Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: İzmir'de VW servisi sıkıntısı çeken arkadaşlar  (Okunma sayısı 64613 defa)

Kendi arabamı alır iken, en yakın arkadaşımın babasının Özel Servis'te çalışması büyük etken olmuştu. Kankamın babası ile konuştuğumda bana daha önce yanında çalışan bir ustanın telefonunu verip adresini tarif etti. Buca Sanayi Sitesi'ni bilen bilir, Michelin bayisi Ece Lastik'in hemen karşısında Ulucan Oto adında bir yer açıldı beyler, 1 hafta oldu veya olmadı. ben ikinci müşterisiyim galiba  :) Çağrı ve Murat usta var ve inanılmaz ilgililer, ikisi de hep yetkili servislerde çalışmışlar ve bu işi cidden iyi biliyorlar. Sadece VW değil, Murat usta da Opel Egem'de çalışmış.

Geçtiğimiz cuma günü amortisör ve yayları taktırdım, jantlar takıldı, motor kapakları (plastik) değişti. metal bijon kapağı aldırdı, arka diskler sıfır takıldı ve alman markasıydı, yaldız boya ile tüm fren aksamını boyadılar ve 3 saat gibi bir sürede 200 TL verip çıktım oradan. Yeni açıldığı için müşteriye ihtiyacı var. İşi bilen ve bu kadar ucuza çalışacak usta bilmiyorum. telefonunu isteyen benden isteyebilir. İnşallah işinizi görebilirler.
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2011, 21:37:31 Gönderen: ibolution »

Çevrimdışı barut

Ynt: İzmir'de VW servisi sıkıntısı çeken arkadaşlar
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2011, 14:54:26 »
mapsden mekanın yerini ve telefonu burdan verirsen daha güzel olmazmı ? İşimiz düşerse gideriz neden olmasın  :tamamdir

« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2011, 15:15:14 »
Google Haritalar

buca esnaf ve sanatkarlar sitesi diye yazıyor zaten. çağrı usta, ece lastikin karşısında hemen.

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2011, 15:33:50 »
yer olarak çok kolay zaten ece lastiği kime sorsan gösterirler bulmak için sıkıntı çekilmez.

« Yanıtla #4 : 27 Mayıs 2011, 14:18:31 »
teşekkürler

« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2011, 23:15:40 »
harbiden ya gitmek lazım usta bulamadım koca izmirde
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

« Yanıtla #6 : 31 Mayıs 2011, 00:51:37 »
arkadaşlar, gidin derim. ben geçen hafta gittim. o kadar işi varken sağolsun halletti işimi.

« Yanıtla #7 : 31 Mayıs 2011, 09:45:03 »
arkadaşlar, gidin derim. ben geçen hafta gittim. o kadar işi varken sağolsun halletti işimi.
senin ismini versek yardımcı olurlarmı :D

« Yanıtla #8 : 31 Mayıs 2011, 22:02:11 »
evet, ilk müşterin ibrahim de, yeşil gözlü dersen hemen tanır  >:D

« Yanıtla #9 : 02 Haziran 2011, 11:51:46 »
evet, ilk müşterin ibrahim de, yeşil gözlü dersen hemen tanır  >:D

Sağolasın kardeşim aks körüklerini değiştiricem ne zamandır sökeye yolum düşmediğinden halledemedim gideyim bi ara

« Yanıtla #10 : 07 Haziran 2011, 00:58:31 »
ustanın arkadaşı vasıtasıyla gittiğim, bana "aracın motoru iyi durumda alabilirsin" diyen, sonrasında ise motoruna 1700 TL masraf etmeme vesile olan, Mersinli'deki servisten mi bahsediyoruz?
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2011, 00:59:19 Gönderen: jense »

« Yanıtla #11 : 07 Haziran 2011, 01:50:30 »
Hayır, Buca sanayi deki Çağrı Usta'nın yerinden, Ulucan Oto'dan  :tamamdir

« Yanıtla #12 : 10 Haziran 2011, 12:30:45 »
yarın ordayım  :tamamdir