Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Hurdacılar  (Okunma sayısı 126942 defa)

VW Hurdacılar
« : 30 Aralık 2005, 12:08:42 »
son çare olarak hurdacılara gitmenizi tavsiye ederim  :bekleriz:

Sıfır fiyatından daha yüksek fiyat çekerler ...
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2009, 09:51:54 Gönderen: Erhan »

Ynt: vw hurdacılar
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2005, 12:42:19 »
elvan oto ile audi oto onlarla hic alis verisin oldu mu ?

« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2005, 13:00:51 »
............ sıfır 6n2 stopları ve soketleri aldım oldukça uygun fiyata, .........sorununu halletmeye çalışıyoruz.
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2007, 23:56:42 Gönderen: Erhan »

« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2005, 13:05:24 »
sanziman kodlarindan bulamadiniz mi sanziman ?

Çevrimdışı corrado

• amca
Ynt: VW Hurdacılar
« Yanıtla #4 : 30 Aralık 2005, 18:36:32 »
oto 2000  tel:216 521 96 60 hiç alişverişim olmadı.bi kere abf motor sormak için aradıydım. genelde yeni nesil araçların her parçasının elinde olduğu söyleniyor.

kartalda rüzgar ahmet var. baya bi alişverişim oldu.eski araçların baya bi parçası var.elinden geldiğince yardımcı oluyo.alıp iade ettiğim veya değiştirdiğim parçalarda oldu. fiyatlar makul.tel ve adres bilgileri işyerinde pazertesi yazarım nasipse.

bursa sanayidede bi çıkmacı var. onun bilgilerde işyerinde. sahibi ile görüşemediydim gittiğinde .dükkanı önü arkası vw parça kaportası dolu. 2 tanede 1,8 16 v motor duruyordu.rallilere katılan biri sahibi.dişarda eski bi galant.içerde de pırıl pırıl bi ewo duruyordu.
bunların adres ve telleri yazarım.

bide oto karadeniz var.sefaköydeydi eskiden yanılmıyorsam teli değişmiş.ikitelli sanayide bi bez afiş açmişlar 2 sefer dir önünden geçiyom ama no yu almayı unuttum.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

« Yanıtla #5 : 30 Aralık 2005, 18:56:45 »
oto 2000  tel:216 521 96 60 hiç alişverişim olmadı.bi kere abf motor sormak için aradıydım. genelde yeni nesil araçların her parçasının elinde olduğu söyleniyor.

kartalda rüzgar ahmet var. baya bi alişverişim oldu.eski araçların baya bi parçası var.elinden geldiğince yardımcı oluyo.alıp iade ettiğim veya değiştirdiğim parçalarda oldu. fiyatlar makul.tel ve adres bilgileri işyerinde pazertesi yazarım nasipse.

bursa sanayidede bi çıkmacı var. onun bilgilerde işyerinde. sahibi ile görüşemediydim gittiğinde .dükkanı önü arkası vw parça kaportası dolu. 2 tanede 1,8 16 v motor duruyordu.rallilere katılan biri sahibi.dişarda eski bi galant.içerde de pırıl pırıl bi ewo duruyordu.
bunların adres ve telleri yazarım.

bide oto karadeniz var.sefaköydeydi eskiden yanılmıyorsam teli değişmiş.ikitelli sanayide bi bez afiş açmişlar 2 sefer dir önünden geçiyom ama no yu almayı unuttum.

Bu adam...su bursa daki metalik kirmizi - bordo satilik Golf 2 GTi 16v sahibi olmasin hocam ?
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2005, 19:00:23 Gönderen: VWci »

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #6 : 30 Aralık 2005, 19:11:19 »
 o araba satıldı herhalde epeydir görmüyom ilanını .temiz güzel bi otoyo benziyodu.
sahibi o mudur .net bişey diyemem ama dediğim gibi dükkanın içinde ewo yariş aracı duruyodu. aşırı bağimli bi vw ci değilse golf 2 ye bakmaz o adam :)

« Yanıtla #7 : 30 Aralık 2005, 19:14:46 »
saol corrado...

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #8 : 30 Aralık 2005, 21:03:04 »
corrado pazartesi yazacakmışsın adresi ama, ilk verdiğin 216 lı numaranın yeri nerde ? semt olarak yani.
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #9 : 31 Aralık 2005, 01:15:05 »
bursadakı bahsettıgınız kısının ısmı HAKAN'mı?
eger oysa o daha oncede golf mk1 ıle yarısıodu...
1,8 8v'ı ondan almıstık...

1,8 16V hala duruomu abı :D

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #10 : 31 Aralık 2005, 11:15:59 »
corrado pazartesi yazacakmışsın adresi ama, ilk verdiğin 216 lı numaranın yeri nerde ? semt olarak yani.

istanbul ümraniye de

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #11 : 31 Aralık 2005, 11:18:24 »
bursadakı bahsettıgınız kısının ısmı HAKAN'mı?
eger oysa o daha oncede golf mk1 ıle yarısıodu...
1,8 8v'ı ondan almıstık...

1,8 16V hala duruomu abı :D

ismini hatırlamıyom.kartvizitte yazıyor.pazartesi yazarım. motorlar duruyodur tahminim.4 tane de golf 1 jantı vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #12 : 31 Aralık 2005, 11:56:16 »

istanbul ümraniye de

bana çok yakın, ümraniye sanayide sanırım.. teşekkürler, ufak bi parça için Sefaköy e gitmek zor geliyodu, Ümraniyede olduğunu öğrenmek güzel oldu.. teşekkürler ..
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı Suti

• VW Tech
« Yanıtla #13 : 31 Aralık 2005, 20:15:53 »
Bursa dan uzak durun derim...!!!