Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: İstanbul'da Cam Filmi İçin Yardım Edin!  (Okunma sayısı 4539 defa)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
İstanbul'da Cam Filmi İçin Yardım Edin!
« : 30 Eylül 2011, 20:10:07 »
anadolu yakası + avrupa yakasının doğu kesiminde var mı önerebileceğiniz kaliteli uygun güvenilir mekanlar?

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
Ynt: İstanbul'da Cam Filmi İçin Yardım Edin!
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2011, 20:28:38 »
ziebart
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2011, 22:36:56 »
ziebart

ziebart eşek yükü para istiyor yahu. uygun bir yer bulamazsam mecbur ziebart tayım

Çevrimdışı barut

« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2011, 09:40:39 »
geçen hafta arkadaşımın başına gelen olaydır

aracın muayenesine 2 hafta olmasına rağmen ya bişey olmaz diyerek camları film kaplattım. Arabayıda vizeden sonra satmak niyetim vardı. Neyse film işini yaptırdım, bakımları bitirdik ve muayeneden randevu alarak gittim.15 dakika içinde muayene işim bitti ve kusursuz olarak geçtim. Cam filmlerinin kusur olduğunu biliyordum ama neden kusursuz geçtim diye kıllanmadım değil. neyse 2 hafta sonra arabaya alıcı çıktı ve noter işlerini yaptırmak için gittiğimizde arabanın trafikden men edildiğini öğrendim.

arabayı sorgusuz sualsiz arabayı trafikden men etmişler. Arkadaş epey koşuşturmaca ve tanıdıkları devreye sokma ile olayı çözdü.

bu konuya dikkat edin muayeneye cam filmi ile gitmeyin !!!

« Yanıtla #4 : 13 Ekim 2011, 14:18:05 »
barut   senin başına gelen pişmiş tavuğa gelmiş midir sormak lazım :)

öncelikle konuyu açan arkadaşa cevap vermek isterim. Anadolu yakasında Capitöl avm'nin biraz ilerisinde bu işi ilk yapmaya başlayan bir mekan vardı. adını hatırlayamadım bir türlü :(     oranın kurucu ustalarında biri şuan Göztepe sanayi sitesinde kendi işini yapıyor. inanılmaz kaliteli işçiliği var, öneririm. fiyat olarak da benim arabaya 200 tl fiyat çekti.

ben bundan önceki 2 aracımda da cam filmi ile muayene atlattım ve değil  "hafif kusur"   kusurcuk bile bulmadılar ki biri zifiri siyahtı yani. tabii bu İstanbul da ki istasyonlar için geçerli, İzmir' de uygulamalar farklı olabilir.
SABIR; Boyun Bükmek Değil, Mücadele Etmektir ! ! !

« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2011, 14:27:23 »
Benim önericeğim yer uzak olabilir ama gerçekten çok iyi işçiliği var ustanın.Avcılarda drag tuning var.100 tl ye yaptırdım.Gerçekten çok memnun kaldım.En açık tonda çektirdim ben trafikle muayene ile sorunum olmasın diye.

Bu arada Sol camda küçük bi kabarcık oldu diye götürdüm tekrar değiştirdi o camınkini.Ücret almadı tabikide.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2011, 14:28:18 Gönderen: by_burak »

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #6 : 14 Ekim 2011, 00:38:45 »
ilginiz için teşekkürler. dolaşıcam sanayiyi oto kuaförlerini. olmadı izmitte enişte var o halleder.