Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ankarada sağlam usta sağlam işçilik...  (Okunma sayısı 5843 defa)

Çevrimdışı scirocco

• Nerede isen oradasındır!
Ankarada sağlam usta sağlam işçilik...
« : 01 Aralık 2009, 20:19:48 »
Slm arkadaşlar 1981vw mk2 scirocco için Ankarada sağlam bir kaporta ve boyacı  arıyorum! aceleye gelmeyecek bir iş için usta tavsiyeniz olursa sevinirim.. şimdiden teşekkürler ederim st

Çevrimdışı Atay

• Otomobil
    T3 Luki / Jetta Mk2 / Passat 32b / Jeep Cj8
Ynt: Ankarada sağlam usta sağlam işçilik...
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2009, 20:45:51 »
Sanayide Ali diye bir usta var kaliteli işciligi var ancak biraz tuzlu çalışıyor.İstersen adresini bulabilirim.
Food's life! Learn it.

« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2009, 08:42:43 »
Kardeş benim kaportacım Fatih abi var Şaşmaz'da. Genelde Bmw Mercedes çalışıyor ama işi çok yoksa araya sıkıştırabilirsin. 10 numara işçiliği vardır,boyasıda Ankara'nın en iyi boyacısıdır

« Yanıtla #3 : 01 Mart 2010, 22:24:26 »
Ankara'da gitmediğim denemediğim servis kalmadı gibi bişey.. daha önce de seatım vardı.. şöyle söyliyim Ankara'da en iyi bulduğum servis Ostim'de Bosch servis.. en son 28 Şubat 2010'da yaptırdıklarım şu şekilde

Triger Set + Genel Bakım (filtreler, yağ) + arka balatalar + ön sol akis körüğü + hava akış borusu tamiri = 800 tl...

daha diyecek bişey yok sanırım..

aracım 2004 passat 2.0

« Yanıtla #4 : 04 Mart 2010, 14:33:04 »
Slm arkadaşlar 1981vw mk2 scirocco için Ankarada sağlam bir kaporta ve boyacı  arıyorum! aceleye gelmeyecek bir iş için usta tavsiyeniz olursa sevinirim.. şimdiden teşekkürler ederim st
benim aracım 10 aydır sanayide  :) kaportacımdan pek memnun kalmadım ama boyacım iyi iş çıkaracak gibi..arac 2 haftaya biter sanırım bitince resim koyarım beğeirseniz adını adresini veririm  :)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #5 : 04 Mart 2010, 14:46:10 »
mekanik ve motor için erciyes iş merkezlerinde otobil var, cédric'imle onlar ilgileniyorlar altı yedi aydır. çok memnunum, haberiniz olsun.