Gönderen Konu: Ankara'da iyi güvenilir servis önerisi olan varmı  (Okunma sayısı 119440 defa)

Çevrimdışı ss-halo

• Profili Görüntüle
Ynt: Ankara'da iyi güvenilir servis önerisi olan varmı
« Yanıtla #28 : 13 Haziran 2009, 12:53:10 »
arkadaslar aracımın bakımını hazıranın 10.da  aydınlarda yaptırdım tum fıltreler motor yagı  işçilik dahil 170 ytl ödedim bana makul geldi

Çevrimdışı cemal arslan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 16 Haziran 2009, 13:21:37 »
valla bir çok servisi bilirim...
hepside bilinen ve bazıları burada da zikredilmiş.

size tek bir adres vereceğim yaklaşık 9 aydır gidiyorum tek kelime ile işçilik fiyat süper

KILIK Otomotiv
30 cadde 547 sokak no 21 ivedik ankara
www.kilikotomotiv.com

Çevrimdışı colibaly

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 18 Haziran 2009, 08:10:03 »
Dün Şaşmaz'da Yüce Otomotiv'e gittim. Küçük bir yer öyle büyük servisler gibi çok gösteriş yok. Hem servis hem yedek parça ve aksesuar satışı yapıyorlar. Sahibi Atilla Bey çok sıcak kanlı birisi. Ustaları VW yetkili servisinden ayrılma. İlgi ve alakaları çok süper. Müşteriyi karşılamaları çok iyi. Yağ filtresi, polen filtresi, hava filtresi değişimi yapıldı. Yağ benden olmak kaydıyla, tüm filtrelerin değişimi + yağ değişimi 65 TL ye hallettiler. Aracıma baktılar. Motor temizliği yaptılar. Silecek suyu eklediler. Koku vs. sıktılar. Bana fiyat ve işçilik kalitesi çok uygun geldi. Tavsiye ediyorum. Bundan sonraki bakımlarını da orada yaptırmayı düşünüyorum. Adresi ise şöyle :

YÜCE OTOMOTİV LTD ŞTİ  
Oto Sanayi Sitesi 40 .Sokak No: 2  Şaşmaz   Ankara
Tel: (0312)    278 37 83 - Faks: (0312) 278 06 17 - Gsm: 0 532 730 89 72

www.yucevolkswagenservis.com

Bu arada 4 litre Castrol Magnatec yağı internet üzerinden 48 TL ye aldım. Yani toplam aracımın bakımı 48+65 = 113 TL'ye mal olmuş oldu.

« Son Düzenleme: 19 Haziran 2009, 09:07:42 Gönderen: colibaly »

Çevrimdışı barisdur77

•  
  • 2001 GOLF IV COMF
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 15 Aralık 2009, 22:56:44 »
 ERCİYESLER İş Merkezindeki (A-CİTY e gelmeden önce) OTO AYAR ve ERKAYA_BOSH SERVİS leri hakkında bilgisi olan var mı?

Çevrimdışı matkara

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 20 Aralık 2009, 07:37:11 »
OTO AYAR'A yaklaşık 10 ay önce gitmeye başladım 98 passat kullanıcısıyım ve memnunum 3 defa gittim bu süre içerisinde ve benimgibi 4 passat kullanıcısı akrabam daha buraya götürüyor ve memnunlar
ayrıca bir şey sorucam şaşmazda vw orjinal yedek parça satan büyük bir yer varmış bilen varsa bir adres yazabilirmi

Çevrimdışı msunlu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 25 Ocak 2010, 15:24:25 »
bu servislere gidenler sonucu yazacağını söylüyorlar ama işleri bitince bu sayfayı unutuyorlar...
ön camım çatlaktı ve Aydınlar VW'e gittim. orjinal Security marka VW amblemli cam taktılar kaskodan..
akşam üstü uğramıştım ve çok sıcak davrandılar, sabah da aracı getirdim. çay ikram ettiler ve simitlerini paylaştılar. sıcak davrandılar.. aracın kontrollerini yaptılar, bilgisayara bagladılar, filtreleri söküp temizlediler. bir kuruş da para vermedim. gittiğim ilk servisti. bundan sonra oraya gidermiyim bilmiyorum, henüz bi araştırma yapmadım, sanayide dostlarım da çoktur belki onlar aracılığı ile biyerlere gidebilirim..
gönül rahatlığı ile Aydınları tavsiye edebilirim...

Çevrimdışı sosyete06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 07 Mayıs 2010, 19:16:28 »
Arkadaşlar aracımın bazı sorunlarından dolayı bugün güngör otoya gittim ve inanın harika bir yer müşteriye davranışları ilgi alaka maksimum seviyede paranın ikinci planda oldugu ve müşteri memenuniyetinin 1. planda oldugu bir servis şiddetle tavsiye ediyorum hatta benim adımı verirseniz daha çok yardımcı olacagını düşünüyorum. Aydın ustama slm söylemeniz yeterlidir. ..... Aydın usta tel :0 533 490 93 09 ANKARA

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 01 Mart 2011, 20:10:54 »
bende MASS a gidiyorum gayet iyi ucuk kaçık fiyatları yok ve işcilikleri mükemmel bence ve adamlar işlerinin arkasında duruyorlar.Ben çok memnunum çok kaliteli bi servis ;)

Çevrimdışı sniper947

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 25 Nisan 2011, 22:21:55 »
aydınlarda beyin tamiri oluyormu bilen varmı

Çevrimdışı lancelot

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 07 Ağustos 2011, 23:33:48 »
arkadaşlar bu mass otoya nasıl gidebilirim. Ankara yı pek bilmiyorum keçiörenden gideceğim .

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 08 Ağustos 2011, 00:56:06 »
nam oto ve aydoğanlar erciyesde biri diğeri erciyesin orda otobüscüler sitesinde çok iyi ustalar vw uzerıne cok ıyıler yıllardır ordayız

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 07 Ekim 2011, 13:23:44 »
Küçük Emek Sanayi Sitesi 100. Yıl Bulvarı
648. Sok. No: 14
Ostim/ANKARA

Çevrimdışı 90khan

• Ne mutlu Türk'üm diyene!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 07 Ekim 2011, 13:29:45 »
ekim otomotiv özgür usta benimde ustam gerçekten iyi ben memnunum şiddetle tavsiye ederim zaten kendiside vw hastası zevkle yapıyor işini
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2011, 13:32:34 Gönderen: 90khan »

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 14 Ekim 2011, 07:59:44 »
Şaşmaz Sanayi Sitesi Onur oto - aydın usta 0312 2784689
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb