Gönderen Konu: bursa doğuşa sakın gitmeyin  (Okunma sayısı 15320 defa)

Çevrimdışı west1

• Profili Görüntüle
Ynt: bursa doğuşa sakın gitmeyin
« Yanıtla #14 : 13 Kasım 2008, 15:01:34 »
1 ay sürecekmis ya dahası yok yani ne garanti ne yadek araç üstüne birde 1 ay ticari aracın yatıyor dahası varsa söyleyin volkswagenmi tövbe

Çevrimdışı west1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 13 Kasım 2008, 15:08:32 »
çaresini buldum  konuyu kökten çözüyorum volkswagen cıkarcıkmaz  satıcam ve bir MERCEDES-BENZ sahibi olmak istiyorum (en azından triger kayısı yok) bir büyüğün dediği gibi arabalar ikiye ayrılır mercedes ve digerleri

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #16 : 08 Ocak 2009, 21:34:46 »
çaresini buldum  konuyu kökten çözüyorum volkswagen cıkarcıkmaz  satıcam ve bir MERCEDES-BENZ sahibi olmak istiyorum (en azından triger kayısı yok) bir büyüğün dediği gibi arabalar ikiye ayrılır mercedes ve digerleri

Burası türkiye markanın pek önemi yok... VW den yana üzülmüşsün ama bu MERCEDES den yana üzülmiyeceğin anlamına gelmez... Dikkatli araştırma yap her memlekette böyle günah keçileri vardır..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı tunal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 16 Şubat 2009, 09:51:42 »
ankara doğuş hakkında fikri olan var mıdır?
parçaları orjinal mi kullanıyorlar, dikkatli çalışıyorlar mı?

saygı&sevgi

Çevrimdışı west1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 22 Haziran 2009, 11:22:12 »
bakın bursa sı ankarası yok dogus bitanedir ve gitmeyin ha cok paranız var ayrı volkswagen demiyorum bakın dogus hala mahkemem sürüyo ins alcam hakkımı ama sıfır bi araba ve cok ucuz hatalar yüzünden cekmedigim kalmadı aynı seyleri yasamayın diye öyle eminimki yasıcagınıza hemen arkadasımın basına gelenide söyliyim 40 günlük vw transporter carevella boyaları dökülüyor aynen söleneni söylüyorum kulagımla duydum taş carpmiştir yapıcak bişi yok ve boyucaklar faturayı önüne koydular herkese saygılar

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

• Volkswagen Türkiye
  • Kuzen
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
« Yanıtla #19 : 23 Haziran 2009, 17:42:15 »
"sorumlu cenk karataş tır" diyosunuz ama Doğuş Oto dan Volkswagen e kadar herkesi suçladınız. Ben Doğuş Oto yu savunuyo yada suçluyor değilim ama yazdıklarınız firmayı deği,l sizi veya cenk karataş dediğiniz arkadaşı suçlu çıkarıyor.

Hiç gitmediğiniz ama iyi olduğunu duyduğunuz soykar otomotivden de bi arkadaş şikayet etmiş ve en az sizin kadar sıkıntılı. Sizin sıkıntınız maddi, onunki manevi.
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı mylastik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 05 Ağustos 2009, 09:16:10 »
AHM ve Eski Yalova Yolunda arçelik deposunun olduğu yerde , Veysel Karaniye varmadan sağda TURKAUTO var. Benim tavsiye edebileceğim servisler...
Hayatınız 3 mm bağlı.Lütfen 3 mm altında aşınmış olan lastiklerinizi sevdikleriniz ve kendiniz için değiştirin...

Çevrimdışı Emre Can

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 08 Ağustos 2009, 13:32:04 »
Büyük Geçmiş olsun.sen oraya gittiğinde arabamda şu problem var dedinde o adam niye parçayı değiştirmedi?ben ona bi açıklık getiremiyordum.ama sonradan anladım.bunların hepsi böle işte.yetkili servis.500 tl lik parça değiştirince ordaki çalışanın maaşını veremiyecek.yüksek masraflı araba gelecekki çalışanların hakkını versin.sende buna kurban gitmişsin.çok geçmiş olsun.8000 tl demişler ya sana arabanın masrafı için.sanayiye git.özel bir volkswagen servisi bul.arabanı 4000-6000 arasında yaparlar.yetkili servis her zaman çok pahalıdır.
Almanlar Mercedes ve Bmw'yi Satmak Volkswagen'i Kullanmak İçin Yaparlar.

Çevrimdışı yalçın

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 14 Mayıs 2010, 16:02:25 »
evet sakın doğuş bursaya gitmeyin malınız neyse birde hakaret ediyor insanlara aptal yerine koyulup soygunculuk yapmayı prensip edinmişler

Çevrimdışı yalçın

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 14 Mayıs 2010, 16:04:33 »
yasal işleri zengin patronun deldiği kadar bizlere izin verilmiyor

Çevrimdışı KOÇ:)

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 10 Aralık 2010, 03:07:09 »
Bende Doğuş Oto mağduru sayılırım. Ufak bir kaza sonucu sol arka jantım boyandı, 20 gün içerisinde boya attı. Bugün gittim ; o oraya yönlendirdi, şu buraya yönlendirdi derken doğal olarak patladım birtanesinde. 1 jant boyası için aracımın en azından 3 gün yatması gerektiğini söylüyorlar. Yarın sabah gidicem tekrar jantımı bırakıcam eğer bir daha aynı sorunla karşılaşırsam çekecekleri var :)
Üstad sanada geçmiş olsun topluca Doğuş Oto'yu boykot ettik mi sıkıntı yok :)

Çevrimdışı Serhat4Motion

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 10 Aralık 2010, 12:54:09 »
bu dogu$ dediginiz VW yetkili satici ve servisimi ? oyle ise ilk yazili sikayetini dogu$a bildir hemen akabinde Wolfsburg genel merkezine yaz sikayetini. zor bir$ey degil $ansini mutlaka dene bence. arac bilgilerini vs  ilave et almanyaya gonderecegin mailde surekli bakimini servise goturdugunu bildir sonra bekle derim.

vw servisi yetkili servisi degil ise sen TR'de dah aiyi bilirsin neyapacagini:)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 10 Aralık 2010, 13:45:24 »
çok geçmiş olsun.
ADK