Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ankarada uzak durmanız gereken bi servis tavsiyesi...  (Okunma sayısı 3439 defa)

öncelikle tum vw kullanıcısı arkadaslara ve forumumuzda olan tüm üyelere selamlar
servislerin git gite yozlastığı şu günlerde başıma gelen bir olay sunucu benden başka kimsenin zarar görmemesi için siz kardeşlerimi uyarıyorum....

ben 2.0fsi b6 passat kullanıcısıyım
hersey gecen ay aracımın baskısını balatasını  tecrübeli sandığım servis elemanlarının tecrübesizliğiyle başladı

mahallemde bulunan vw servislerinden BİLGİNLER audı seat vw servisini tercih etmişdim sonucta mahallemdekı esnaf kazansın diye, baskı balatasını değiştirmek için servise girdim aracımın baskı balatası kalorifer praketi z rotları o gün değişti,
aracımı bu işlerim sonucunda garaja cektim arabaya ayda bir anca binerim 1 hafta sonra aracımı garajdan cıkarmak içiin bindiğimde yer komple yag olmustu, tekrar bilginlere gittim dediler yag sogutucu bide yağ sogutucu değiştirdiler, bu işlem sonucunda arabanın motorunu yıkanmıs olarak aldım ve erkesi gün aracıma bindiğimde arabam yolda teklemeye basladı hemen yolda bı servise durdum bizim tecrübeli ustalar motor yıkarken bobınıde yıkamıslar, eve geldim 2 gun arabaya hiç binmedim bida 3.gün temizlemek için arabamın başına gittim yine bi talihsizlik arabam yag ve suyu karıstıp yere bırakmıs ...
BİLGİNLER denilen servise yine gittim artık illallah demek için kimse yüzümüze bakmadı bizden kaynaklanan bişey değil diye bana laf söylüyorlar. usta geldi aracı lifte kaldırdı akıllı ustamız ilk yaptıgı bakımların sonunda kartel vidalarını sıkmadıgı için yağ atıyormus bu ne dedim gevşemiş abi diyo  bu su ne dedim sogutucunun bi yerinden geliyor abi diyo yapacakmıs guya ben biliyorumki o suyunda ilk değiştiriği kalorifer praketinden oldugunu ... sagolsun bana bir baskı balatayı 2000liraya mal ettiler...
diyeceğim şu ki arabanızı emanet ettiğiniz usta elleri iyi tanıyın ve BİLGİNLER VW'den UZAK DURUN arkadaslar ....

Ynt: Ankarada uzak durmanız gereken bi servis tavsiyesi...
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2012, 15:53:22 »
geçmiş olsun büyük talihsizlik....bende aynı durumu çorluda yaşadım arabayı yakacaktım artık ustalarla akraba oldum 1 ay sonra istanbulda yaptırdım çok şükür sıkıntı kalmadı iyi günler böle usta diye geçine çok piyasada... >:(
....SÖYLESEM TESİRİ YOK SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL....

Ynt: Ankarada uzak durmanız gereken bi servis tavsiyesi...
« Yanıtla #2 : 16 Aralık 2012, 12:51:51 »
Buna bir serviste ben ekleyeyim hemde cok uzak durun şaşmazda 2. yada 5. caddede idi ATLIHAN vw servisi hem kazıkçı hemde işini bilmiyor.Aman yanlışlıkla düşmeyin.