Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ülkem insanı...  (Okunma sayısı 4665 defa)

Çevrimdışı escocem

• street racer
ülkem insanı...
« : 26 Ocak 2008, 15:46:13 »
son zamanlarda kendini belli etmeyen ufak gözükmesine rağmen bence ciddi bir problem olan konu buyrun izleyin...

[youtube=425,350]_NkXoZRwoNc&eurl[/youtube]

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
Ynt: ülkem insanı...
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2008, 14:03:24 »
valla cem ben buna gülmekten çok ağlarım..
yazık bu kadar cahıllık

« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2008, 14:09:38 »
geriiiiiiii geriiiiiiiiiiiiiiiii :t

« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2008, 14:23:16 »
-Türkiye'de herkes bi kanun
-Bunu kaçıranların gümrükle bi ilişkisi var sanırım  ;D  ;D  ;D  ;D
-Avrupada büyük bi fiyata satarlar bunları :D :D
 Cehalet  :'(

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2008, 15:11:14 »
piramitler gemiyle gidiyormus... yazık başka bisey değil muasır medeniyetler seviyesi bu olmasa gerek.

:-[ :-[
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2008, 22:37:27 »
'' Mısır piramitleri Türkiye' den kaçırılmış ''. Ee ne olmuş ki, gayet normal bir durum. Türkiye Mısır Piramitlerini kaçırsaydı ya da Mısır Piramitleri Türkiye' yi kaçırsaydı, haa bak o zaman ilginçmiş diyebilirdik ama Mısır Piramitleri Türkiye'den kaçırılmış. Bence gayet normal bir haber.  :)

« Yanıtla #6 : 29 Ocak 2008, 18:21:01 »
'' Mısır piramitleri Türkiye' den kaçırılmış ''. Ee ne olmuş ki, gayet normal bir durum. Türkiye Mısır Piramitlerini kaçırsaydı ya da Mısır Piramitleri Türkiye' yi kaçırsaydı, haa bak o zaman ilginçmiş diyebilirdik ama Mısır Piramitleri Türkiye'den kaçırılmış. Bence gayet normal bir haber.  :)
??? :-X :-\ :o :t

« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2008, 13:02:23 »
Tarih ögretmenini gördünüz mü ?? Burası nezih bir forum olmasaydı ben ona öyle bir saydırırdım ki görürdü ögretmenligi :) birde kasılıyor ya utanmadan :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2008, 13:47:43 »
Tarih ögretmenini gördünüz mü ?? Burası nezih bir forum olmasaydı ben ona öyle bir saydırırdım ki görürdü ögretmenligi :) birde kasılıyor ya utanmadan :)
videoyu eklememdeki asıl sebeb o abi..öğretmenlerin durumu buysa bizim ülkemiz gerçekten çok ii yerlerde diye düşünmemek içten değil...

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #9 : 09 Şubat 2008, 17:25:57 »
Cahil insanlara ben gülemiyorum daha çok üzülüyorum eğitimsiz bırakıldıkları için....  Özellikle ben bu röportajı yapanın insanlarla dalga geçerek raitig yapmaya çalıtığını düşünüyorum.....   Bu tür roportajlara zaman ayıcaklarına yada tv lerde insanların üzerinden rant kapısı oluşturan programlar yayınlayacaklarına insanı sıkmadan eğitimsel yayınlar yapılmalı.... 

« Yanıtla #10 : 09 Şubat 2008, 23:38:04 »
Ama bu video baya bi eski herhalde ya yeni eklenmiş olabilir.Ama giyim tarzından vs... Eski olduğu anlaşılıyor..