Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bora-Golf IV Cruise Control-Hız Sabitleyici Montajı yaptım :)  (Okunma sayısı 274200 defa)

Ynt: Bora-Golf IV Cruise Control-Hız Sabitleyici Montajı yaptım :)
« Yanıtla #56 : 19 Haziran 2012, 23:06:51 »
zamanında ben cesaret edememiş, 150 liraya aldığım kol+kabloyu 60 lira vererek ustaya  taktırmıştım...
işlem on numara olmuş, kullanıcı seviyesinde bu tür komplike işlerin çıkması çok heyecan verici , elinize sağlık, güle güle kullanın...

Bende o fiyata bulsaydım gerçekten uğraşmayacaktım :) Ama servis 400 lira çekince bizde riske girelim dedik :) Teşekkür ederim.

« Yanıtla #57 : 11 Ekim 2012, 17:32:54 »
hız sabitlemeyle uğraşmaya hiç gerek yok aldın oldu olmadı şubu 200liraya takıyolar 2 saat içinde hızsabitlemeli aracını teslim alıyosun isteyene tarif ederim yerini

« Yanıtla #58 : 11 Ekim 2012, 17:34:16 »
hız sabitlemeyle uğraşmaya hiç gerek yok aldın oldu olmadı şubu 200liraya takıyolar 2 saat içinde hızsabitlemeli aracını teslim alıyosun isteyene tarif ederim yerini

sen direk tairf et bence emrecan, 200 liraya giden çok olur hatta toptan indirimi bile isteyebilir forum sakinleri :)
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #59 : 11 Ekim 2012, 23:48:07 »

Hocam varsa öyle bir yer arkadaşlara tarif edin çünkü benim bulunduğum yerde öyle bir yer benim  ;D

« Yanıtla #60 : 27 Ekim 2012, 14:11:32 »
Hocam emeğinize sağlık.   2001 trend boram var düz vites 1.6  lakin benim göstergede sizinkiler gibi yakıt tüketimi filan yok.   ve sanırım akl motor.   cc  buna da olurmu. yani anlattğınız üzere acaba telli mi sensörlümü.   araba daha 45 bin km de olur derseniz kurcalayacam. saygılar.

« Yanıtla #61 : 27 Ekim 2012, 23:38:19 »
Metin hocam eline sağlık çok maharetliymişsin :tamamdir  güle güle kullan, bende yapmak isterim en kısa zamanda çok büyük keyif 8)
Emniyet kemeri takın, sevdiklerinize bağlanın.

« Yanıtla #62 : 28 Ekim 2012, 00:59:30 »
Elinize sağlık. İnsanın, kendi yaptığı işten aldığı haz başkadır.   :tamamdir

« Yanıtla #63 : 29 Ekim 2012, 20:25:19 »
Hocam emeğinize sağlık.   2001 trend boram var düz vites 1.6  lakin benim göstergede sizinkiler gibi yakıt tüketimi filan yok.   ve sanırım akl motor.   cc  buna da olurmu. yani anlattğınız üzere acaba telli mi sensörlümü.   araba daha 45 bin km de olur derseniz kurcalayacam. saygılar.

Hocam uzun yoldan yeni geldiğim için ancak cevap yazıyorum. Aracınızda yol bilgisayarı olmadığı için yakıt tüketimi vs göremezsiniz. AKL motor güç yönetimi halatlı sistem olduğundan malesef mümkün değil. Yapılıyor fakat maliyeti 700 liradan fazla.

« Yanıtla #64 : 29 Ekim 2012, 20:26:50 »
Metin hocam eline sağlık çok maharetliymişsin :tamamdir  güle güle kullan, bende yapmak isterim en kısa zamanda çok büyük keyif 8)

Teşekkür ederim 800 km yol geliyorum memleketten alıştıktan sonra gaza basmak eziyet geliyor artık :D Ciddi söylüyorum çok büyük keyif. Mümkün olan en kısa sürede taktırın derim.

« Yanıtla #65 : 29 Ekim 2012, 20:27:21 »
Elinize sağlık. İnsanın, kendi yaptığı işten aldığı haz başkadır.   :tamamdir

Çok teşekkür ederim aynen dediğiniz gibi kendi yaptığının tadı başka oluyor. Birde yarı fiyatına halledince :D

Çevrimdışı t.alp

• Otomobil
    Golf mk4 TDI- Golf mk5 TDI
« Yanıtla #66 : 29 Ekim 2012, 20:51:52 »
tdi agr motorlu aracımıza uygulayabilir miyiz bilginiz var mı ?

« Yanıtla #67 : 29 Ekim 2012, 21:31:24 »
EPC ikazı varsa uygulanabilir. 2000 model TDI Passat a takıldı.

« Yanıtla #68 : 29 Ekim 2012, 23:15:39 »
yakın olsaydık malzemeleri sipariş edip gelirdim Edirneye :)  araçla ilgili ilk düşündüğüm ekleme bu gerçekten, bu arada bende 6 yıldır Bed. Eğ. Öğretmeniyim hocam. Bizim lisedeki Rehber Öğretmen arkadaşta çok ekstra bi adamdır 10 parmak 10 marifet hesabı, sizin branşta bi keramet var kesin :tamamdir
Emniyet kemeri takın, sevdiklerinize bağlanın.

« Yanıtla #69 : 29 Ekim 2012, 23:19:02 »
Branştan değildir :)