Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: BURSA'DA ÖZEL SERVİS  (Okunma sayısı 27546 defa)

BURSA'DA ÖZEL SERVİS
« : 08 Ocak 2007, 12:31:06 »
ARKADAŞLAR SİTENİZE YENİ ÜYE OLDUM BENDE SİZLERLE BİŞEYLER PAYLAŞMAK İSTEDİM BENİMDE 2004 MODEL Bİ PASSATIM VAR DOĞUŞTAN BAŞKASINA GİTMEZDİM AMA GEÇEN HAFTA BURSADA YENİ AÇILAN SOYKAR OTOMOTİV DİYE BİR YER KEŞFETTİM ADAMLAR MNÜKEMMELLER İLGİ SÜPER YAKLAŞIM SÜPER GERÇEKTEN BUNDAN SONRA ORDAN BAŞKA BİYERE GİTMEM HELAL OLSUN ADAMLARA ÇOK GÜZEL BİR YER YAPMIŞLAR FOTOĞRAFLARI OLSA SİZE GÖSTERECEKTİM AMA Bİ SONRAKİ GİDİŞİMDE ÇEKERİM İNŞALLAH KARTVİZİTİNDEKİ NUMARAYI VE ADRESİ SİZLERLE PAYLAŞIYORUM

TEL: 0224 211 40 30
ADRES: YENİ YALOVA YOLU 3.KM ÖZDİLEK YANI

Ynt: BURSA'DA ÖZEL SERVİS
« Yanıtla #1 : 06 Nisan 2007, 00:45:56 »
SAKIN HA!!!!!!!!!!

03.02.2007 tarihinde ailemle birlikte Bursa’da akraba ziyeretlerini yaparken kullandığım 2003 model Volkswagen Polo marka otomobilimin çekişinde problem çıktı. Aracımı 03.02.2007 tarihinde Cumartesi sabah 9:00 civarı Soykar Otomotiv adlı servise tamir için bıraktım.

03.02.2007 gününün akşamı aracımın tamir edildiği belirtilip 398.95 YTL ücret talep edildi. Tamir edildiğine güvenerek ücreti ödedim.

Bir sonraki gün 04.02.2007 Pazar günü İzmir’e dönüş yolculuğuna çıktım. Daha Bursa çıkışında problem yeniden başladı. Pazar günü olduğundan servise geri dönemedim mecburen bu şekilde aracı İzmir yolunda 4-5 kez dinlendire dinlendire ailemle sıkıntılı bir şekilde İzmir’e ulaştım. Pazar günü cep telefonumdan servis elemanına ulaşmayı başardım bana problemin başka yerde olabileceğini İzmir’e gidince servise uğramam gerektiğinin tavsiyesinde bulundu. Ücreti iade edemiyeceklerini araçtaki problemi bulmaları için zaten bu işlemleri yapmaları gerektiğini söylediler.

İnternette özellikle aratırıyorum artık nerede bir Soykar Otomotiv görsem başımdan geçenleri yazıyorum. Benim ağzım yandı başkasının yanmasın. Ayrıntılı bilgi isteyen varsa 0 505 467 14 20 den bana ulaşabilir.

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #2 : 06 Nisan 2007, 16:44:40 »
Nomak zaten ilk mesajında bi özel servisten bahsetmiş ve daha sonra kaybolmuş. Bellki o servisin sahibi yada çalışanı yada bişeyi (sadece tahmin, kimseyi suçluyo değilim.)
SuatDilek uyarılar için teşekkürler.
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

« Yanıtla #3 : 06 Nisan 2007, 18:24:12 »
yeni üye olanların satılık ve servis konularına belli bir üyelik süresi yada mesaj sayısından sonra konu açmaları yada mesaj atmaları daha doğru olur.

« Yanıtla #4 : 08 Nisan 2007, 18:18:16 »
ben de soykar otomotiv in bi üyesiyim suat bey siz eğer bir kart almayı akıl edip bir de sürekli açık tutulan bir cep tel in olduğunu bilseydiniz böyle bir sorun yaşamazdınız ama size ödediğiniz para fazla gelmiş anlaşılan onu bile belirttiğinize göre.... kötülemek kolaydır suat bey ama yüceltmek de lazım  biraz düşünün bence hemen karar vermeyin bazı şeylerde bence muhteşem birkadroları var ve diğer servislerden daha iyi çalıştıkları malum  ben soykarda çalışanardan biri de değilim bakalım buna ne diyecek diğer  arkadaşlar

« Yanıtla #5 : 08 Nisan 2007, 18:24:59 »
eğer benden  bilgi almak isteyen olursa mail atabilitrler ve hemen cevap veririm ama bu firma kesinlikle herkesi sollayacak     soykar otomotiv size teşekkürler (bütün çalışanlara)
bu hızla devam edin çocuklar bu kadar dürüst olduğunuz sürece hep ayakta kalacaksınız sonuna kadar  arkanızdayım

« Yanıtla #6 : 09 Nisan 2007, 10:24:52 »
Nomak zaten ilk mesajında bi özel servisten bahsetmiş ve daha sonra kaybolmuş. Bellki o servisin sahibi yada çalışanı yada bişeyi (sadece tahmin, kimseyi suçluyo değilim.)
SuatDilek uyarılar için teşekkürler.

arkadaşım benim için oranın bi çalışanı yada sahibi demişsin ben size memnun kaldıpım sizede tavsiye ettiğim bi yere söledim sahibi çalışanı yaptınız ne zmandır int. geremiyorum iş nedenlerimden bunuda nerelere bağlamışınız suat arkadaşımıza gelince madem böle bi sorun var al arabanı izmirdeysen izmirdesin al geri götür ben bu arkadaşada inanmıyorum eğer gerçek olsaydı izmirdede bi servise giderdi ve hatanın yapılan işlemdenmi kaynaklandığını öğrenirdi sizler sadece dert yakıyonursunuz ama iş icraata gelince sıfır bu siteye üye olduğuma bile pişman oldum bide suat arkadaşım sana son sözüm yasemin arkadaşımızın dediği gibi bi kartını almayı akıl etseydin 7/24 açık olduğunu bilirdin boş yere bahane yaratma ve kimsenin ekmeğiyle oynama sonra o ekmek çoluğundan çocuğundan çıkar

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #7 : 09 Nisan 2007, 10:43:46 »
arkadaşım benim için oranın bi çalışanı yada sahibi demişsin ben size memnun kaldıpım sizede tavsiye ettiğim bi yere söledim sahibi çalışanı yaptınız ne zmandır int. geremiyorum iş nedenlerimden bunuda nerelere bağlamışınız

Arkadaşım olaya birazda dışardan bakar mısın ? Bi foruma gelmişsin, kayıt olduğun gün yada ertesi günü bi konu açıp özel servisten bahsetmişsin ve yoksun, son aktif olma zamanın konunun açıldığı gün. Kusura bakma ama bunu sadece ben değil, bu konuya gözü çarpmış herhangi biriside tahmin eder.

Eğer suatdilek in yazısını dikkatli okursanız pazar günü cep telefonumdan servis elemanına ulaşmayı başardım yazıyor. Eğer anlayabiliyomusunuz bilmiyorum ama bu kartın olduğu ve 7/24 açık olan cep telefonu numarasını aradığı anlamına geliyo.

Ben bu servisi hiç görmedim, birisi memnuniyetinden, birisi şikayetinden bahsetmiş. Gerilmenize gerek yok.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2007, 10:49:32 Gönderen: SPoRTeXHauST »
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #8 : 09 Nisan 2007, 10:51:22 »
bence burası sikayetim.com gibi bir yer değil bu tartışmaların olması gereksiz
burası farklı paylaşımların olduğu bir forum
bence bu konunun tamamen silinmesi gerekir
servisle ya da araçla ilgili olan şikayetlerinizi başka yerlerde dile getirmeniz gerekir
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #9 : 09 Nisan 2007, 11:26:53 »
bence burası sikayetim.com gibi bir yer değil bu tartışmaların olması gereksiz
burası farklı paylaşımların olduğu bir forum
bence bu konunun tamamen silinmesi gerekir
servisle ya da araçla ilgili olan şikayetlerinizi başka yerlerde dile getirmeniz gerekir

+1903
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

« Yanıtla #10 : 01 Ağustos 2007, 16:39:37 »
soykar otomotivi taniyorum.bence gayet duzgun bir firma.yetkili serviste 50 kusur liraya satilan ayna ayarlama kolunu 21 liraya satiyorlar.en kucuk bir ornek bu.ama iste ben buyuk sehirde oturmadigim icin yetkili servislerin kazigini yiyoruz.ayni parcayi iki kati fiyata satiyorlar.Bursa da olan arkadaslara oneririm bu servisi.
www.soykarotomotiv.com
iletisim adresini ogrenmek isteyenler icin.

« Yanıtla #11 : 08 Ağustos 2007, 19:09:12 »
evet bende soykar otomotivi öneriyorum
çorumdayım ama yedek parçamı soykardan istiyorum bursadaki tüm arkadaşları soykara davet ediyorum keşke yakın olsada rutin bakımlarada soykara gidebilsem