Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: PAŞA OTOMOTİVDEN FORUM ÜYELERİNE  (Okunma sayısı 147449 defa)

Ynt: PAŞA OTOMOTİVDEN FORUM ÜYELERİNE
« Yanıtla #56 : 18 Şubat 2012, 21:20:45 »
 :tamamdir
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #57 : 12 Mart 2012, 11:45:39 »
Arkadaşlar, Paşa otomotive gidin ve oradaki İnsanlarla tanışın başa birşey demiyorum.. Bana ne kadar uzakta olsa artık arabamı lifte görebileceğiniz tek yer orası..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
« Yanıtla #58 : 17 Mart 2012, 10:36:36 »
Her zaman söylüyorum,şimdi yineliyorum.Özellikle İstanbul'da ikamet eden arkadaşlar zaman ve mesafe gözetmeden Eyüp usta ve dinamik kadrosuyla biran önce tanışmalılar ve araçlarını işten anlamayan cahil insanların gazabından kurtarmalılar.Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum.Bende br Vw sever olarak bu insanlarla tanışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. :tamamdir
Serkan kaç yıldır bu foruma üyeyim bu konuyu daha yeni gördüm  :-[ Biraz geç olsa da hayırlı olsun,Allah bol kazançlar nasip edip utandırmasın inşallah. İstanbul'lu forum üyeleri çok şanslı bu konuda,hem arabanızı güvenle götürebilecekleri bir kuaförleri hem de orada gerçekten VW'in dilinden anlayan,sorularına cevap bulabilecekleri uzman arkadaşları var. Tekrardan hayırlı olsun

sağolasın ....

!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı rsb

« Yanıtla #59 : 17 Mart 2012, 10:55:15 »
valla benimde bundan sonra tek adresim paşa oto  :tamamdir gerek bilgileri gerek ustalıkları gerek ilgi ve alakaları  ...  :sevgi:

« Yanıtla #60 : 22 Mart 2012, 08:46:09 »
Oncelikle hayirli olsun Allah bol kazanclsr versin. Benim aracta rolanti problemi var birde klima iyi sogutmuyor hafta sonu vts. Veya aciksaniz pazar ugramayi dusunuyorum..

« Yanıtla #61 : 25 Mart 2012, 16:50:27 »
Eyüp Abi değerli bi abimiz,Ellerine sağlık benimlede ilgi ve alakayla uğraştı..Yolu düşen herkes uğrasın derim  :)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #62 : 26 Mart 2012, 09:54:33 »

Uploaded with ImageShack.us
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı azap5555

• Otomobil
    1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #63 : 30 Mart 2012, 23:04:35 »
merhaba ustam.99 1.6 aee motor.20 km gidince bunalık trafikte yağlambası yakıyor, yürüyünce biraz ferahlayınca sönüyor.bu sorun nedeniyle 8 ay önce, satın aldığımda yağ pompası değiştirdik.4 ay yağ lambası yanmadı, sonra azar azar artarak kendini göstermeye başladı.şimdi aklıma gelenler; yağ vasfını kaybetti sıcağı görünce incelip basıncı düşüyor, ya da yağ basınç müşiri farklı araçla uyumsuz ya da aynı durum forumda başka bir arkadaşın da başına gelmiş, yağ pompasıyla yağ kapağı arasında bir parça varmış burç diye onu takmayı unutmuşlar.şimdi karteri açmak ve burç yoksa tedarik edip takmak bana kaç tl ye mal olur.saygılar.

Çevrimdışı azap5555

• Otomobil
    1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #64 : 25 Mayıs 2012, 18:07:54 »
yağ lambası sorunu tarafımdan çözüldü.

« Yanıtla #65 : 27 Temmuz 2012, 02:59:54 »
Eyüp/Serkan usta selamlar,Golf 2006 FSI otomatik var bende aracım genelde oldukça sorunsuz ama vites geçişlerinde özellikle trafik yoğunken sıkıntı yapıyor EGR değişti,hava hotumları değişti,adaptasyonu yapıldı ama bende aynı sorun devam ediyor.Aracı calıstırıp şayet yol müsaitse basıp gittiğimde çok sorun olmuyor ama aksam iş cıkısı sirkeci den trafikte çıkıp eve giderken trafik sürekli dur kalk yapınca rezalet bir rahatsızlık veriyor hemen her seferinde vuruntu yapıyor....
forumda benimkine yakın sorun yaşayan arkadaşların önerilerinden vei tecrübelerinden çıkardığım ;
Ya şanzuman yağı değişebilir ,
Ya Selenoidler değişebilir,
Ya da devir sensörü değişebilir....
Bu konuda yardımcı olabilir misiniz,neden kaynaklanıyor olabilir..
Şayet makul bir durum olursa Eyüp ten ziyaretinize gelmeyi düşünüyorum..
Dönüş yapabilirseniz sevinirim..
Iyi çalışmalar
furkan

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
« Yanıtla #66 : 27 Temmuz 2012, 18:37:16 »
Eyüp/Serkan usta selamlar,Golf 2006 FSI otomatik var bende aracım genelde oldukça sorunsuz ama vites geçişlerinde özellikle trafik yoğunken sıkıntı yapıyor EGR değişti,hava hotumları değişti,adaptasyonu yapıldı ama bende aynı sorun devam ediyor.Aracı calıstırıp şayet yol müsaitse basıp gittiğimde çok sorun olmuyor ama aksam iş cıkısı sirkeci den trafikte çıkıp eve giderken trafik sürekli dur kalk yapınca rezalet bir rahatsızlık veriyor hemen her seferinde vuruntu yapıyor....
forumda benimkine yakın sorun yaşayan arkadaşların önerilerinden vei tecrübelerinden çıkardığım ;
Iyi çalışmalar
furkan
Hiç tereddüt yaşamayın direkt gidin,forum üyesi olduğunuzu söylemeniz yeterli.Bence hiç zaman kaybetmeyin.
03.06.2005

« Yanıtla #67 : 29 Temmuz 2012, 02:05:41 »
Iyi çalışmalar
furkan

Merhaba ... Bahsettiginiz sikayetle ilgili bircok aracla ilgilendik genel olarak ariza sanziman icindeki selenoid  valflerden cikiyor . Tahminim sizin aracinizdada ayni sikinti vardir ama bu sadece tahmin asil tespit kontroller sonucu yapilabilir . Olaki selenoidlerin degismesi gerekirse sanziman yagi filtresi ve isciligi parcalar dahil ortalama 1500civari tutuyor . Sanziman beyni yani hidrolik uniteyi komple degistirmek gerekirse 2800 civari bir masraf sozkonusu :(( tespit yapmadan fiyat vermek pek dogru olmuyor ama aklinizda bulunsun supriz olmasin .
Dikkat ısırır !!!

« Yanıtla #68 : 01 Ağustos 2012, 15:07:42 »
mrb
Merhaba ... Bahsettiginiz sikayetle ilgili bircok aracla ilgilendik genel olarak ariza sanziman icindeki selenoid  valflerden cikiyor . Tahminim sizin aracinizdada ayni sikinti vardir ama bu sadece tahmin asil tespit kontroller sonucu yapilabilir . Olaki selenoidlerin degismesi gerekirse sanziman yagi filtresi ve isciligi parcalar dahil ortalama 1500civari tutuyor . Sanziman beyni yani hidrolik uniteyi komple degistirmek gerekirse 2800 civari bir masraf sozkonusu :(( tespit yapmadan fiyat vermek pek dogru olmuyor ama aklinizda bulunsun supriz olmasin .
mrb sayın paşa otomotiv yetkilileri forumdan okuduğum kadarıyla baya bi müşterinin memnuniyetine nail olmuşsunuz buda benim gibi yeni volkswagen sahibi birisi için gayet önemli benim sizden isteğim şöle ben çorluda oturuyorum mümkünse sizden bi konuda fiyat almak istiyorum eğer mümkün ise,bende 1999 model 75 hp alm motor polo classıc var klimasız alalı 1.5 yıl oldu ve ben aracın triger setini değiştirmek istiyorum parçalarını kendim temin ettim şu anda elimde ına marka triger seti graf marka devir daim pompası ve gates marka v kayışı aldım internet üzerinden 154 lira tuttu bu parçaların değişim ücreti ne olur bize acaba sadece işçilik açısından yani eğer uygun olursa size gelmeyi düşünüyorum ve ne kadar sürer değişim bunları yazarsanız sevinirim eğer uygun olursa 100 km yi tepmeye razıyım buralarda pek usta bulamıyoruz malesef aracı söktürmeye korkuyorum açıkcası kolay gelsin teklifinizi bekliyorum ustam sağlıcakla hayırlı ramazanlar kolay gelsin.... :) :) :) :) :)
....SÖYLESEM TESİRİ YOK SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL....

Çevrimdışı Sinancetintas

• Otomobil
    Golf 4'den Sonra Golf 5
  • Yaşam İlaçım Oldun Golf..
« Yanıtla #69 : 03 Ağustos 2012, 11:14:10 »
Selamlar Saygılar,
Golf 4 kısmı altında açtıgım başlıktan bazı arkadaşlar beni size yönlendirdi..
Benim derdim şu ki araçımda hız sabitleme sistemi yok.. ve ben bunu eklemek istiyorum.. ne yapmam gerekiyor ne lazım ben Bulgaristandan ne parça gerekiyorsa temin edebilirim siz işçiligini yaparsınız şeklinde düşündüm çünkü malum burada parçalar daha ucuz.. böyle bi imkanımız var mı??
Araçım 99 Golf 4 1.6SR Highline Sport AKL Motor Benzinli.. ;)
Bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum.. Sofya'dan Bursa'daki evime 711km sürekli ayak gazda gelmek çooook kötü..
Das Auto..