Gönderen Konu: Hoparlör  (Okunma sayısı 6953 defa)

Çevrimdışı hunteronur

• Profili Görüntüle
Hoparlör
« : 13 Haziran 2012, 09:26:20 »
Arkadaşlar günaydın, benim aracımda orjinal önde iki adet kolon mevcut. Ses çıkışı çok iyi değil.Teybim jvc marka.buna uygun ön kapılara iki adet kolon önerebilir misiniz? uygun yollu bi şey istiyorum mümkünse.hatta elinizde varsa talipte olabilirim :)

Çevrimdışı hunteronur

• Profili Görüntüle
Ynt: Hoparlör
« Yanıtla #1 : 13 Haziran 2012, 11:22:55 »
yok mu yardımcı olabilecek biri :(

Çevrimdışı murat_2242

• bir gün herkez pololu olacak..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Haziran 2012, 12:20:48 »

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-soundlife-farkiyla-pioneer-16-cm-oto-hoparloru-84227490/detay

anfisiz çalacağınız için bundannet bir ses alabilirsiniz.sonuçta piooner kalitesi.

Çevrimdışı hunteronur

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Haziran 2012, 13:14:11 »
tamam dostum çok teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2012, 13:14:46 Gönderen: hunteronur »

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #4 : 13 Haziran 2012, 15:21:42 »
Bu aralar bende ses sistemi peşinden koşturuyorum. Adapazarı Semerciler diye bir yerde toptancı ucuza satıyor. Adapazarından yardımcı olacak arkadaş var mı acaba?

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Haziran 2012, 16:21:46 »
Senin bütçene bağlı bence 30 Tl yede var 150-200 TL yede var 16 Cm lik güzel bi hoparlörü iyi ses istiyorsan 150-200 arasına rahat rahat bulursun. kenwood, pionner benim tercihim bende kenwood var gayat güzel ses alıyorum. İnternetten rahatlıkla bulabilirsin bütçene göre

Konu açılmışken ;D banada ön sağ tiz lazım orjinal elinde olan varsa alabilirim. ama orjinal olacak.  :tamamdir

Çevrimdışı murat_2242

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Haziran 2012, 18:11:40 »
bence 1 tanesi bozulmuşken öbürünüde sök yerine pioneer ts-s20 tweeter al.bizim 6n lerin orjinal hoparlörleri çok dandik.

Çevrimdışı hunteronur

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 14 Haziran 2012, 09:24:16 »
aynen öyle valla sesle alakası yok hoparlörlerin

Çevrimdışı zamazingo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 14 Haziran 2012, 09:43:38 »
Hocam ben bu amfisiz ses sistemi işlerini bayağı bir araştırdım.Çok kaliteli ses almak istiyorsan güzel bir stereo amfi ve mid derim...Ama eğer orta yollu bir şeyler yapalım dersen benim marka sıralamam şöyledir.Pioneer,Alpine,Sony,Powerbass...Böyle gider.Ben doblo aracımda 6 tane powerbass hoparlör,orjinal koltuk altı woofer,piooner ana ünite ile bana yetip artacak ses alıyorum.Sana tavsiyem ise kesinlikle piooner olur.Model bilgisi senin fiyat aralığına göre seçilir.Şu anda almak istediğim araca arkalara oval piooner,önlere ise ts-s20 düşünüyorum.Abartı olmaz zaten.Ama Dobloyu satarken bassı alırsam süper olur. :D

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 14 Haziran 2012, 10:15:16 »
bence 1 tanesi bozulmuşken öbürünüde sök yerine pioneer ts-s20 tweeter al.bizim 6n lerin orjinal hoparlörleri çok dandik.

Hmm inceledim tweterı lakin biraz pahalı ama kaliteli birde o bizim yuvalara olurmu bu yani öle çıkıntı falan yaparmı? ben o yüzden orjinal istiyorum çıkıntı falan yapmasın diye

Çevrimdışı murat_2242

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 14 Haziran 2012, 17:50:07 »
biraz kesim bükümle olur diye düşünüyorum.olmazsa orjinallerin ızgarasının üzerine yapıştırırsın bantlı zaten.
bide bulabilirseniz temizi ve yanık olmayanını eski yazı pioneer alın.made in japan>madein china :tamamdir

Çevrimdışı cobbix

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 17 Haziran 2012, 11:56:00 »
Hocam ben bu amfisiz ses sistemi işlerini bayağı bir araştırdım.Çok kaliteli ses almak istiyorsan güzel bir stereo amfi ve mid derim...Ama eğer orta yollu bir şeyler yapalım dersen benim marka sıralamam şöyledir.Pioneer,Alpine,Sony,Powerbass...Böyle gider.Ben doblo aracımda 6 tane powerbass hoparlör,orjinal koltuk altı woofer,piooner ana ünite ile bana yetip artacak ses alıyorum.Sana tavsiyem ise kesinlikle piooner olur.Model bilgisi senin fiyat aralığına göre seçilir.Şu anda almak istediğim araca arkalara oval piooner,önlere ise ts-s20 düşünüyorum.Abartı olmaz zaten.Ama Dobloyu satarken bassı alırsam süper olur. :D

Tss 20 var elimde bir kere taktım ve söktüm mid takımı alınca 1 hafta bağlı kaldı ucuz fiyata veririm :)))))

Çevrimdışı hunteronur

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 18 Haziran 2012, 08:48:34 »

Tss 20 var elimde bir kere taktım ve söktüm mid takımı alınca 1 hafta bağlı kaldı ucuz fiyata veririm :)))))

sen fiyatını ilet bana konusuruz :)

Çevrimdışı cobbix

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 18 Haziran 2012, 15:12:19 »
sen fiyatını ilet bana konusuruz :)

40 tl ye verebilirim 1 kere takılcı araca