Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: İzmir VW Servisleri  (Okunma sayısı 81953 defa)

Ynt: İzmir VW Servisleri
« Yanıtla #28 : 19 Haziran 2009, 10:24:13 »
Cem usta; 2004 model bora Pasific' in 10 bin bakımı kaça olur bize.... Yağ,yağ filtresi,benzin filtresi,hava filtresi ve buji ....
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

« Yanıtla #29 : 26 Haziran 2009, 13:30:04 »
hayırlı olsun cem usta s.neziri isa abi çok met eder isayı tanıyosundur sıyah passatı var KDR plaka ...

ilk fırsat buldugumda ugrarım hem tanısmıs oluruz hemde bi sizin iş ortamını görmüş oluruz  :sevgi:

« Yanıtla #30 : 13 Ekim 2009, 23:42:11 »
iyi bir usta bulmak lazım
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2011, 22:46:34 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

« Yanıtla #31 : 25 Mayıs 2010, 09:26:39 »
arkadaşlar merhaba,
ben de aranıza yeni katıldım. 94 model otomatik vites golf cl aldım. buradan okuduğum yorumlardan sonra evime en yakın vw servisi olarak aydın alpay'a gittim ve ilk bakımımı yaptırdım. ilgi alaka on numara, ücret çok uygun herşey güzeldi. fakat bir noktada takıldım sizlerin de görüşünü istiyorum. ustalardan biri yanıma geldi yeni mi aldınız diye sordu aracı evet dedim. nasıl iyi bi arabaya benziyo durumu iyiye benziyo dedi. dedim valla usta olan sizsiniz siz söyleyin nasıldır. ustanın verdiği cevap aynen şu; bizim uzmanlık alanımız bunlar değil golf4 ve sonrası araçlar bilgisayar ortamında bakıyoruz onlardan eskiler konusunda çok iyi değiliz. şok oldum vw servisinden bile biz anlamayızı duyarsam nereye güveneceğim? :(((
yardımcı olursanız sevinirim...

« Yanıtla #32 : 26 Mayıs 2010, 13:16:35 »
hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun aracın kazasız belasız kullan siteden çok şey öğrenebilirsin ustanın yanına gidince  de bilgili olursun malesef güvenilecek usta sayısı az ama iyileri de dürüstleri de yok değil İyi olanına denk gelmek lazım herşeyin hayırlısı
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2010, 16:35:55 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

« Yanıtla #33 : 27 Mayıs 2010, 11:10:05 »
çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. buradan elimden geldiğince bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. gerçekten faydalı olacak gibi görünüyor. ama yine de iyi bir usta şart. biraz da pimpirik biriyim galiba daha başıma bişey gelmeden ya gelirse senaryoları kuruyorum..
iyi bir usta olursa tavsiyelerinizi bekliyorum..

« Yanıtla #34 : 27 Mayıs 2010, 20:26:42 »
Bende aracımın triger setini alpayda değiştirttim,ustaların işçiliğinin nasıl olduğunu ilerleyen zamanlarda anlayacağız.ancak müşteri ile olan ilgi ve onarım hakkında verilen bilgiler konusunda 5 yıldızı hakediyorlar...

« Yanıtla #35 : 28 Mayıs 2010, 00:35:00 »
triger seti değişimi kaça mal oldu usta? sanırım benim de değiştirmem gerekecek yakın zamanda...

« Yanıtla #36 : 05 Haziran 2010, 15:30:13 »
triger seti değişimi kaça mal oldu usta? sanırım benim de değiştirmem gerekecek yakın zamanda...

triger seti komple değişti, ve ek olarak polen filtresi değişti,işçilikle beraber 480 TL...

« Yanıtla #37 : 07 Haziran 2010, 13:26:47 »
elektrikçi olarak kefil olabileceğim say oto ibrahim abi var bucada , aşırı ilgilenen bi insan , çok da uygun

« Yanıtla #38 : 30 Temmuz 2010, 16:12:14 »
doguştan sonra 3 özel servis dolaştım en sonunda :İzmir özel  Alpay servisinde karar kıldım.

« Yanıtla #39 : 31 Temmuz 2010, 12:48:38 »
Selamlar,
2006 Golf Primeline 1.6 Manual aracım 25 Temmuz 2010 tarihinde motor arızasından dolayı yolda kaldı. Çekiciyle Doğuş Oto'ya çektirdikten sonra yapılan incelemelerde Enjektör arızasından dolayı bir silindirdeki Pistonun kırıldığını belirttiler. Doğuş Oto, Enjektör arızasının yakıt kaynaklı olabileceğini söyledi ve buna binaen sürekli olarak yakıt aldığım firmaya şikayet bildirisinde bulundum ve aracımdan yakıt örneği alınmasını talep ettim. Ancak bundan çok ümitli değilim.

Doğuş Oto, silindir kapağı ve gövdesinin değişimi için ortalama 7.000-8.000 TL civarında bir masrafı olabileceğini söyledi. Ancak bir iki yere sorduktan sonra en fazla 4.000 TL'ye hallolabileceğini öğrendim.

Bu konuda yardımcı olabilecek bir servis önerisinde bulunabilirseniz minnettar kalırım. Çünkü Doğuş Oto'nun fiyatı oldukça yüksek... İlgilerinize teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2010, 12:49:20 Gönderen: BulentK »

« Yanıtla #40 : 13 Aralık 2010, 14:41:52 »
izmir karabağlarda S.NEZİR VW ÖZEL SERVİSİ var orda işler iyi ilerliyor fiyatıda uyqun bence hertürlü vw,seat,skoda,audi yapıyorlar ustaları çok iyi isterseniz bi deniyin tavsiye ederim. . . . KARABAĞLARDA BANKALARIN OLDUĞU YERDE S.NEZİR VW ÖZEL SERVİSİ :)

« Yanıtla #41 : 29 Aralık 2010, 00:17:04 »
LPG işlemleri için tavsiye edeceğiniz yer varmıdır arkadaslar