Gönderen Konu: T-Dawg özüne döndü... güncel resimler 12 de!  (Okunma sayısı 52636 defa)

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
Ynt: T-Dawg özüne döndü... güncel resimler 12 de!
« Yanıtla #196 : 13 Mayıs 2012, 11:24:45 »
Uzun süredir T3 arıyorsun.Galiba aradığınıda bulmuşun inşallah T3 olurda farklı bir proje görürüz.. :o
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #197 : 13 Mayıs 2012, 11:28:19 »
hayırlısı olsun ilker abi kimmiş izmirde vw servisi alan arkadasın ismi ne belki tanıyorumdur :)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #198 : 13 Mayıs 2012, 11:29:42 »
Uzun süredir T3 arıyorsun.Galiba aradığınıda bulmuşun inşallah T3 olurda farklı bir proje görürüz.. :o
valla bulduk da, işte evrak olayında sıkıntı varmış. çözülmesini bekliyorum. gerçi evdekiler büyük diye istemiyolar ama, bakalım.

ondan evvelinde, artık hususi kamyonet ve minibüs ruhsatına sahip (transporter, kangoo, doblo, caddy, vs) gibi araçların kullanımı konusunda artık K ve SRC belgelerinin isteneceğini öğrendim. o husus da kafamı kurcalamıyor değil açıkcası.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #199 : 13 Mayıs 2012, 11:30:58 »
hayırlısı olsun ilker abi kimmiş izmirde vw servisi alan arkadasın ismi ne belki tanıyorumdur :)
metecim bilmiyorum. baya bi kalabalıktılar. isimlerini hatırlamıyorum. 6-7 kişidiler, kaportacısı boyacısı, ama hangi serviste çalısıyorlar sormadım. bora ile geldiler, diğer elemanda mavi mk4 golf varmıs, videoları filan da varmıs nette.

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #200 : 13 Mayıs 2012, 11:34:04 »
metecim bilmiyorum. baya bi kalabalıktılar. isimlerini hatırlamıyorum. 6-7 kişidiler, kaportacısı boyacısı, ama hangi serviste çalısıyorlar sormadım. bora ile geldiler, diğer elemanda mavi mk4 golf varmıs, videoları filan da varmıs nette.
hmm dogrudur abi inş hayırlısı olur senin içinde yine güzel bişi alırsın  ;)

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #201 : 13 Mayıs 2012, 11:44:32 »
valla bulduk da, işte evrak olayında sıkıntı varmış. çözülmesini bekliyorum. gerçi evdekiler büyük diye istemiyolar ama, bakalım.

ondan evvelinde, artık hususi kamyonet ve minibüs ruhsatına sahip (transporter, kangoo, doblo, caddy, vs) gibi araçların kullanımı konusunda artık K ve SRC belgelerinin isteneceğini öğrendim. o husus da kafamı kurcalamıyor değil açıkcası.

Abi ben de o dediğin K ve de SRC belgesini Kamyonette istendiğini biliyorum artı olarak hususi yani 2 yıllık muayeneli Doblo Kangoo Combo olabilir.Hayırlısı olsun yine yakıştırırsın birşeyler..
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı zamazingo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #202 : 13 Mayıs 2012, 12:33:46 »
Hocam benden sana 1-2 tane bilgi 3 yıldır doblo 1.9 jtd,4 yıldır da transit kullanıyorum.Bir kez K belgesi yada src belgesi sormadılar!!!
Fiyat olarak da tam hatırlamıyorum ama 5 bin liraya yakın paralar verdim zamanında...
Tek sorun babamın radar cezaları.:) Doblo ile 300,Transit ile de 200 lira civarı ödedik cezaları...Toplamda ise 1500 lira civarı...Transit çok kaçıyor...Doblo zaten fena.Transit ile bir kez 133 ile radara girmiş.Frene bastım da o kadar yavaşladı diyor. ;D
Bu arada arabana hayranım haberin olsun.İlana baktım satılmış görünüyor.Sanırım kapora aldığın için.Ben anti lpg olduğum için tek kusuru o göründü gözüme.Benzinli olsaydı favorilerim arasına girerdi kesinlikle.Bu hali ile bile çok tatlı. :sevgi:
Çok temiz ve bir o kadar da orjinal araç.:)Hayırlısı olsun diyelim.Kıymetini bilen birine gitse de yazık olmasa. :-[

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #203 : 13 Mayıs 2012, 12:45:25 »
Hocam benden sana 1-2 tane bilgi 3 yıldır doblo 1.9 jtd,4 yıldır da transit kullanıyorum.Bir kez K belgesi yada src belgesi sormadılar!!!
Fiyat olarak da tam hatırlamıyorum ama 5 bin liraya yakın paralar verdim zamanında...
Tek sorun babamın radar cezaları.:) Doblo ile 300,Transit ile de 200 lira civarı ödedik cezaları...Toplamda ise 1500 lira civarı...Transit çok kaçıyor...Doblo zaten fena.Transit ile bir kez 133 ile radara girmiş.Frene bastım da o kadar yavaşladı diyor. ;D
Bu arada arabana hayranım haberin olsun.İlana baktım satılmış görünüyor.Sanırım kapora aldığın için.Ben anti lpg olduğum için tek kusuru o göründü gözüme.Benzinli olsaydı favorilerim arasına girerdi kesinlikle.Bu hali ile bile çok tatlı. :sevgi:
Çok temiz ve bir o kadar da orjinal araç.:)Hayırlısı olsun diyelim.Kıymetini bilen birine gitse de yazık olmasa. :-[
eyvallah hocam.

valla bu olayı bana dün istanbuldan gelen bi akraba söyledi. karşı komşularına ceza yazmışlar, arabayı da bağlamışlar. bu sabah da emniyetten bi abiye danıştım, o da onayladı, ceza veya bağlama olayına bir şey diyemem ama, bu yasa 2003 ten beri var, sürekli sallanıyordu, artık uygulamaya geçildi, b1 diye bir sınıf oluşturuldu, o sınıfa giren araçlarda bu evraklar istenecek dedi. sebebi de devletin ticari araçların hususi işlede kullanılmasını engellemek, veya herzaman olduğu gibi gelir kaynağı yaratmak. bu tip araç sahibi, eğer gerçekten varsa böyle bişi mecburen gidip evrağını alıcak, yada arabalarını satıp binek araç piyasası yükselecek.

Çevrimdışı zamazingo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #204 : 13 Mayıs 2012, 13:03:46 »
Hocam devletin bunu yapmasındaki bir neden ise ötv almadan sattığı için bu açığı bir yerden kapatacak...Bunun hiç bir açıklaması yok.Verdikleri belge sadece bir kağıt.Bu araçla ne iş yaptığını,yada bu aracı kullanmak için bir eğitimi yada araç üzerine bir ekipman takılmasını sağlamıyor.Sadece bir kağıt parçasına 5000 tl veriyorsun ve olay bitiyor...Böyle giderse 15000 tl olan doblo 10000 tlye satılır...Bu da piyasayı düşürür...Ama şöyle bir gerçek var.5000 tl verip eski bir minibüs veya kamyonet alabilirsin 5000 tl verip de belge almak da hiç akıl kârı değil açıkcası...Şu mk2 ile bir tur attırsana hocam bana. :DSatılmadan.Bu arada ben de Balıkesirliyim.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #205 : 13 Mayıs 2012, 13:15:54 »
Hocam devletin bunu yapmasındaki bir neden ise ötv almadan sattığı için bu açığı bir yerden kapatacak...Bunun hiç bir açıklaması yok.Verdikleri belge sadece bir kağıt.Bu araçla ne iş yaptığını,yada bu aracı kullanmak için bir eğitimi yada araç üzerine bir ekipman takılmasını sağlamıyor.Sadece bir kağıt parçasına 5000 tl veriyorsun ve olay bitiyor...Böyle giderse 15000 tl olan doblo 10000 tlye satılır...Bu da piyasayı düşürür...Ama şöyle bir gerçek var.5000 tl verip eski bir minibüs veya kamyonet alabilirsin 5000 tl verip de belge almak da hiç akıl kârı değil açıkcası...Şu mk2 ile bir tur attırsana hocam bana. :DSatılmadan.Bu arada ben de Balıkesirliyim.
valla salı günü satışı olcak nasipse, gitmeden gel :)

Çevrimdışı zamazingo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #206 : 13 Mayıs 2012, 13:38:16 »
Ah hocam ahh...Neredeyim bir bilsen...Aksaray...Anadolunun göbeğinde kaldım.Üniversite 25 haziranda bitiyor.26 da oradayım kısmetse...Kare far+bbs jantlar+kalın kapı çitaları ve biraz cila ile müthiş olur bu kız... :D

Çevrimdışı mk2_20v

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #207 : 13 Mayıs 2012, 19:31:52 »
kapora gönderelim dedik yok abi bekle dedin haber vericem dedin arabayı sattın  :D canın sağolsun kısmet coupe jettaya imiş  ;)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #208 : 13 Mayıs 2012, 20:26:46 »
kapora gönderelim dedik yok abi bekle dedin haber vericem dedin arabayı sattın  :D canın sağolsun kısmet coupe jettaya imiş  ;)
ya sen ilk geçen hafta aradığında, akşam arıcam haber vericem dedin haber vermedim, daha sonra bu eleman aradı, dedi illa gelicem, her gün sabah akşam teyit etti, hatta normalde bugun gün içersinde gelecek olmasına rağmen gece 12.30 da burdaydı. şimdi onlara ben kaparo aldım gelmeyin diyemezdim, nasip kısmet meselesi, ne diyim :) hayırlısı artık.

Çevrimdışı zamazingo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #209 : 13 Mayıs 2012, 20:42:41 »
Coupe?Jetta....Hangi araç hocam.:)Ben de amma sulanır oldum ya arabalara...Jetta,golf,polo...80-90 model arası tutamıyorum kendimi... :sevgi:
Resim varsa görebilirmiyiz?