Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Aracıma 1 Ton Koyu Siyah Cam Filmi Yaptırcam!  (Okunma sayısı 25050 defa)

Çevrimdışı r76

Aracıma 1 Ton Koyu Siyah Cam Filmi Yaptırcam!
« : 10 Ekim 2007, 10:27:18 »
Avatarımda ve imzamda gördüğünüz Polo 'ma 1 Ton Siyah Film Yaptırmak istiyorum,
İstanbul'da bu işi nerede yaptırabilirim, kaliteli bir film yaptırmak istiyorum.
Benim aklıma Sonax geliyor ama, birde size sorayım dedim!

Çevrimdışı SkY

Ynt: Aracıma 1 Ton Koyu Siyah Cam Filmi Yaptırcam!
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2007, 10:36:49 »
ben ziebarttan  yaptırmıştım 3 yıl boyunca sorun  olmadı,ta ki bu yaz polis söktürene kadar
Life is easy;eat & sleep and FLY!!!

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #2 : 10 Ekim 2007, 10:40:43 »
halil abi 1 nomeroda sorun yaşanıyormu ?
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı SkY

« Yanıtla #3 : 10 Ekim 2007, 10:44:59 »
halil abi 1 nomeroda sorun yaşanıyormu ?

valla oğuz bendeki orta seviye idi,istanbul da da 2 kere polisle sorun olmuştu  ama söktürmemişlerdi ama  en son muğla da polis direk çizdi camların hepsini...bana söylediğide her türlü film seviyesi ne  olursa olsun  yasak..

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #4 : 10 Ekim 2007, 10:54:08 »
hemde muğlada..alla alla güneyde daha az umursuyorlar diye biliyordum yauw..film söküldükten sonra camın parlaklığını alıyormuş sanırım bu doğrumu
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı SkY

« Yanıtla #5 : 10 Ekim 2007, 10:59:17 »
hemde muğlada..alla alla güneyde daha az umursuyorlar diye biliyordum yauw..film söküldükten sonra camın parlaklığını alıyormuş sanırım bu doğrumu

bende öyle bişi olmadı açıkcası...zaten  arka camdakini söktürtmedim rezistanstan dolayı,ama diğer camlarda da bir sorun  yok..

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #6 : 10 Ekim 2007, 11:00:44 »
hmm..peki geçmiş olsun abi

Çevrimdışı r76

« Yanıtla #7 : 10 Ekim 2007, 11:07:41 »
ya şimdi 1 ton koyu filmede bişey diyolarmı ya
istanbulda kullanıcam aracı :(

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #8 : 10 Ekim 2007, 13:52:06 »
Deniz ben hiç kulanmadım bilmiorujmda..kullanan halil abiye muğlada çıkarttılarsa istanbulda hiç affetmesler sanırım çnkü güneyde cam filmi belli bir nomeroya kadar yasak olmadığını biliyorum ben.

Çevrimdışı r76

« Yanıtla #9 : 10 Ekim 2007, 14:33:49 »
şimdi takamıcazmı filmi ya  :-[

şimdi tek kapılı polo oldugu için ön cam( sürücü koltugu camı)  bıraz buyuk ya, hani siyah film  daha hos oluyor bu araclara,yoksa aracın içi çok fazla gozukuyo ya :D

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #10 : 10 Ekim 2007, 14:48:05 »
Bimeks Ltd.
Barış Karataş ile görüş. selamımı söyle. fiyat konusunda yardımcı olurlar.
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2007, 11:31:14 Gönderen: mcsahan »

« Yanıtla #11 : 11 Ekim 2007, 00:11:49 »
şimdi takamıcazmı filmi ya  :-[

şimdi tek kapılı polo oldugu için ön cam( sürücü koltugu camı)  bıraz buyuk ya, hani siyah film  daha hos oluyor bu araclara,yoksa aracın içi çok fazla gozukuyo ya :D
istanbulda cam filmi sorun olmuyor sadece jandarma trafiğin bulunduğu kesimlerde biraz daha kıllık yapıyorlar..