Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Benzin, Motorin ve Lpg İndirim Bindirim Haberleri  (Okunma sayısı 299012 defa)

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
Ynt: Benzin 5 TL'ye koşuyor! (Zam zam zam ....)
« Yanıtla #98 : 30 Mart 2012, 13:00:01 »
Norveçten sonra ikinciymişiz :((  Kişi başına düşen milli gelirimiz Norveç kadar olsa benzin 10 liradan satılsada koymaz zaten. Türkiyeyi kimse katagorize edemez bu konuda kimse eline su dökemez.. Akaryakıta dünyada en çok para veren millet biziz.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #99 : 30 Mart 2012, 13:04:29 »
benzininin vergisine ölürüm türkiyem ölürüm türkiyem hey heyyyyyyy ;D

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #100 : 30 Mart 2012, 14:21:43 »
ARabanın vergisi bu kadar değil ulen  :D
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
« Yanıtla #101 : 31 Mart 2012, 14:53:37 »
.
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2017, 14:39:25 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

« Yanıtla #102 : 31 Mart 2012, 14:59:05 »
Arkadaşlar az önce haberlerde okudum benzin fiyatlarının altındaki yorumları...Allah kimseyi devekuşu yapmasın dedim kendi kendime... Ya arkadaş delirmemek içten değil. Benzin nerdeyse 5 TL olmuş, Mazot desen 4 TL'yi geçmiş, adam halen daha almanyadaki bilmem nerdeki mazot benzin fiyatları ile Türkiyeyi kıyaslıyor.  Kardeşim bu kadarda salak olunmazki ya...Almanyanın kişi başına düşen milli geliri 38.400 $ iken Türkiyede bu rakam 12.000 $ (ki flütle, saç tokasıyla, ağda bandı ile hesaplayan akp mantığına göre.) Onun dışında htmetin kardeşim Norveç demiş.Norveçte 65.785 $ kişi başına düşen milli geliri ile dünya ikincisi zaten...

İşte bunları görmeyen ve körü körüne bağlanan devekuşlarına ne demek lazım şimdi ??? Bunların kuşluğunun faturasını neden ben ödemek zorundayım ? Elektrik faturasından bile (en az izlenen kanal seçilen) TRT payı alınan tek bir ülke daha gösterebilecek birisi varmı ??? Yemin ediyorum bir saniye bile düşünmeden uğruna canımı verebileceğim ülkemden sırf bu sahte müslümancıklar yüzünden nefret edecek hale geldim ya  >:(

son derece haklısın  da siyasette adam akıllı bir alternatif ya hakkaten yok yada bir şekilde bize gösterilmiyor...  ekonomik vaziyet aynen relaxizmir'in profil resmindeki gibi, bu şartlarda kimse ben ödediğim vergiden memnunum diyemez heralde  :)
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı relaxizmir

« Yanıtla #103 : 31 Mart 2012, 15:03:09 »
:) Ne derseniz ne söylerseniz söyleyin.. Halkım mutlu mutlu mutlu .) %60 ile gelirler bir dahakine.
Ben artık mazota çalıştığımı biliyorum.. 3 öğünü 2 ye düşürdüm.. ee malum araç benden daha  çok yiyor ya onun rızkından yada kendi rızkımdan kesicektim bende kendimi feda ettim.. Sonuç olarak arabam bana hizmet ediyor eziliyor ve onun hakkını yiyemem :)

Halk mutlu falan değil güzel kardeşim. Sahte anketler bunlar. Ben berberde kahvede cafede sağda solda kiminle konuşsam bunlara ana avrat düz gidiyor. Amerkadan alınan oy sayım programı ile bunların oyu %100 bile çıksa şaşırmam... Kiminle konuşsam ben bunlara oy verecek kadar safmıyım diyor ama oylar %52 çıkıyor...Eee nasıl oluyor bu? Eski sistem tek tek oy sayma sistemi ile sayılsın oylar o zaman görürüm ben bunları....%30'u geçsin helal olsun derim işte o zaman. Gerçi o zamanlarda da bunlar punduna getiriyordu.Ankarada oylar sayılırken yanlışlıkla elektrikler kesildi ve elektrikler geldiğinde xxx partinin sandığı full dolu iken bomboş olduğu görüldü ama akp'nin yarısı bile dolu olmayan sandığı full+full olmuş...Sonra oylar çöplüklerden çıktı hatırlarsanız....

Benim Allahımdan tek dileğim bunlar öldüğünde hesaplarını verirken bende orada olayım. Birde ben tüküreyim yüzlerine...
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

« Yanıtla #104 : 31 Mart 2012, 16:46:36 »
Halk mutlu falan değil güzel kardeşim. Sahte anketler bunlar. Ben berberde kahvede cafede sağda solda kiminle konuşsam bunlara ana avrat düz gidiyor. Amerkadan alınan oy sayım programı ile bunların oyu %100 bile çıksa şaşırmam... Kiminle konuşsam ben bunlara oy verecek kadar safmıyım diyor ama oylar %52 çıkıyor...Eee nasıl oluyor bu? Eski sistem tek tek oy sayma sistemi ile sayılsın oylar o zaman görürüm ben bunları....%30'u geçsin helal olsun derim işte o zaman. Gerçi o zamanlarda da bunlar punduna getiriyordu.Ankarada oylar sayılırken yanlışlıkla elektrikler kesildi ve elektrikler geldiğinde xxx partinin sandığı full dolu iken bomboş olduğu görüldü ama akp'nin yarısı bile dolu olmayan sandığı full+full olmuş...Sonra oylar çöplüklerden çıktı hatırlarsanız....

Benim Allahımdan tek dileğim bunlar öldüğünde hesaplarını verirken bende orada olayım. Birde ben tüküreyim yüzlerine...

Yarından itibaren elektriği de %10 zam geliyor ... Durmak yok yola devam..

Ben başka bir ülkeye göçmek istiyorum. Bunu tüm içtenliğim ile söylüyorum eğer mümkün olursa bir yolu bilen arkadaşlar varsa yardımcı olsunlar. El memleketlerinde bundan daha az eziyet görürüm die düşünüyorum..

Bune arkaşlar evde tv izleme , arabaya binme,, Yaşarken kodesteyiz zaten , Böyle yaşam mı olur ..

Çevrimdışı relaxizmir

« Yanıtla #105 : 31 Mart 2012, 17:06:37 »
Yarından itibaren elektriği de %10 zam geliyor ... Durmak yok yola devam..

Ben başka bir ülkeye göçmek istiyorum. Bunu tüm içtenliğim ile söylüyorum eğer mümkün olursa bir yolu bilen arkadaşlar varsa yardımcı olsunlar. El memleketlerinde bundan daha az eziyet görürüm die düşünüyorum..

Bune arkaşlar evde tv izleme , arabaya binme,, Yaşarken kodesteyiz zaten , Böyle yaşam mı olur ..

Bizim Türk milleti böyle işte...Boşuna demiyorlar deveye diken Türk'e seven yaranır diye...

« Yanıtla #106 : 31 Mart 2012, 17:07:44 »
böyle aşkın ızdırabını işte... inundatio bi yolunu bulursan beraber gidelim kardeş
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #107 : 05 Nisan 2012, 20:26:35 »
bu gece itibarı ile benzine ve mazota zam gelecekmiş

« Yanıtla #108 : 05 Nisan 2012, 21:26:33 »
ARabanın vergisi bu kadar değil ulen  :D

bütün vergiler almış başını gidiyor.

koluman mercedes şirketinde satış destek bölümünde calışıyorum elimden ekim ayında geçen bir S350 Bluetec faturası:
Tutar            :210.000TL
(%130 ÖTV):270.000TL
(%18 KDV)   : 92.000 TL   bunun yanında birde 3.000 TL plaka masrafları oldu toplamda 575.000 TL ye arabayı aldılar(%130 ötv ne demektir ya)
http://www.hizliupload.com/img/86356097984794989483.jpg                                                 t3 syncro.

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
« Yanıtla #109 : 05 Nisan 2012, 21:48:42 »
bu gece itibarı ile benzine ve mazota zam gelecekmiş

yok artık.
El insaf  :bekleriz:

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #110 : 05 Nisan 2012, 22:18:37 »
bütün vergiler almış başını gidiyor.

koluman mercedes şirketinde satış destek bölümünde calışıyorum elimden ekim ayında geçen bir S350 Bluetec faturası:
Tutar            :210.000TL
(%130 ÖTV):270.000TL
(%18 KDV)   : 92.000 TL   bunun yanında birde 3.000 TL plaka masrafları oldu toplamda 575.000 TL ye arabayı aldılar(%130 ötv ne demektir ya)

İşte sorunun kaynağı bu.. O araca okadar ÖTV veren zengin sesini çıkarmassa orta ve alt kesim hiç sesini çıkaramaz.. Elin gavurunda tepkiler zengin fakir farketmiyor birlikte hareket ediliyor.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
« Yanıtla #111 : 05 Nisan 2012, 22:22:42 »
Ben çıkıp bir 100 TL daha benzin alayım :(