Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: denizli Servisleri  (Okunma sayısı 37762 defa)

denizli Servisleri
« : 15 Nisan 2009, 20:55:09 »
Arkadaşlar;
aranızda Bu servislerden Memlun kalan varmı?
ottoman
özbirlik
şenli
öz şenli
batı otomotiv
altınok
Servislerden Memlun kalanlar...

Ynt: denizli Servisleri
« Yanıtla #1 : 23 Nisan 2009, 16:30:14 »
bende 2001 golf comfrt var.daha 1,5 ay oldu alalı.Bir defa kontrol amaçlı şenliye gittim.biriki işlem yaptırdım ve memnun kaldım.Ama sonuçta bu benim memnuniyetim.Senin gittiğin bir servis varmı?

« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2009, 12:04:57 »
meil'lin için Teşekkür'ler;
Şu an; Batı otomotive gidiyorum memnu'num Hatta yeniliğe termostat girişini yenilettim
Uzun yolda önemli daha önce değişmemiş
dostum Diğerlerini Bilmem ama Batıda değişen parçalarıda sana veriyorlar Bu da satışta kanıt demektir Doğrumu?
Tabiki Anlatımla olmuyor Gidip yerinde Görmek lazım Servis kalitesini Değilmi? Dostum?
Tanış'tıra bilirim Servisle Seni istersen Tabiki?
Sonuç'ta Mal canın yongasıdır Demiii
Bilgide öyle ve Tecrübe'de İzlenim De önemli Tabii
Paylaşırım Hepsini Bu steyle Zaten Bu Radaki dostlar az Yardımcı olmadılar Bana!!!!!
Bende; ileride üstt Modeller alır'ken Güvenim Bu RADAKİ DOSTLARIM OLACAKK....
Hayırlı olsun Bu arada aracın? kazasız Sürüşler Yolun açık olsun.....

« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2009, 12:07:17 »
Unutmuşum vw Gende Parçaların üzerinde imalat ve yıprama Zamanını Bildiren yazısı Var
Bu Çok,Çok Önemli Tabikii...

« Yanıtla #4 : 29 Nisan 2009, 10:18:49 »
Batı otomotivden T5 caravelle aldık ve 2 sefer de servis için gelmiştim.Gayet memnun kaldık ilgi ve alakalı diğer yakın servislerden daha iyiydi.

« Yanıtla #5 : 30 Kasım 2010, 08:34:13 »
merhaba ;

Denizlideki özel servislerden benim gittiğim ve herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim yer KARİYER OTO'dur.3. sanayide yeri.İkili ilişkileri , güler yüzlülüğü , işçiliği , ustalığı bence mükemmel....

Kazasız sürüşler...

« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2011, 21:18:54 »
bende kırkpınar kardeşler otoyu tavsiye ederim. çalıştığımız ilçede vw kullanan 3 öğretmen arkadaş olarak 2 yıldır burayı kullanmaktayız. galip ustanın ilgisinden dolayı 90 km merkeze gitmek bile eğlenceli oluyor.sizlere de tavsiye ederim...

« Yanıtla #7 : 30 Temmuz 2011, 12:32:02 »
2.sanayide zirve otomotiv var vw ve audi ci onlarda iyiler..

« Yanıtla #8 : 10 Ağustos 2011, 04:49:17 »
Ottoman on numaradir

Çevrimdışı kadr1996

Otomobil
    Transporter
« Yanıtla #9 : 10 Mart 2012, 17:27:25 »
hangisi fiyat olarak uygundurr..?

« Yanıtla #10 : 16 Mayıs 2012, 18:35:22 »
zirve paracı servis lambası yandı götürdüm gittim bilgisayara takdı çıkardı 20 tl para aldı. servis lambası gene yandı ertesi gün
özşenli ahmet abi var oraya götürdüm sen bunun teybinimi değiştirdin dedi evet dedim aküyü soktğ takdı oldu borçum ne dedim ne parası abim dedi. ondan sonra oraya devam
Ben Geçmişimi Çöpe Attım, Çöpüde Ancak Kedi Köpek Karıştırır.

« Yanıtla #11 : 16 Mayıs 2012, 21:04:23 »
bende eraslan otoya gidiyorum gayet ucuz çoğu zamanda bedava arkadaşım olurda :)

« Yanıtla #12 : 25 Mayıs 2012, 13:17:22 »
arkadaşlar forumun ne kadar büyük önemi olduğunu bir kez daha anlamış bulunmaktayım. Burada yazdığım servisi (KIRKPINAR KARDEŞLER OTO)  forumdan ziyaret eden bir kaç arkadaşımın olduğunu duydum. Lütfen bu arkadaşlarım servisle  ilgli düşüncelerinizi burada paylaşınız. Tüm denizlili dostlara selamlar.

Süleyman KARAKUZU
DENİZLİ

« Yanıtla #13 : 11 Temmuz 2012, 16:14:08 »
Merhaba arkadaşlar,

hepimizin bir servisten aradığı ; İyi İşçilik, Kaliteli Malzeme ve Güler yüz gibi özelliklerdir.
Bir de benim gibi arabası konusunda biraz da titiz birisiyseniz, çok zor servis beğenirsiniz.

Yukarıda saydığım özelliklerin hepsini bir arada bulunduran Volkswagen Özel Servisi
“ANKA OTOMOTİV”i tüm Volkswagen kullanıcılarına tavsiye ederim.

Alanında uzman firma sahibi Turgay bey'le ve büyük bir titizlik ve beceriyle ustalığını sergileyen
Bekir Ustayla mutlaka tanışmanızı tavsiye ederim.

Aracınıza gösterdikleri özeni ve servis kalitesini gördükten sonra eminim aradığınız servisi bulduğunuzu düşüneceksiniz.