Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Trabzon'da VW Özel Servis ?  (Okunma sayısı 18667 defa)

Trabzon'da VW Özel Servis ?
« : 03 Şubat 2010, 14:42:26 »
Öncelikler herkese keyifli sohbetler dilerim

Geçtiğimiz hafta 2000 model bir golf sahibi oldum ve işim gereği Gümüşhane'deyim. Buralarda volkswagenden anlayan usta bulmak zor haliyle...

Birkaç başlıkta Trabzon'da hangi servislere gidilmeyeceği hakkında fikir sahibi oldum..

Peki arkadaşlar Trabzon'da önereceğiniz özel servis var mı?

Paylaşımlarınızı bekliyorum...

Ynt: Trabzon'da VW Özel Servis ?
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2010, 20:36:51 »
kardeş bendede polo var ve işçilik ve servis konusunda acaip titizim.  yakınımın tavsiyesiyle  bir özel servise gittim hiç memnun kalmadım. kendi yöntemlerimle bir servis buldum oldukça memnunum. Bir arızanın onarılması için ilk önce doğru tesbit sağlanmalı. gittiğim serviste oldukça temiz ve düzenli çalışıyorlar. belki dikkat etmişsinizdir trabzon da audi-vw özel servis tabelası asar 250 lik doç tamiratı bile yapan yerler vardır ama bu arkadaşlar sadece audi-vw- seat-skoda ya bakıyorlar. ustalar bahadırdan ayrılma diye biliyorum  yani uzun lafın kısası ben memnunum. ama kimseyede illa buraya gidin diyemem. ihtiyaç duyulması halinde adresini ismini verebilirim. allah paragöz usta diye geçinenleri ıslah etsin diyorum.

« Yanıtla #2 : 11 Şubat 2010, 14:45:09 »
Sayın İlgili; bahsetmiş olduğunuz servisin ismini özel mesaj olarak alabilir miyim.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2017, 15:02:39 Gönderen: ADEMÜÇÜNCÜ »

« Yanıtla #3 : 13 Şubat 2010, 14:56:15 »
arkadaşlar bana da bildirir misiniz servisin ismini.

« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2010, 11:39:59 »
 kurallara aykırı olur gerekçesiyle servis ismini özelden yazıyoruz ama  önceki yazımda da belirttiğim gibi ben kendi aracıma bazı işlemler yaptırdım memnun kaldım. onun için tavsiye ediyorum ama hiç bir şart altında kefil de olamam. 

« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2010, 15:59:22 »
Yo sorun olmaz buradan da paylaşabilirsiniz servis isimlerini, sonuçta doğrudan  reklam yapmıyorsunuz. Ayrıca Trabzon'da üye olan arkadaşlara her şekilde yardımcı olurum.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2017, 15:03:09 Gönderen: ADEMÜÇÜNCÜ »

« Yanıtla #6 : 23 Şubat 2010, 12:42:05 »
mrt661 servisin ismini benimle de paylaşırmısın. Burada da paylaşabilirsin sonuçta forum bunun için kurulmuştur ama yok illaki mesaj atacağım dersen hayır demem.  :)

« Yanıtla #7 : 23 Şubat 2010, 19:17:32 »
fatih  sanayi sitesinde  dereye bakan tarafta dost oto var orayı tavsiye edebilirim ben şahsen orayı kullanıyorum. herhangi bir işlem yaptırdıktan sonra düşüncelerini paylaşırsın bizimle.

« Yanıtla #8 : 24 Şubat 2010, 17:49:25 »
teşekkür ederim paylaşımın için yalnız fatih sanayi sitesi nerede olaki? erzurum yolu üzerinde şehrin girişinde sağda olan mı? ???

« Yanıtla #9 : 25 Şubat 2010, 09:49:51 »
erzurum yol ayrımından yaklaşık 600 mt sonra sola dönüş cebi var.shell e geçmeden hemen sola dönüp fatih sanayiine giriyon dere tarafındaki blokta tabeladan bulabilirsin. trabzondan erzuruma hareket halini baz alarak gidiyorsun

« Yanıtla #10 : 26 Haziran 2010, 00:23:52 »
Sevgili arkadaşlar uzun yıllar VW'i takip edip 2005'ten beri VW kullanıyorum. Şunu söylemek istiyorum sizlere Trabzon'daki hiç bir servisi met edemem. Tabi birkaç iyi servis var, isteyenler bana özelden ulaşsınlar.

Çünkü servislerin çoğu yan sanayi parça kullanıyor, kimse anlamadığından sorun çıkıyor.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2017, 15:04:00 Gönderen: ADEMÜÇÜNCÜ »

Çevrimdışı grano

• selamun aleyküm
« Yanıtla #11 : 15 Aralık 2014, 19:58:55 »
servis gitme o zaman hocam paran varsa yetkili servise gideceksin işini ehline bırakacaksın günü kurtarmak için çalışıyoruz hep ama adam  bir milyon sürmüş 2001 poloyu takdir etmişler adama ödül vermişler şimdi bütüb bakımlarıını periyodik yaptım diyo adam şimdi türkiyede de herkes servisi kullansa işini ehline bıraksa zaten sanayideki işçiler de ekmeksiz kalmaz servis eleman yetiştiremiyotuz diye alır eğitir.vs vs vs ..
GrAnO