Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ankara Güngör Rot Balans  (Okunma sayısı 9314 defa)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
Ankara Güngör Rot Balans
« : 23 Şubat 2015, 00:12:26 »
Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde Vento karda kayıp kaldırıma yaslandıktan sonra ön teker bilyalarım bozuldu. Değişim içinde Şaşmaz'da bulunan Asil vw servisine gittim. Onlarda hangi bilyaların dağınık olduğunu kontrol için rot balanscıya gönderdiler. Şaşmaz oto sanayisinin üst kısmında yer alan Başkent sanayisinde Güngör Rot-Balans'a gittim. Arıza tespitini dört tekeri de kontrol ederek yaptılar. Bu işlem için para istemediler. Ardından bozuk olan ön 2 bilyayı değiştirdim ve rot ayarı için yeniden aynı dükkana gittim. Ayar yapıldı ve ustayla birlikte tecrübe sürüşüne çıktık. Sağolsun herşeyini kontrol etti ve dükkana geri döndük.
Gerçekten işçilik konusunda hassaslar. Esnaf olarakta artık zor bulunacak esnaflardan. Fiyat olarak ta tüm bu işlemler için 20 lira talep ettiler. Herkese tavsiye ediyorum.

Adres: Yeni Başkent Sanayi Sitesi, 1814. sokak No:30 Şaşmaz / Ankara
Telefon: 0312 278 7367

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Ynt: Ankara Güngör Rot Balans
« Yanıtla #1 : 23 Şubat 2015, 00:31:08 »
Paylaşım için teşekkürler, her zaman referansı olan yerleri tercih etmek iyi oluyor.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2015, 10:03:30 »
bizim eve cok yakın :)
izinli günümde genelde buralarda geziyorum bi kac arkadasım var yanlarına yardıma falan giderim
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı azap5555

• Otomobil
    1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2015, 13:11:10 »
Faydalı paylaşım, böyle paylaşımlarla gidilebilecek yerler belirlenir, sahte usta riski azalır :)