Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Sem Tuning Mustafa  (Okunma sayısı 5341 defa)

Çevrimdışı fortuna1299

• AŞK DÖRT HARFLİDİR.''GOLF''
Sem Tuning Mustafa
« : 18 Şubat 2012, 12:02:50 »
Merhaba degerli  forum üyeleri.başlıktaki  dükkandan işlem yaparken dikkatli olun   ben gtı  tampon  aldım.parçaları eksik  çıktı.1 aydır  her gun  gönderecem  dıyor  ve  göndermiyor.bugün yarın sallıyor.aklınızda  bulunsun ürünlerini  alırken  dikkatli  olun.ben pişmanım sizde olmayın.  Bu  vesile  ile  elinde gtı  tampon  çıtası olan  varsa ya da  nereden  temin edeceğimi  bilen  varsa  yardımcı  olursa  sevinirim...

Ynt: SEM TUNİNG MUSTAFA
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2012, 12:54:03 »
faturası varsa kaymakamlıkta tüketici hakem heyetine başvur, biraz başları ağrısın.
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı fortuna1299

• AŞK DÖRT HARFLİDİR.''GOLF''
Ynt: Sem Tuning Mustafa
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2012, 17:54:57 »
var herseyı var.söylediğin iyi  oldu.pztesi  oraya da gideyim.saol.

« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2012, 00:51:12 »
bilgilendirme için teşekkürler hocam, esnaflık bilincini kaybetmemiş insanlara denk gelmek ümidiyle...
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2012, 01:36:16 »
aynı yerden bizde gti tampon getirttik ön 2 cıtaları yoktu defalarca uyarmamıza ragmen 93.gün gönderdiler sağolsunlar demekki tek ben değilmişim
Her Honda 'GTI' tarafından avlanmaya muhtaçtır I LOVE MY POLO

« Yanıtla #5 : 05 Mart 2012, 12:50:53 »
arkadaşlar  benımde 1 2 ticaretim oldu kesinlikle tavsiye etmyorum 1 hafta dediği ürününü 2 ayda getirdi kızıp verdiğim kaporayı yaktım lanet olsun dedim ayrıca daha önce civic marka aracım vardı işçilik 0 aracınaza zarar bile verebilirler montaj yaparken kesinlikle paraya doymuş müşteri hiç umursamayan bi tavırla iş yapıyorlar
« Son Düzenleme: 05 Mart 2012, 12:51:44 Gönderen: scarden »