Gönderen Konu: Ankara'da A kalite servis A Servis.  (Okunma sayısı 2671 defa)

Çevrimdışı ardad0gan

• Profili Görüntüle
Ankara'da A kalite servis A Servis.
« : 13 Mart 2014, 22:36:13 »
A Volkswagen Service
A Servis Otomotiv çalışanları olarak sizlere en kaliteli, temiz ve iyi hizmeti sunmak için Ankara Ostim Sanayi sitesinde hizmet vermekteyiz

A Servis Otomotiv olarak, Volkswagen,Audi,Skoda,Seat marka araçlara kaliteli servis hizmeti sunuyor, orjinal yedek parça garantisiyle tüm bakım işlemlerini son teknoloji bilgisayar sistemleriyle yerine getiriyoruz.Yaz bakım kampanyalarımızla aracınızı yaza hazırlıyoruz.

Volkswagen grubu servisi olarak tüm kışlık bakımlarının yanı sıra kaporta-boya, mekanik, elektrik ve tüm periyodik bakımları uzman kadromuz ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Servisimizde, aracınız için yararlanacağınız hizmetler sadece servisimizde yapılmamaktadır. Acil yol yardım, yerinde bakım, adresten alma ve bırakma hizmetlerimizlen de faydalabilirsiniz.
Elektronik test cihazlarıyla, profesyonelce arıza tespiti yapılarak, doğru kararla, müşteri memnuniyeti ve güveni esas alınarak hizmet vermekteyiz.
Deneyimli kadrosu ile sizlere uzun yıllar hizmet vermek üzere günün her saati güvenli yolculuğunuzda yanınızdayız.

İletişim bilgilerimiz :
www.aservisotomotiv.com
[email protected]

Alınteri Bulvarı Gül86 sitesi No:29/1
Ostim/Ankara

0312 385 88 85
0532 778 76 13

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. A Service ailesi.