haklısın arkadaşım kusura bakma

yok dostum. kusur filan yok ortada. Estağfurullah.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı leonerdi

• golforever...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 skoda octavia 1.8T 20V
Ynt: VW İlanları
« Yanıtla #2835 : 01 Şubat 2012, 11:06:02 »
arasan bulamazsın valla türkiyede param olsa hiç kaçırmayacağım bişey
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-orjinal-vw-mfd-teyp-58890003/detay

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
Ynt: VW İlanları
« Yanıtla #2836 : 01 Şubat 2012, 12:20:25 »
aynen öyle abi  :t

"Galericiden araba alınmaz "diye boşuna söylenmiyor arkadaşlar.
Ben aracı ucuza vermedim bana göre değerinde gitti.(isteyene özelden yazarım)
İlanımda yaklaşık 8 ay gibi bekledi fakat alan arkadaş alır almaz 16 bin yazdı aldığı fiyata başkasına verdi şimdi de takasla galeriye geçmiş.
Arabadaki özellikleri yazacaklarına hidrolik direksiyon ,kule gergisi ,yay vb hikaye yazmışlar. >:D >:D

Çevrimdışı leonerdi

• golforever...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 skoda octavia 1.8T 20V

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2839 : 01 Şubat 2012, 21:37:11 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-old-school-lowrider-1984-w123-200t-62808955/detay/?source=promotion_chva
Hobaaa hastasıyım dedeeeee  :D Dengesiz şekilde basmışlar ön lastik yanaklarını ufaltmak yada arkadan biraz kaldırmakla çok fen bir duruşa kavuşur bu yavru  >:D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ASFALT FARESİ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2840 : 01 Şubat 2012, 22:18:34 »
Bekliyoruz stikırları 4 gözle :D
bende isterim sticker nasıl edinebiliriz?
YİĞİTSEN USLANDIR BENİ :D