Gönderen Konu: (DİKKAT)Garanti kapsamındaki üzerinde oynama yapılmış araçlar!  (Okunma sayısı 11073 defa)

Çevrimdışı chibli

• Profili Görüntüle
1.4 Polo goal sahibiyim geçenlerde aracımın şanzımanındaki bir problem için doğuş oto maslak'a başvurdum.Garanti kapsamında yapılması için aracı daha lift'e kaldırmadan oradaki danışman aracında  jant lastik egsoz bulunduğu için aracını garantiden yapmazlar hatta garanti dışı olur dedi.Bende sinirli bir şekilde diğer bir servis olan genaral otya gittim şansımı ordada denym dedim malesef ordada aynı problemle karşılaştım . ama aracıma kesinlikle bir işlem yaptırmadan ordan ayrıldım doğru sanayiye başka tanıdık bir ustaya gittim ona durumu anlattığımda çok şaşırdı ve güldü problem hallodu sadece şanzımanın vidaları gevşekmiş fabrikadan öyle çıkarmış ilk  bakımdada  sıkılması gerekiyormuş sıkılmamış . ben herşey hallodu sanarken başka bir problem için yine doğuş otoya gittim aracımın sol farı çok ufakta olsa buhar yapıyordu onu değiştirmeyi denerken  şok olduğum birşeyle karşılaştım aracım general otoda iznim dışında  gizli bir şekilde adını tam hatırlayamadığım soyadı kalafat olan bir danışmandı aracımı garanti dışına almış resimlerni çekmiş ve dosyasına koymuş daha servis talebinde bile bulunmamıştım  dahada yapabileceğim bişey kalmadı şuan aracım garanti dışı  ben böyle birşeyi general otodan beklemezdim çünkü daha servis talebinde bile bulunmamıştım araç hiç servise girmedi yüz yüze içerde sadece sokarsam garanti dışı olurmu diye sordum aracımı garanti dışı yapmaya bukadar meraklılarmış demekki >:(
DOSYAMDAKİ RESİM
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2008, 08:48:04 Gönderen: chibli »

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
http://www.vwtr.net/forum/sohbet/forum-kurallari-hakkinda-t338.0.html

lütfen mesajınızı kurallara uygun olarak düzeltin. aksi taktirde silinecektir.

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
bu konu çok tartışılır ama siz önce bi kurallara uygun açın konuyu tekrardan ;)

Çevrimdışı chibli

• Profili Görüntüle
http://www.vwtr.net/forum/sohbet/forum-kurallari-hakkinda-t338.0.html

lütfen mesajınızı kurallara uygun olarak düzeltin. aksi taktirde silinecektir.
kardeşim kurallara uygun olmayan ne söle değiştirym

Çevrimdışı corrado

• Volkswagen Türkiye
  • amca
    • Profili Görüntüle
kardeşim kurallara uygun olmayan ne söle değiştirym

büyük harflerle yazmışsınız.

bu arada araç güzel güle güle kullanın
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı chibli

• Profili Görüntüle
büyük harflerle yazmışsınız.

bu arada araç güzel güle güle kullanın

eyvallah saolsın

Çevrimdışı Golf4 V5

• Profili Görüntüle
Selam.
pes valla.Ben böyle bir sey duymadim.Abicim sadece senin sonradan taktigin parcalar yani eksoz,jant,lastik vs garanti disidir.Allah askina motor bozulsa veya lamba kirilirsa bunlarin ne alakasi var senin taktirdigin seylerle.
(*****)

Çevrimdışı Bugia35

• İYİLER MUTLAKA KAZANIR..!
    • Profili Görüntüle
yuhhhh..APTAL.. SALAK.. bu adamlar demek ıstıyorum ama bana yakısmaz.kıtapcıkta veya sana verılen bır belgede bu aksesuarları takamazsınız yoksa garantınız bıter denıyormu acaba?tam davalık.....

Çevrimdışı Golf4 V5

• Profili Görüntüle
Abicim o zaman VW-Türkiye temsilcilerinin böyle bir sey yaptiklarini Almanyada VW-Merkezi duyarsa onlarin kulaklarini cekerler zannedersem.Olamaz ya ayrica bahsi gecen POLO Kac aydan beri Trafikte.
(*****)

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Bu işin peşini bırakma derim,yasal yollarla hakkını arayabilirsin, egzos taktıysan egzos sisteminin garanti dışı olmasını anlayabilirim, ha egzos dan ne olacak o da ayrı konu neyse, daha yepyeni polonun senden habersiz resimlerinin çekilip böyle bir tutuma gidilmesi mide bulandırıcı .. jantları söküp gitsen servise kim anlicak sanki ...

Çevrimdışı Tcihan

• Duanlamı yaşadım ki bedduanla öleyim!
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar General Motor da benimde yaşadığım sorunlar oldu basit bir işi büyütmeye çalıştılar müsade etmedim, müşteriye bakış açıları, nasıl daha çok parasını alabilirim tarzında....

Çevrimdışı habartr

• 2011 transporter (102 ps camlı van standart şase)
    • Profili Görüntüle
ne yani şimdi avrupada böylemi ne transporterlar gördüm jantları tampona deyecek hemde 2010-11 biz çok kuralcıyız işimize nasıl geliyorsa öyle yapıyoruz .. bende jant alıocamama orjinal lastikleri saklıycam servise giderken takacam gidecem böyle servise böyle müşteri :) ya bide konudan uzak ama bunların dini imanı para olmuş bluetooth ve ops sordum 2000 tl fiyat verdiler rns 510 teyp i hiç sormayın 4500 tl fiyat verdiler ooooha dedim içimden.....
SORUN YOK YOLA DEVAM...

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
ithalatçı firmanızı arayın durumu anlatın derim.
Doğuştur herhalde eminim ilgilenirler.
Jant lastik değişse egzos takılsa nolur? Sonuçta performans egzoslar manifolddaki basıncı ve direnci azaltır ki bu sübaplara daha az yük binmesini sağlar. Araca bi zararı olduğunu sanmıyorum
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
abi isterse zarar versin o egzoz. ne demek garanti dışı bırakmak ya.  arabanda oluşan sorunun senin yaptığın değişikliklerden olduğunu kanıtlayamadığı surece ne hakla garanti dışı bırakabilr!? neye guvenerek yapabilr!?
GTD