Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: mersinde servis  (Okunma sayısı 5602 defa)

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
mersinde servis
« : 04 Şubat 2009, 12:40:21 »
       öncelikle vw ci (diğer vw guruplar da dahil) tüm dostlara selamlar.
       ben 2000 model bir mk4 kullanıcısıyım. 9 ay rize de çalışıyorum, yazın ise mersindeyim. bu yaz ağır bakım yaptıracağım. iyi bir yere götürmek istiyorum. orjinal servis iyi ama çok pahalı. skodanın  orjinal servisi de aşağı yukarı aynı parçaları kullanıyor ve daha hesaplı. son çare oraya götürmeyi planlıyorum. benim bildiğim rizede vw servisi bile yok ama mersinde önere bileceği yer olan varsa sevinirim. şimdiden katılanlara teşekkürler. herkese kazasız belasız günler
                                                                                                                                       :saygılar

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
Ynt: mersinde servis
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2009, 23:44:55 »
abicim çil otomotiv var, topçularda köprünün altında, mustafa ve erdal çil kardeşler... ben mersinde başka hiçbiryere götürmem, uzman kadro, sağlam yedekler ve fiyatlar... annemin feliciası için hep oraya giderim... aile dostumuzdur ayrıca onlar, ayrıca da bir yakınlığım vardır, mustafa abinin de nadir güzellikte bir bus'u vardır...

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2009, 10:31:27 »
teşekkür ederim. vw  servisi değil mi? ;)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2009, 15:40:44 »
bosch servistir, her türlü arabayla ilgilenirler ama uzmanlık vw üzerinedir.

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2009, 12:50:08 »
çok sağol. kısm etse yaza gidecez mecburen. ağır bakım var. :(

« Yanıtla #5 : 18 Ağustos 2010, 16:42:57 »
tarsus yolunda sistem oto var ben gittim memnun kaldım devlet hastanesini geçtikten sonra solda sadece vw ve seat ile ilgilenir

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
« Yanıtla #6 : 28 Ekim 2010, 21:21:25 »
merih otomotiv var 2. çevreyolunda
MK-IV- Comfortline