Gönderen Konu: izmir ve denizli de eksper önerisi  (Okunma sayısı 6959 defa)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
izmir ve denizli de eksper önerisi
« : 23 Mayıs 2012, 16:52:16 »
arkadaşlar yakında bir polo 6n2 almayı düşünüyorum iki tane araç buldum biri izmirde biri denizlide. bu iki ilde güvenilir ekspere sokabileceğim ayrıntılı bilgi verecek servis önerisine ihtiyacım var. bir de yaptıran varsa ücretini de yazarlarsa sevinirim.şimdiden teşekkürler. keyifli sürüşler...
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı glowface

• Denizli Gölge Köpek Çiftligi
    • Profili Görüntüle
Ynt: izmir ve denizli de eksper önerisi
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2012, 17:41:47 »
denizli batı volkswagen servisi 250 tl alıyor eksper ücretine..özel servis 100 lira alıyor..denizliden alıcak olursan gel ücretsiz baktırırız..

0554 306 62 62 numaram bu.denizlide işin olduktan sonra hertürlü yardımcı olurum.

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2012, 17:45:18 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-polo-gumus-gri-79404144/detay/

denizliden bu aracı buldum daha konuşmadım hoş bnm araç da daha satılmadı ama bugün yarın gidici böyle bir araç alıcam numaranızı kaydediyorum şimdi çok çok teşekkür ederim şimdiden.

bi tane daha araç var bu da izmirden ikisi arasında kaldım bakalım hangisi nasip olcak..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bayandan-orjinal-lpg-li-beyaz-polo-71484535/detay/

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Mayıs 2012, 12:15:58 »
kardeş bende 3 ay önce araç aldım oradan golf. tanıdık vasıtasıyla arabaya baktırttım arkadaş otokente götürdü exsper fiyatı 50 tl haberin olsun.tavsiye ediyorum orayı kesinlikle başka yer bulamazsan oraya götür aracı

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Mayıs 2012, 13:21:02 »
izmir otokent mi biliorm orayı bende orda yaptırdım borayı alırken ama ayrıntılı yapmıyor orası. sadece değişen boya vs bakıyorlar bi de dyno verileri. işte alt takım olayları. ben daha ayrıntılı bişi istiyorum. :)

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 24 Mayıs 2012, 14:32:18 »
evet izmir otokent sen benden daha iyi bilirsin orayı benim araca orada baktılar sorun çıkmadı yani benim işimi görmüş oldu çünkü arac yanında değildim.getirdikten sonra baktık araç temiz çıktı çok şükür.

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Mayıs 2012, 16:31:33 »
bencede çok haklısın..işimizi gördüler sağolsunlar. hemde uygun fiyata.
az önce başıma gelen bişiyi de anlatıyım alıcı cıktı bizim boraya. adam istanbuldan gelcek ben izmir ödemişteyim.. burda özel servisler var eskper yapıyorlar ama vw yetkili servis yok tabiki . adam tutturdu izmire getir arabayı yetkili servise sokcaz diye. ya dedim yetkili servis 250 lira alıyor özel servis de yapıyo aynı eksperi 50 lira. ben yoğun çalışıyorum izmire gelemem dedim. vazgeçti yani . ben böyle bi iş görmedim arkadaş. al ben yiyemedim sen ye diyolar ya.

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 24 Mayıs 2012, 16:52:18 »
alıcı o kardeşim  işine gelirse alır önemli değil.bende golfü alırken otokentte arabaya talip çıkmış,ya diyor biz burda 1 değişene orjinal diyoruz siz nasıl denk getirdiniz diyor yedirmezlerdi ama iyi almşsınız demişler.araba nere girse yıkamacı serviz gibi alıcı çıkıyor abiya  :)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 24 Mayıs 2012, 16:55:24 »
abicim işine gelirse alır da alıp satmanın da bir raconu var . sen nerde gördün satıcı kişi alıcının ayağına gittiğini. alıcı araba hangi memleketteyse gelir baktırır baktırcak yer yoksa ustasıyla gelir beğenirse alır gider. bu ne böle dansöz gibi.

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 25 Mayıs 2012, 00:32:23 »
abicim işine gelirse alır da alıp satmanın da bir raconu var . sen nerde gördün satıcı kişi alıcının ayağına gittiğini. alıcı araba hangi memleketteyse gelir baktırır baktırcak yer yoksa ustasıyla gelir beğenirse alır gider. bu ne böle dansöz gibi.

caner bende onu diyorum almak isteyen adam gelir baktırır alır arabayı ayağına çağırmaz araba sahibini.işine gelirse dediğim sen iyi demişsin böyle araba alım satımı olmaz kardeşim.anlaşıldı şimdi galiba :)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 25 Mayıs 2012, 00:50:13 »
valla ya çok sinirim bozuldu sizlerle paylaşmak istedim ya ben okadar insan arıyorum satılık araçlarla ilgili hepsi suratsız suratsız konuşuyorlar o yetmiyomuş gibi bi de beni arayan alıcılar numunelik çıkıyo deli oldum ya ..

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 25 Mayıs 2012, 01:08:01 »
valla dostum ben izmirden arabayı alırkene çocuk dedi en son bu olur dedi pazarlık bile etmedim ticareti keser diye tamam dedim arabaya bittim abi bişey gözümü görmüyorki sana benim gibi adam lazım araba satarkene neyse boşver gitsin abi adam olmayana araba yok bitti.
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2012, 01:09:01 Gönderen: yakalı »

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 25 Mayıs 2012, 01:15:18 »
sankı 2012 jetta alıyo adam oyle ıncelıyo fıyat kırmak ıcın ulan 12 yasında araba alıyosun okadar sey yazdık ılanın altına hıc mı okumadın dogru dıyosun abı adam olmayana araba yok valla helalın var ...

Çevrimdışı yakalı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 25 Mayıs 2012, 09:24:12 »
aynen öyle herkese araba satılmaz.ben arabayı görmeden satın aldım 3 gün sonra gidebildim kardan dolayı arabayı almaya izmire hatırlarsan izmire kar yağdı bu kış şubatın başında ilk defa 10 yıldan sonra kar yağdı demişlerdi o gün ordaydım ben.herneyse ufak tefek sıkıntı çıktı yaptırdım yani yapacak bişey yok.garanti vw ye binmek istiyorsa bayiye gidecek bayılacak 50 bini o kadar basit.