Gönderen Konu: Bundan takan kullanan var mı (Krom Kadran Çerçeve Halka Seti) ???  (Okunma sayısı 4046 defa)

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
daha önce okuduğum forumdan bilgilerden hatırladığım kadarıyla bu stok ürünler tam uyumlu değil, yapıştırmalı, problemli falan demişlerdi. acaba deneyen var mı?

ürün bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-vw-golf-4-arac-serisi-krom-kadran-cerceve-halka-seti-82810383/detay
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
ben taktım, 2 sene de kullandım eski arabamda. 1 parçası çıkmıştı, tekrar taktık bi daha çıkmamıştı. o zaman daha pahalıydı. şimdi bayağı ucuzlamış. bence de çok şık duruyor. zaten arkadaşlarım da çok beğenmişti, özellikle geceleri :)
şuan resimler yok ama yandaki resmimde eski aracımın resmi var zaten ve orada çerçeveler görülüyor ;)
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2012, 19:02:59 Gönderen: yellow_driver »

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
golf 4 başlık da sabit konu var benim oraya bak. aynı ürünü aynı kişiden gittigidiyordan aldım taktım. ama ben açıp takmak isterken camı çatlattım. camı çatlatmamak için halkaları esneterek sokman lazım. onlar tık diye oturmuyor japonla yapıştırman lazım. diğerleri çift taraflı bantlı zaten...

görüntüsü de burda var. gündüz çekimleri yok ama emin ol çıplak gözle gece de gündüz de harika görünüm...

http://www.vwtr.net/forum/golf-iv/golf-iv-gosterge-paneli-sokme-uyari-hoparloru-buzzer-krom-cerceveler-t30278.0.html
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
hemşo sen neymişin.. öyle tamamını falan sökmüşün valla bravo ben onu sökemem söksem de bir daha toplayamam kesin :)

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
Bende de takılı çokta güzel bir görüntüsü var ibreler kırmızı olduğunu için gece kromaja yansıma yapıyor

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
hemşo sen neymişin.. öyle tamamını falan sökmüşün valla bravo ben onu sökemem söksem de bir daha toplayamam kesin :)

hemşo gerekli ekipman olsun arabayı komple dağıtıp yeniden toplayabilirim. o derece yani :)

Bende de takılı çokta güzel bir görüntüsü var ibreler kırmızı olduğunu için gece kromaja yansıma yapıyor

+1
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)