Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 1975 vosvos  (Okunma sayısı 48069 defa)

1975 vosvos
« : 14 Ağustos 2012, 11:51:07 »
birkaç resimde benden vosum adı egem

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: 1975 vosvos
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2012, 12:07:19 »
çok güzel araç kazaız belasız :) plakada tam ankaralı LA :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı barut

« Yanıtla #2 : 14 Ağustos 2012, 14:31:50 »
eski patronumun 75 yılın ait resmini görmüştüm bu renk 0 çekmiş altına poz vermiş dehşet güzeldi. Bununda maşşallahı var  :tamamdir

« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2012, 10:43:05 »
Çok Temiz araç  ;) Allah Kazasız,Belasız,cezasız Kullanmayı nasip etsin  :tamamdir yakında bende almak istiyorum Düz cam 71 Öncesi  :halazn:

« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2012, 11:03:37 »
çok güzel araç kazaız belasız :) plakada tam ankaralı LA :)

bu espiriyi daha önce birkaç kişi daha yaptı. ben de bu yüzden plakasına bayılıyorum. iş nedeni ile bu 2012 nin başlarında istanbul a taşındım ama ankara burnum da tütüyor. plakayı ceza yiyene kadar takmayı düşünmüyorum. iyi temennileriniz için teşekkürler...

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2012, 11:06:29 »
bu espiriyi daha önce birkaç kişi daha yaptı. ben de bu yüzden plakasına bayılıyorum. iş nedeni ile bu 2012 nin başlarında istanbul a taşındım ama ankara burnum da tütüyor. plakayı ceza yiyene kadar takmayı düşünmüyorum. iyi temennileriniz için teşekkürler...

Yahya Kemal'e sormuşlar ankaranın neyini seviyorsun diye İstanbula dönüşü demişler :) ömrünün çoğunu ankara geçirmiş bir kişi için istanbul çok sıradan gelebilir :)

Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #6 : 24 Ağustos 2012, 12:11:00 »
istanbul çok güzel tartışmasız fakat istediğim şeyleri yapmadan önce birkez daha düşünüyorum, ankara da böyle bir olay yok bir yere mi gidecen bas git arabana bir şey mi yaptıracan dükkanlar senin ve işcilik tatmin edici ve makul istanbul da işin sırrını bilmediğimden hep ters insanlar ve çok kötü işcilik çıkıyor kaşıma. geçmiş bayramınız kutlu olsun bayram da yaşadığım olayı paylaşayım. ist. eniştemlerle bastık ankaraya gittik 1. eniştem de honda civic var 93 model ist. bir türlü arabanın gaz ayarını ve rot balansı yaptıramadı arabasından şikayetci bir de doğma büyüme istanbullu ankarada bar honda ( hüseyin abi) da ateşleme sistemini kontrol ettirdim bir de meşur tataroğlunda ince bir gaz ayarı sonra da ostimde taner rot balans da hummalı bir çalışma sonucu eniştemin sözü bu kadar basit, ekonomik bir işlemle arabamı tanıyamaz oldum arabam harika oldu demesi. arabasından bunalmıştı satacaktı şimdi konuştum satmam arabamı diyor sene de 1-2 defa ankaraya gidiyoz orada yaptığım bakımlar da yeter bana diyor. sonrası bir ankara turu attırdım her yeri anlatarak,  söylediği söz rahat rahat teretdütsüz her yeri gezdik ve yorgunluk yerine mutluyum dedi. daha ne olsun dostlar ankara ankara güzel ankara seni görmek ister her düşen dara

« Yanıtla #7 : 24 Ağustos 2012, 21:04:20 »
Bugun basima bir olay geldi paylasmak istedim vosumun eksoz muayeni icin sefakoy de yolumun uzerindeki yere gittim. Profosyenel tavirlarla biri karsiladi ve eline tornovidayi kapti geldi sasirdim eksoz muayenesi icin geldim dedim tamam simdi arabani oyle bir ayarlayacagim ki hem az yakacak hemde hizli gidecek dedi bende ayarlari ile oynamamasini bozarsa taa bahcelievlere gitmek zorunda olacagimi ( ustam bahcelievlerde) soyledim neyse gicik etti beni ve arabanin ayarlarini komple bozdu pirpir diye calismaya basladi sonrada bozuk bu araba diye gotur tamir ettir oyle gel dedi bende her zamazki gibi ah istanbul ah istanbul dedim veryansin ettim araba ile ilgilenenler dahi araba geldiginde cillop gibi calisiyordu dediler, sonra lpg ci ustama gittim sag olsun elinden geldigince duzeltti ve baska bir eksoz muayenesi yapan biryere gonderdi orasi direk bil. Bagladi ve arabanin sorunsuz oldugunu soyledi durumu ona anlattim o da bana oradan birsuru musteri sikayetle geliyor dedi istanbulda oturan arkadaslarima allah yardimci olsun

Çevrimdışı golfüçyüs

Otomobil
    -
« Yanıtla #8 : 17 Ekim 2012, 16:07:41 »
Bugun basima bir olay geldi paylasmak istedim vosumun eksoz muayeni icin sefakoy de yolumun uzerindeki yere gittim. Profosyenel tavirlarla biri karsiladi ve eline tornovidayi kapti geldi sasirdim eksoz muayenesi icin geldim dedim tamam simdi arabani oyle bir ayarlayacagim ki hem az yakacak hemde hizli gidecek dedi bende ayarlari ile oynamamasini bozarsa taa bahcelievlere gitmek zorunda olacagimi ( ustam bahcelievlerde) soyledim neyse gicik etti beni ve arabanin ayarlarini komple bozdu pirpir diye calismaya basladi sonrada bozuk bu araba diye gotur tamir ettir oyle gel dedi bende her zamazki gibi ah istanbul ah istanbul dedim veryansin ettim araba ile ilgilenenler dahi araba geldiginde cillop gibi calisiyordu dediler, sonra lpg ci ustama gittim sag olsun elinden geldigince duzeltti ve baska bir eksoz muayenesi yapan biryere gonderdi orasi direk bil. Bagladi ve arabanin sorunsuz oldugunu soyledi durumu ona anlattim o da bana oradan birsuru musteri sikayetle geliyor dedi istanbulda oturan arkadaslarima allah yardimci olsun

istanbulda kendini akıllı zanneden cahil çok abi. bilmişlik yapandan uzak durucaksın geçmiş olsun artık

Çevrimdışı zappoy

Otomobil
    Golf 2
  • Vw
« Yanıtla #9 : 16 Nisan 2014, 15:34:06 »
Bu sahsa bizde gidek
Gti