Gönderen Konu: bursada vw tamircisi  (Okunma sayısı 18978 defa)

Çevrimdışı 16HLK16

• Vw
    • Profili Görüntüle
Ynt: bursada vw tamircisi
« Yanıtla #14 : 29 Ağustos 2011, 11:02:06 »
Kutay oto derim :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 02 Eylül 2011, 01:14:32 »
Ben kendi işimi kendim görüyom en güzeli  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı habartr

• 2011 transporter (102 ps camlı van standart şase)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 25 Ekim 2011, 21:58:58 »
valla bende 2004 transporter vardı bundan önce kutay a götürmüştüm şimdi hatırlamıyorum ama popomu tuta tuta çıkmıştım servisten baya para almışlardı 5 usta bi daldılar arabaya 1 saatte bakım yaptılar :)))))
 şimdi mecdur doğuş otoya eğilcez garanti bitene kadar sonra garaj ım var kendim yapmayı düşünüyorum bakımı takım taklavatta var elimde yatkın beceririz inşallah..
SORUN YOK YOLA DEVAM...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 06 Nisan 2012, 08:49:06 »
valla bende 2004 transporter vardı bundan önce kutay a götürmüştüm şimdi hatırlamıyorum ama popomu tuta tuta çıkmıştım servisten baya para almışlardı 5 usta bi daldılar arabaya 1 saatte bakım yaptılar :)))))
 şimdi mecdur doğuş otoya eğilcez garanti bitene kadar sonra garaj ım var kendim yapmayı düşünüyorum bakımı takım taklavatta var elimde yatkın beceririz inşallah..
Evet Kutay fiyat olarak biraz fazla alıyor ama işçilik olarak işini güzel yapıyorlar gerçi bu zamana kadar gitme gereği duymadım ama tanıdığım abilerim kendileri  :tamamdir Benimde sizinkisi gibi bi garajım olsa ne servise ne bi yere hep kendim yapmaya uğraşırdım  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???