Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Benzin, Motorin ve Lpg İndirim Bindirim Haberleri  (Okunma sayısı 298954 defa)

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
Ynt: Benzin, Motorin ve Lpg İndirim Bindirim Haberleri
« Yanıtla #602 : 12 Haziran 2015, 18:56:25 »
 :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #603 : 24 Haziran 2015, 11:10:36 »
benzine 14 kuruş indirim geldi.

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #604 : 08 Temmuz 2015, 12:07:00 »
Motorinin litresine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 17 kuruş indirim yapıldı.

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #605 : 05 Ağustos 2015, 19:30:30 »
Benzine 9, LPG'ye 6 kuruş indirim yapıldı.

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #606 : 06 Ağustos 2015, 01:21:14 »
Benzine 9, LPG'ye 6 kuruş indirim yapıldı.

yarın depoyu fullicektim iyi oldu :D 1 tl ucuz alır heralde

« Yanıtla #607 : 24 Ağustos 2015, 11:20:34 »
arkadaşlar size bi sorum olacak;
benzin fiyatlarının yüksek olması ve fenni muayenemin yaklaşması nedeniyle aracıma lpg takdırmak istiyorum.uzun yolda 29-30 krş yakıyor aracım.çok aşırıda binen birisi değilim ancak kararsızım.sizce takdırsam mı takdırmasam mı?
atiker 1100 tl
brc 1800 tl
atiker takdırmaya gittim usta aracı bırak git deyince başımdan kaynar sular döküldü ben bırakmam benim gözümün önünde yap ne yapacaksan dedim olmaz dedi bende olmazsa lpg de olmaz dedim aracımı aldım çıktım oyüzden atiker takdırmayacam. brc de de usta kalitesiz gene burdaki.bulunduğum yer kütahya tavşanlı ilçesi.gereekirse başka bi yere gidecem takdırmaya.

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #608 : 24 Ağustos 2015, 13:34:23 »
Eğer uzun yıllar binmeyi düşünmüyorsanız ve de sık araç kullanmıyorsanız bence LPG sistemine verilen paraya yazık olacaktır.
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #609 : 25 Ağustos 2015, 03:24:06 »
arkadaşlar size bi sorum olacak;
benzin fiyatlarının yüksek olması ve fenni muayenemin yaklaşması nedeniyle aracıma lpg takdırmak istiyorum.uzun yolda 29-30 krş yakıyor aracım.çok aşırıda binen birisi değilim ancak kararsızım.sizce takdırsam mı takdırmasam mı?
atiker 1100 tl
brc 1800 tl
atiker takdırmaya gittim usta aracı bırak git deyince başımdan kaynar sular döküldü ben bırakmam benim gözümün önünde yap ne yapacaksan dedim olmaz dedi bende olmazsa lpg de olmaz dedim aracımı aldım çıktım oyüzden atiker takdırmayacam. brc de de usta kalitesiz gene burdaki.bulunduğum yer kütahya tavşanlı ilçesi.gereekirse başka bi yere gidecem takdırmaya.

bozuyukte erkan diye bi usta var adi belki yanlistir bi kac arkadasim ordan taktirdik isciligi falan cok guzel herkes memnun bi sorunda yasamadi. Golf 4 olursa lpg siz olmaz yaziktir az km de yapsan cok km de yapsan araca biniciysen keyifli keyifli gaza basmak varken neden dokuna dokuna basasin ki? Motora zarar veriyor diyenler olacaktir pek kulak asma. 3 yil kullandim 2007 yilinda lpg takilmis filtre degistirme haricinde tik demedi

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #610 : 25 Ağustos 2015, 16:59:15 »
Benzinin litresine 15 kuruş indirim yapıldı.

« Yanıtla #611 : 06 Ekim 2015, 12:44:16 »
taktıracam muarrem kardeşim şuan düşünmeye iyice başaladımda satmayıda düşünüyom oyüzden de masraf etmek istemiyorum.

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #612 : 06 Ekim 2015, 16:14:14 »
taktıracam muarrem kardeşim şuan düşünmeye iyice başaladımda satmayıda düşünüyom oyüzden de masraf etmek istemiyorum.
bizim bi arkadasa bakiyoruz bu aralar :D

« Yanıtla #613 : 14 Ekim 2015, 12:05:39 »
kıyamıyom kıyamıyom. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
yoksa çok memnunum aracımdan yalnız elimde de biraz param var değiştirmedende duramıyom golf 6 alasım var tsi 1,4 nasıl olur.bulursan takaslayalım  ;) ;) ;) ;)

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #614 : 08 Kasım 2015, 01:57:12 »
kıyamıyom kıyamıyom. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
yoksa çok memnunum aracımdan yalnız elimde de biraz param var değiştirmedende duramıyom golf 6 alasım var tsi 1,4 nasıl olur.bulursan takaslayalım  ;) ;) ;) ;)
abi tsi cok deli makine isiklarda ara hizlanmalarda supriz yumurta gibiyim modelli lux arabalari cok plaka okutuyorum :) satmayi dusunuyorum kiyamiyorum bende sifir gibi araba daha bulduk bi golf 4 mavi renk bayagi operasyon geciriyor suanda😊 Foruma yakinda aticam resimlerini derin bi restorasyonda suanda :))