Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf V GTI nasıl kullanılır.  (Okunma sayısı 7285 defa)

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: VW Golf V GTI nasıl kullanılır.
« Yanıtla #14 : 05 Eylül 2007, 23:46:52 »
Şoförün kim olduğunu unutmayalım... O adama, o ünvanı boşuna vermediler. Değil gti, murat 124 le bile o viraja yan yan girer, geri geri çıkar :)
olduu başka  :D o hızları gören murat varmı acaba ;D yalnız bu makine baya ii yol tutuyormuş gerçekten....

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #15 : 06 Eylül 2007, 16:37:27 »
arkadaslar bu adamı biliyorum tabir-i caizse adam bizim arabaları üst üstte koyar viraja dalar
murat şerce güvenilir olsa viraja dalar ama güvenilmez araba versek ona bi serçe yemez viraja dalmaya öyle
ikinci viteste hangi araba 100 gider gibi ses çıkarıyor ama kırk elli bide tofas grubu arabalarla 500 600 km yap araba yavsamaya başlar hepimizde eski veya yeni model vw var o kadar yol yapıyoruz tık var mı yirmi yasında ki arabada aynı sıfır arabada aynı vw de yani KALİTE

ama arabanın pitten ilk kalkısı çok çaça olmuş arkadan çekim lastik yakma filan olay budur abi  :tamamdir
ama biz bu araba 15 sene sonra filan düldül olunca piyasada kalırsa binebiliriz galiba gücümüz yetmez buna şimdi :'(
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #16 : 06 Eylül 2007, 16:58:42 »
Arkadaşım yazdıkların biraz düşük cümleli olmuş, net anlayamıyorum  :)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #17 : 06 Eylül 2007, 17:21:57 »
biraz saçmalamısım heyecanlandım galiba GTI görünce oldu  ;D

bu adam discovery chanel da six gear adlı bi program sunuyor kullanmadıgı araba yok bu adamın bizim arabaları üst üstte koyar virajlara istedigi gibi girer yani o tarzda bi tecrübe var adamdabide + pilot adam imkan meselesi tabi bunları yapma cesareti sağlam bi finans desteğini gerektirir

ama bu pilot amcama bizim murat sahin doğanları versen yemez yusuf yusuf çeker  bunları yapmak ister dalar viraja  sahin gibi uçar araba ile  ;D

GTI bastan aşağı kalite akıyor ya vw grubu arabaların 0 ile 25 veya üstü yaş arasında ki modelleri güvenilir oldugundan adam ondan istedigi gibi basıyor ( biri de bir binide mantığı ) araba içindeki elemanlar sıkıntılı olsada arabanın yük dağılımı hızlanma gibi teknik verileri gayet üst seviyede oldugunu bilen amcam sallıyor arabayı istedigi  gibi GTI dan bu beklenir değil mi

en çok araba pitten çıkarken görüntüleri çok tatlı arkadan görünüs lastik çıkan dumanlar offf
aramızda bu imkana erişecek olanlar hariç bu arabaya anca 10 15 sene sonra binebiliriz (maddiyattan dolayı )  :'(
kısmette de var ise hiç beklemem yani   :D

bu arada gerçekten saçmalamısım dağılmısım  yazım hatası için özür dilerim düzelttiğin içinde sağolasın dostum

selamlar,
nizam
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #18 : 06 Eylül 2007, 17:33:16 »
Tamam oldu caan, saolasın düzeltme için. Şimdi anladım işte  :tamamdir