Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Volkswagen Uzay`da, Uzay Kasımpaşa`da.  (Okunma sayısı 19777 defa)

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
Volkswagen Uzay`da, Uzay Kasımpaşa`da.
« : 20 Temmuz 2006, 17:16:10 »
bi kaç defa servise gittim, gerçekten çok kaliteli bi yer. hoş görü olsun, ilgi ve alaka olsun herşey çok güzel. Gezilesi bi showroom u var. Yeni modellerin bi çoğuyla test sürüşü imkanı. Aracı servisten aldıktan bir kaç hafta sonra arayıp, şikayetimin olup olmadığını sormaları ayrı bi güzellik. Çoğu firma bunu yapar aslında ama Volkswagen den aramaları beni ayrı memnun etti :)

Madem böyle bi bölüm var, memnuniyetimi belirtir, tavsiye ederim .. :)

Kavacık Acarlar a uyuz olup buraya gittiğimde kendimi evimdeymiş gibi hissettim açıkçası :)

VW
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı corrado

• amca
Ynt: Volkswagen Uzay`da, Uzay Kasımpaşa`da.
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2006, 18:47:46 »
yeni açıldı yanılmıyorsam burası.
ilgi alaka iyiyse tabiki güzel..
sevislerden birçok kişinin rahatsız olduğu bu dönemde hizmetlerini belli bir standartta tutarlarsa tabiki kazanan onlar olur..
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2006, 22:09:38 »
evet 1 sene olmadı bile diye biliyorum
benim iş yerinede yakın ;)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #3 : 31 Temmuz 2006, 16:37:54 »
1 sene olmadı evet, bekleme salonlarıda yeni tamamlanmış.

Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2006, 22:25:44 »
helal olsun adamlara sonuçta kendi ceplerine dönecek ama bizler içinde güzel bir yere benziyor..birde burada açılsa şöle bir yerde kafamız rahat gidip gelsek...

« Yanıtla #5 : 21 Aralık 2006, 23:11:39 »
güzele benziyor.

« Yanıtla #6 : 10 Mart 2007, 10:42:15 »
bi kaç defa servise gittim, gerçekten çok kaliteli bi yer. hoş görü olsun, ilgi ve alaka olsun herşey çok güzel. Gezilesi bi showroom u var. Yeni modellerin bi çoğuyla test sürüşü imkanı. Aracı servisten aldıktan bir kaç hafta sonra arayıp, şikayetimin olup olmadığını sormaları ayrı bi güzellik. Çoğu firma bunu yapar aslında ama Volkswagen den aramaları beni ayrı memnun etti :)

Madem böyle bi bölüm var, memnuniyetimi belirtir, tavsiye ederim .. :)

Kavacık Acarlar a uyuz olup buraya gittiğimde kendimi evimdeymiş gibi hissettim açıkçası :)

VW

bu zaten yetkili servislerde olan bir olay.. tabiki uzay yeni açılmış bir servis vede gelen müşteri sayısı az olduğu için müşterilerle ilgilenme vakitleri daha yüksek.. tabiki bekleme salonu vs güzel olmasıda yeni olmasından tüm imkanları kullanabilmelerinden kaynaklanıyor...

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #7 : 28 Mart 2007, 12:21:26 »
uzayda Selahattin veya levent bey vardır serviste.eksper orhan karabacağın bürosundan oğuz derseniz +1 ilgilenir sizlerle:)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..