Gönderen Konu: Mükemmel Kıyaslama Jetta5-Toyota corolla sedan  (Okunma sayısı 7706 defa)

Çevrimdışı BerkG

• Ispartada komandoluk şerefine nayil oldum..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mükemmel Kıyaslama Jetta5-Toyota corolla sedan
« Yanıtla #14 : 06 Eylül 2011, 20:59:21 »
Bence bu toyotada bişey var ne gibi derseniz 2009 model araba kesinlikle böyle olmaz nerdeyse adam arabayı eli ile parçalıcaktı zaten adamın üstündede VW t-short ü var azcık toyotada oynama yapmıslar gibi :D toyotayıda kücümsememk lazım gercekten sağlam aracları var ve sorunsuzluguyla ünlüler

vw eğer araçla oynamış ise toyota firması bunun üzerine gider vw çalışanı böyle bişey yapmaz heralde öyle değil mi japonlar arabalarında kaportaya ve konfora önem veren firmalar değil motoru sağlamlaştırıp uzun süre kullanımını hesaplıyorlar 98 model civic'lere 1000000 km garantisi veriyormuş honda servisleri gelin siz düşünün tabiki motoru yormadan kullnılırsa 1 milyon km ye gidebilir gerçi hiç görmedim ama olabilir ama günümüzde aracı modlayıp el freni çekmek için kullanılan araçların biraz derdi olabilir ki yine bu honda firmasıda toyota gibi kaporta ince koltuklarda konfor yok kullanılan plastik kalitesiz ama motor hakkatten motor
PhoeniX

Çevrimdışı forza26

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 06 Eylül 2011, 23:16:44 »
Evet aracların kapartasıdır içidir dışıdır vs kesilinkle vw gibi kaliteli ve sağlam olamaz bırakın 2006 jettayı 2001 bora bile şuanki çoğu aractan hem komforlu hem sağlam bunda hem fikiriz benim demek istedigim toyota böyle bi arabayı kesinlikle üretime cıkarmaz sonuçta büyük bi otomotiv firması bu otomobiller üretilirken 1 dolu testden geçiyolar yapalım sokaga salalım yok bu kadar el ile yamulabilecek orası burası sökülebilecek arabayı üretmezler toyota gibi bir firma bu kadar güvenlik zafiyeti vermez videodaki araç ufak bir kazada kağıt gibi katlanır araç üretmeninde belli bir prosedürü vardır bence bahsettimiz firma tata falan olsa tamam dicem bunlar yapar ama ama bahsi geçen firma toyota

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #16 : 07 Eylül 2011, 21:15:48 »
Hyundai elentra şu reklamı olanı, showroomda inceledim aynı toyota gibi. Bir arkdaşım arkadaşının toyotasını videodan sonra incelemiş aynı bu videodaki gibi hiç abartı yok. Toyota kaporta olarak malzeme kalitesi olarak idaalı bir araç değil ki. 5yıldız almış mıdır bilmiyorum Ama güvenlikle kalite konfor aynı şey değil. Toyota az arıza yapar, benzin motorları canlıdır, binende başka araca geçmek istemez. 2tane 2000 model ,93 ve 97 model toyota kullandım. 2000 model golf 4ün eline kesinlikle su dökemezler.
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2011, 21:22:56 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di