Gönderen Konu: benzin pompası arıza !!  (Okunma sayısı 31937 defa)

Çevrimdışı golfburak58

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf Mk4
Ynt: benzin pompası arıza !!
« Yanıtla #14 : 10 Ocak 2012, 19:24:33 »
zaten tahammül etmene gerek kalmıyor, 2 ay ömrü var :)

aslında boyle araclarda hangı parca oldugu hıc onemlı degıl tamamı orjınal kullanılmalı.lastıkler dahı çin alınmıcak kı rahatlık anlasılsın :D guven versın

Çevrimdışı barcode06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 11 Ocak 2012, 10:51:39 »
hocam pompayı degıstırdık ya.arkadasın dedıgı gıbı vurunca calısıyodu degısecek dedıler.yan sanayı taktık ınanılmaz ses cıkarıyodu mecbur orjınal parca kullandık. 175 lira 20 lirada işcilik icin odeme yaptım bırhaylı tuzlu oldu :SS

175 lira ya nerde yaptırdın.250-300 liradan aşağı kimse ağzını açmıyorr.Usta ismini verirmisin.Yeri nerde

Çevrimdışı cicos

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 11 Ocak 2012, 12:36:47 »

hocam pompayı degıstırdık ya.arkadasın dedıgı gıbı vurunca calısıyodu degısecek dedıler.yan sanayı taktık ınanılmaz ses cıkarıyodu mecbur orjınal parca kullandık. 175 lira 20 lirada işcilik icin odeme yaptım bırhaylı tuzlu oldu :SS
 senin ki tuzlu degil tatlı olmuş kardeşim  :D 175 orjinal pomba

Çevrimdışı golfburak58

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 11 Ocak 2012, 22:52:39 »
175 lira ya nerde yaptırdın.250-300 liradan aşağı kimse ağzını açmıyorr.Usta ismini verirmisin.Yeri nerde

aselsanın arkasında genoto var.mahmut usta.bildiğim kadarıyla eskıhısardan ayrılma :D samandıralı degıl yanlız pompa.uygun dıyosanız uygundur :DD ben bılmıyodum fazla pıyasayı

Çevrimdışı golfburak58

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 11 Ocak 2012, 22:53:20 »

senin ki tuzlu degil tatlı olmuş kardeşim  :D 175 orjinal pomba

eyvallah kardesım sansa balıga oldu bıseyler :DD

Çevrimdışı uler

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 18 Ocak 2012, 23:59:15 »
arkadaşlar benzin pompası değişecek kaç usta baktı hepside değşmen lazım dedi.çünkü araç çalışırken sıkıntılı çalışıyor.soğuk havalarda sıkıntı oluyor.artık çalışırken pompadan uğuldama sesi çok duyuluyor.değiştiren arkadaşlardada bu sıkıntılar oldumu?birde ustalar pompa temizlenmez diyorlar.içi açılmaz pompanın diyorlar.temizleten arkadaşlar pompanın temizlendiğinden eminlermi?yada ustalar uğraşmak istemiyormu?birde bosch un pompası hakkında bilginiz varmı?yada hangi markayı tavsiye edersiniz.kaç liraya malolur sizce?

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #20 : 19 Ocak 2012, 12:50:23 »
pompanın girişinde süzgeç gibi bir filitre var onu temizliyorlar.. yapılması çok zor bişey değil siz bile yaparsınız.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı golfburak58

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 23 Ocak 2012, 16:59:03 »
arkadaşlar benzin pompası değişecek kaç usta baktı hepside değşmen lazım dedi.çünkü araç çalışırken sıkıntılı çalışıyor.soğuk havalarda sıkıntı oluyor.artık çalışırken pompadan uğuldama sesi çok duyuluyor.değiştiren arkadaşlardada bu sıkıntılar oldumu?birde ustalar pompa temizlenmez diyorlar.içi açılmaz pompanın diyorlar.temizleten arkadaşlar pompanın temizlendiğinden eminlermi?yada ustalar uğraşmak istemiyormu?birde bosch un pompası hakkında bilginiz varmı?yada hangi markayı tavsiye edersiniz.kaç liraya malolur sizce?

bana ömrü dolmuş dediler.temizlenmesiyle alakalı hiç birşey konuşulmadı.italyan bir yan sanayi denedik ama inanılmaz gürüitülü çalıştığı için fiyat farkını verip orjinal taktırdım :DD

Çevrimdışı uler

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 23 Ocak 2012, 18:57:56 »
bana ömrü dolmuş dediler.temizlenmesiyle alakalı hiç birşey konuşulmadı.italyan bir yan sanayi denedik ama inanılmaz gürüitülü çalıştığı için fiyat farkını verip orjinal taktırdım :DD
orjinal markası yokmu?nerden aldın.servistenmi?orjinal olduğunu nerden anladın?

Çevrimdışı uler

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 23 Ocak 2012, 22:22:23 »
arkadaşlar,bizim golf4 lerin benzin pompası kaç bar oluyor?akl bcb motor farediyormu bilginiz varmı?

Çevrimdışı golfburak58

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 24 Ocak 2012, 01:20:36 »
orjinal markası yokmu?nerden aldın.servistenmi?orjinal olduğunu nerden anladın?

ınanın anlamaya calıstım cıkanla aynıydı.ustunde yazanı tam hatırlamıyorum made ın germany vardı yanlız.

Çevrimdışı bambamvwtr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 22 Mart 2012, 11:26:17 »
mehaba arkadaşlar;
benzer sorundan dertliydim. balıkesir bosch servisinde mehmet usta derdime derman oldu. hararet müşürü ve 1. ateşleme bobini değişti. sorun bitti.