Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Eğer fethiyede Olan varsa Kesin baksın!  (Okunma sayısı 12871 defa)

Eğer fethiyede Olan varsa Kesin baksın!
« : 29 Aralık 2010, 19:35:50 »
Eğer fethiye ve çevresinde Yaşayan Volkswagen ciler (yada herhangi alman oto) varsa ''Fethiye özel volkswagen'' e ugramayın bile.. 1- vw' nizin en yaygın parçası bile olsa bulamıyacagınız Tek adres. ;)   2- Sürekli ''sipariş edip getirtirsek olur'' cevabını alacagınız Tek servis. 3- İşçilik kötü.. 4- Ve tüm bunların yanında artı hizmet olarak verdikleri Pahalı işçilik.. Artık karar sizn..

Ynt: Eğer fethiyede Olan varsa Kesin baksın!
« Yanıtla #1 : 29 Aralık 2010, 19:42:32 »
yazık bu millete yav  :bekleriz: araca onca para ver yetmedi 2 katı vergi ver, yetmedi en pahalı yakıtı al sonra bide servisde böyle mallarla karşı karşıya kal yazık çok yazık  :-[

Çevrimdışı skrc

« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2012, 14:46:59 »
Eğer fethiye ve çevresinde Yaşayan Volkswagen ciler (yada herhangi alman oto) varsa ''Fethiye özel volkswagen'' e ugramayın bile.. 1- vw' nizin en yaygın parçası bile olsa bulamıyacagınız Tek adres. ;)   2- Sürekli ''sipariş edip getirtirsek olur'' cevabını alacagınız Tek servis. 3- İşçilik kötü.. 4- Ve tüm bunların yanında artı hizmet olarak verdikleri Pahalı işçilik.. Artık karar sizn..

Arkadaşa katılıyorum. Bir kere gitme gafletinde bulundum.
Arabadan anlamasak ayakta götürecekler.
Fethiye için söylüyorum. Bosch Car Service (Uysallar) Hakan Usta.
Eski VW yetkili servis ustası. Tam aradığım usta...
"Adım, Şükrü..."

« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2013, 11:40:03 »

selam arkadaşlar aynı sıkıntıyı ben de eski aracım polo da yaşamıştım tekleme sıkıntısı üzerine BURSALI OTO VW SERVİs e gittim bujı kablolarından olduğunu söylediler adedine 4 yıl önce 40 tl dediler (40x4=160  +40 Tl bobin kablosu dediler ) eski bir oto yedek parçacısı olduğumu bujı kablosunun tek satılamayacağını söyledim gak guk deyip yan çizdiler İst da komşuma ısmarladım takım olarak orj bujı kablo takımı 40 Tlye geldi kendim taktım olayı çözdüm işi anlamazsak Allah Kitap korkusu yok.
  Şu anda istanbul'dan komşum Fethiye'de dükkan açtı aynı zamanda yanında da tamirhanesi var ustayı da İstanbul'dan beraberinde getirdi cabrıom için ona gidiyorum tavsiye ederim.Yedek parça ellerinde yok ancak sanayi içinden makul fiyata temin ediyorlar.
  İhtiyaç duyarsanız firmanın adı  ''Toyopar'' fethiye san sitesinde  firmanın sahibi Hüseyin bey usta ise Ahmet usta   saanayiye tekel girişinde soldan ikinci dükkan tamirhane aynı sıradaki son dükkan ise yedek parça satışı aslen Japoncu ancak tüm araçların bakımını yapıyorlar şiddetle tavsiye ederim.

« Yanıtla #4 : 26 Nisan 2014, 00:24:58 »
bizde fethiyede ibrahim usta vw özel servisiyim aracınız Volkswagen grubunda ne olursa olsun deneyimli profesyonel ustalıkla araçlarınızın arızaları en kısa sürede giderilir sizin yazdıgınız şekilde müşterelerimizde bize bu tür olayların yaşandıgını yansıtıyor bu tür yapılan yanlışlıklardan bir volkwagen ustası olorak  hiç bir volkswagen grubu araç sahiplerinin bu şekilde madur edilmesi hiç bir volkswagen servis veya özel servislerinin böyle yanlışlıklara hatalara ve yüksek fiyatlara müşterilerimizi madur etmelerine hakkı yoktur kullanılan parça ile yapılan işcilikle 1 yıl sınırsız km garantilidir  8) volkswagen grubu araç sahiplerinin bu tür şeyleri yaşamamaları gerektiğini düşünüyorum ve bu güne kadar hiç bir müşterimi gerek ustalıkla gerek yedek parçada gerekse esnaflıkta madur etmedim saygılar İBRAHİM USTA  ;) 0252 611 08 03----acil cep 05326242087
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2014, 00:26:06 Gönderen: yunus_Mk2 »

Çevrimdışı savasporaz

Otomobil
    vw
« Yanıtla #5 : 27 Şubat 2016, 00:10:22 »
ustam sen hala fethideyemisin?eğer hala fethiyedeysen sen hangi servise gidiyorsun?bu konutu açalı baya zaman olmuş ama ben dalamanda yaşıyorum ve burada usta bulmak zor.benim gittiğim bi servis vardı ilk zaman çok iyiydi oda son zaman baya bi sallamaya başladı.gittiğin servisi paylaşırsan sevinirim.teşekkürler. :)