Gönderen Konu: Ankara'da iyi güvenilir servis önerisi olan varmı  (Okunma sayısı 119435 defa)

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
Ynt: Ankara'da iyi güvenilir servis önerisi olan varmı
« Yanıtla #56 : 27 Ocak 2015, 15:08:54 »
şaşmazda, gürel volkswagen  :tamamdir
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 27 Ocak 2015, 16:10:17 »
şaşmazda, gürel volkswagen  :tamamdir
Hocam tavsiyeniz bu firmami. Kerkinme sarsilam okus yukari yokus asagi motor sarsintisi ondan sonra frenlerdeki sesler sileceklerin kapiya vurmasi arka silecrgin silmemesi fazla yakit tuketimi sorunlarini cozebilecek biri degil mi hocam.. Kendi ustam ile anlasamadim normalde butun islerimi cozerdi orada calisan cocuga is tarif edip kendi oturdugu icin o yuzden ben oraya gitmek istemiyorum.

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
« Yanıtla #58 : 27 Ocak 2015, 19:21:00 »
Hocam tavsiyeniz bu firmami. Kerkinme sarsilam okus yukari yokus asagi motor sarsintisi ondan sonra frenlerdeki sesler sileceklerin kapiya vurmasi arka silecrgin silmemesi fazla yakit tuketimi sorunlarini cozebilecek biri degil mi hocam.. Kendi ustam ile anlasamadim normalde butun islerimi cozerdi orada calisan cocuga is tarif edip kendi oturdugu icin o yuzden ben oraya gitmek istemiyorum.
sahsın.. 2 oglu 2 ustası calısanı var yani.  vw, audi, seat skoda haricinde baska markaya bakmazlar. birazda pahalı yaparlar ama
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2015, 19:21:40 Gönderen: okaykay_1 »
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 27 Ocak 2015, 23:03:42 »
sahsın.. 2 oglu 2 ustası calısanı var yani.  vw, audi, seat skoda haricinde baska markaya bakmazlar. birazda pahalı yaparlar ama
Sorunum hal olsunda. Yrn hastane donusu ugrayacagim bakalim knsallah memnun kalirim.

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 28 Ocak 2015, 19:01:33 »
Usta olarak yeni vw yakup ustaya gittim. Aracin manifold bobin bogaz kelebegi havaakismetre gerekli kontrolleri yapti sagolsun ama cozum bulamadik.aracin motor kisminda problem olmadigina kanaat getirdik.sorun beyinde oldugu yonunde karar kildik. Arac bir gun sabah birakilacak ve bdyin kontrolu yapilacak.Motor bakimlari yapildi mobil 10w40 yag kullandik hava benzin polen yag diltreleri degistirildi. Malzeme benden iscilik 50 tl ucret odedim. Beyin kontrolleri yapildiginda bakalim ne olacak onuda paylasirim.

Çevrimdışı eediz

• GOLF 5 -2008
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 5 -2008
« Yanıtla #61 : 18 Kasım 2015, 16:49:52 »
arkadaşlar bende GOLF 5 im için 100 bin bakımına gidiccem. Arabamda bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ama içim rahat etsin. Sİzce Yakup usta ne kadar bi ücret çıkartır ?  SOnuçta öğrencciyiz  :-[ :-[
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2015, 16:50:44 Gönderen: eediz »
DAS AUTO

Çevrimdışı kimyahmet

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
« Yanıtla #62 : 03 Aralık 2015, 22:18:33 »
Elektrik konusunda VW grubu dışında hiçbir marka ile çalışmaya ve ne zaman gitseniz en az üç müşterisi olan VASTEK (Başkent Oto Sanayi) oto tamir servisi. Tavsiyemdir :tamamdir
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2015, 15:23:00 Gönderen: kimyahmet »
golf. das auto

Çevrimdışı whiteleon06

•  
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: bora
« Yanıtla #63 : 29 Aralık 2016, 15:45:34 »
şaşmaz lojistik skoda  vastek elektirik konusunda ii  kesinlikle tavsiye ederim en iyi ustalar şaşmaz ve başkent sanayisinde benim düşüncem
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2016, 15:50:51 Gönderen: whiteleon06 »

Çevrimdışı whiteleon06

•  
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: bora
« Yanıtla #64 : 29 Aralık 2016, 15:47:08 »
Elektrik konusunda VW grubu dışında hiçbir marka ile çalışmaya ve ne zaman gitseniz en az üç müşterisi olan VASTEK (Başkent Oto Sanayi) oto tamir servisi. Tavsiyemdir :tamamdir

+1 katılıyorum size vastek elektirikte ii
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2016, 15:48:58 Gönderen: whiteleon06 »