Gönderen Konu: 22 eylul istanbul bulusmasi  (Okunma sayısı 7863 defa)

Çevrimdışı emre

• Profili Görüntüle
Ynt: 22 eylul istanbul bulusmasi
« Yanıtla #14 : 24 Eylül 2007, 01:08:27 »
abı tekrardan ellerıne saglık bu arada dıkkat ettınızmı son vıdeoya beyaz kango var ıste o benım hehehehhehe :D :D :D ünlüü oldumm

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 24 Eylül 2007, 01:13:30 »
ahh yaaaaaaaa ahhh yaaaaaaaa nası gelemedim ben yaaaaaa :(:(:(:(
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 24 Eylül 2007, 01:18:55 »
Gökhan abi videolar yine harika. Son videodaki araç kimin? Egzos senfonisi yapmış, bende bir ara basmıştım o şekilde benimkimi yoksa  :D

Çevrimdışı istanbulos34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 24 Eylül 2007, 03:25:38 »
herşey mükemmel eline sağlık abi o an aranızda olamamak gerçekten çok üzücü:(
pOWERED by istanbuloSSS

Çevrimdışı teo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 24 Eylül 2007, 06:10:32 »

e biliyoruz herhalde. o yuzden kovaladik da cektik; bi vukuat olursa elde kanit olsun diye:P

abı tekrardan ellerıne saglık bu arada dıkkat ettınızmı son vıdeoya beyaz kango var ıste o benım hehehehhehe :D :D :D ünlüü oldumm

Çevrimdışı teo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 24 Eylül 2007, 06:13:08 »

valla hatirlamiyorum ama emre'ye egzos yutturan biri oldugu kesin. emre bunun altinda nasil kalir bilmiyorum artik:P (itinayla gaz verilir:) )

Gökhan abi videolar yine harika. Son videodaki araç kimin? Egzos senfonisi yapmış, bende bir ara basmıştım o şekilde benimkimi yoksa  :D

Çevrimdışı sismic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 24 Eylül 2007, 06:24:11 »

son videodaki egzos sesi benim ama ses var görüntü yok  :-\ çok mu gazladım ne  :halazn: hiçbir video da çıkmamışım  :(

Çevrimdışı sismic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 24 Eylül 2007, 06:27:42 »
arkadaşlar hepinize teşekkür ederim sizlerle ilk buluşmamız, fakat gerçekten çok güzel oldu bence inşallah ileride katılım daha fazla olur ve daha keyifli daha büyük organizasyonlara imza atarız hepberaber.

Not : emre sakın dobloyla gelme  ;D dobloyle gelirsen de haber ver ben depomu doldurup geleyim  ;D  ;D  ;D

Çevrimdışı teo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 24 Eylül 2007, 07:28:42 »

Trafik ve bir elim musait oldugu zaman, yani cekebildigim zamanlarda, o sirada etrafimda hangi araclar varsa onlarin videolarini cekebildim...

son videodaki egzos sesi benim ama ses var görüntü yok  :-\ çok mu gazladım ne  :halazn: hiçbir video da çıkmamışım  :(

Çevrimdışı sismic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 24 Eylül 2007, 08:57:12 »
Trafik ve bir elim musait oldugu zaman, yani cekebildigim zamanlarda, o sirada etrafimda hangi araclar varsa onlarin videolarini cekebildim...

ben işin şakasındayım abi gerçekten çok güzel çekmişsin eline sağlık gerçekten... benim lafım emreye hep o gazladı beni  ;D  ;)