Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ankara'da iyi güvenilir servis önerisi olan varmı  (Okunma sayısı 119196 defa)

Ankara'da iyi güvenilir servis önerisi olan varmı
« : 15 Şubat 2008, 16:17:39 »
Golf 90000 bakımını uygun fiyata orjinal parça kullanarak yapacak  yetkili servise gitmediğim için beni pişman etmeyecek acık adres ve telefonunu bildiğiniz servis önerisi olan varsa şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
Ynt: Ankara'da iyi güvenilir servis önerisi olan varmı
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2008, 17:16:16 »
ostim  oto sanayii  sitesi  8. sokak  EKİM OTO  ÖZEL SERVİSİ  HAKAN YEŞİLOGLU  ve  özgür  usta  var  ikiside  vw  grubun  temelinden  gelmeler  kendi  dükkanları  ben  hep  oraya  götürüyorum  piyasadan 5  lira  fazla  alıyorlar  ama  işlerini  iyi  yapıyorlar  AYRICA citröen ve  pegoeut  araçlarıylada  ilgileniyorlar..
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2008, 19:21:44 Gönderen: ismailtunca81 »
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2008, 10:57:15 »
Eyvalah ismailtunca81
Aldım adresi; Sen şimdi git ostimde hakan ustayı bul aracı ona emanet et 90000 bakımınıda yapar tüm sorunlarını da halleder için rahat olsun diyosan 1 haftaya kalmaz selamını götürürüm Hakan-Özgür ustaya. Ankara'da Doğuş'un ağına takılmaktan kurtaracak diğer önerilerede açığım. teşekkürler....

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #3 : 18 Şubat 2008, 11:10:43 »
Şaşmaz sanayide Özdem  OTO'ya da götürebilirsin.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #4 : 18 Şubat 2008, 12:42:26 »
Giriş Yap

erhan arkadaşımızın tavsiye ettiği
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #5 : 18 Şubat 2008, 15:36:35 »
her  türlü  başkan  hemen  yanında  parçacı  var  zaten  orjinal  dilersen  orjinal çakma  dersen  çakma  müşterinin talebi  dogrultusunda  parça  takıyorlar  zaten  ben  kendi  arabamı  gözü  kapalı  bırakıyorum gösterdiğim  yeri  bir  daha   göstermedim   

« Yanıtla #6 : 18 Şubat 2008, 16:00:32 »
Tavsiyeleriniz  için teşşekkürler; Ben takan olmaz diye düşündüm ama yeterince doyurucu cevaplar aldım.

« Yanıtla #7 : 13 Nisan 2008, 02:02:24 »
Şaşmazdaki Aydınlar Özel VW servis hakkında bilgisi olan var mı?
teşekkürler

« Yanıtla #8 : 18 Nisan 2008, 12:59:22 »
arkadasım benım 2003 bır boram var bu aractakı rolantı sorununu ankarada gostermedıgım ozel yetkılı servıs kalmadı taakı aydınlara gıdene kadar  adamlar sankı arızayı kaendılerı yapmıs gıbı tek sefer de sorunru gıderdıler cokta cuzı bır ucretle  denemenızı tavsıye ederım :)

« Yanıtla #9 : 05 Mayıs 2008, 18:43:55 »
vallahi ben de onun icin sormustum.Benim de golf 4 un rolanti sorununu 4 kere ayrı ayrı zamanlarda gidip bir suru zaman ve para harcamama ragmen cozemediler. Bir de triger+baskı balata+10000 bakımını max 1050YTL ye yaparız dedikten sonra arabayı almaya gittigimde 1400ytl ye yakın bir hesap çıkarttılar.bir daha gitmeyecegim (borcumun 150 ytl sini ödemedim)
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2008, 22:20:32 Gönderen: tunal »

« Yanıtla #10 : 22 Mayıs 2008, 21:50:53 »
Benim polo da da rolanti sorunu vardı gittiğim serviste 5 dk da hallettiler hemde bedavaya :) boğaz kelebeğini iyice temizledi sonra saat gibi çalışmaya başladı. Benim serviste Ere den ayrılma ustalar. Yıldırımlar sanayinde Can otomotiv. Tavsiye ederim
VW rules

« Yanıtla #11 : 22 Haziran 2008, 21:20:55 »
Şaşmaz'ın Batıkent tarafında Başkent Sanayii, Apo ve Murat Usta var.Özen Oto...Yanında eski  Amerikan oto parçacısı ve hurdacısı var.İyi ustadırlar.

« Yanıtla #12 : 05 Ekim 2008, 21:22:35 »
merhaba ben de polo sportline var 97 model. rölanti ve stop etme sorunlarım var. ayrıca 90000 bakımı yaptırmak istiyorum. hesaplı ve adam yemeyen bir yer arıyorum ankara'da.

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #13 : 10 Ekim 2008, 19:22:33 »
ostim  oto sanayii  sitesi  8. sokak  EKİM OTO  ÖZEL SERVİSİ  HAKAN YEŞİLOGLU  ve  özgür  usta  var  ikiside  vw  grubun  temelinden  gelmeler  kendi  dükkanları  ben  hep  oraya  götürüyorum  piyasadan belki 5  lira  fazla  alıyorlar  ama  işlerini  iyi  yapıyorlar  AYRICA citröen ve  pegoeut  araçlarıylada  ilgileniyorlar..