Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Vento projesi ;)  (Okunma sayısı 23930 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: Vento projesi ;)
« Yanıtla #14 : 01 Kasım 2012, 00:18:10 »
olmaz kare plaka:=) yanlız  panjura taş gelcek bence sök:=)
Gördün mü hiç kare plakalı Vento ben hiç denk gelmedim bi görsem bakıcam da  :p Taktın panjura İstanbul gibi bi yerdesin hala panjur bulamıyosun ayıp bee  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #15 : 01 Kasım 2012, 00:23:10 »
gökhan bak bilalin gözü kalırsa kötü olur :D hadi sen gönder onu bişey olmadan :D

« Yanıtla #16 : 01 Kasım 2012, 00:28:21 »
allah utandırmasın.. çok güzel arabadır zevkidir. rahat fiyatına göre oldukça donanımlı falan sevdim.
 arac aslında gayet diri duruyor komplemı boyancak yada boyanmış halimi öle ise sol çamurluk matmı :S  ?

Kolay gelsin.

Eski Ventoculara gelsin benden bu şarkı..

http://www.youtube.com/watch?v=9feN1VsUATQ
Yurtdışında yapılınca ŞAKŞAK ŞAK .........
Yurtiçinde Yapınca olmamış :)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #17 : 01 Kasım 2012, 00:33:29 »
allah utandırmasın.. çok güzel arabadır zevkidir. rahat fiyatına göre oldukça donanımlı falan sevdim.
 arac aslında gayet diri duruyor komplemı boyancak yada boyanmış halimi öle ise sol çamurluk matmı :S  ?

Kolay gelsin.

hobareey. gece gece güzel oldu bu bize

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #18 : 01 Kasım 2012, 01:15:37 »
gökhan bak bilalin gözü kalırsa kötü olur :D hadi sen gönder onu bişey olmadan :D
İşler kötüye gidiyo valla kanka  :D Ya benim olsa başıma beraber söz konusu peder bey olunca boynumuz kıldan ince bizde emir kuluyuz bak toplıyacaksın dedi Bilecik ten Bursa ya gittim 2 gün sürmedi toparlamam  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #19 : 01 Kasım 2012, 01:19:06 »

Kolay gelsin.

Eyvallah çok saolun  :) Yok aracı komple boyadık yaklaşık on yıl falan yattı  brandanın altında boyası çok kötü duruma gelmişti iç ve motor bölümünü boyatmadık oralarda en ufak çizik bile yok çok şükür araç boyadan çıktıgı gibi duruyor pastası atılmadı daha tamamen toparlandıgında komple iç dış detaylı temizlendikten sonra son pastası atılır en sona proffesional çekimlerini yapar atarım son durumunu  :tamamdir Bu arada çamurluk niye öyle çıkmış bende anlamadım telefonla çektigim için olabilir  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #20 : 10 Kasım 2012, 03:45:04 »
Bugün ön arka camlarımız takıldı,araç içindeki bütün plastik aksamları tek tek elimle temizledim parmak uçlarım hala acıyor  ;D Tavan döşemesi biraz bakım istiyor yarın döşemeciye götürüp onları halledicem belki akşama eve Vento'yla dönerim pazar günüde bahçede koltukları komple temizledikten sonra hepsini yerleştiririm bu ara yarın plakaları yeniliycem bu gidişle ön-arka düz yapıcaz gibi duruyo kare takan yok çünkü  :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #21 : 19 Kasım 2012, 20:10:33 »

Sonunda bitirdik çok şükür  :) Sadece evrak işleri kaldı onlarda en basiti zaten yakında benim MK-1'inde jantlarını buna takarım sac jant çok kötüymüş ya  ;D

« Yanıtla #22 : 20 Kasım 2012, 00:21:22 »
allah nazardan saklasın  kardeşim  :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #23 : 21 Kasım 2012, 02:13:22 »
allah nazardan saklasın  kardeşim  :)
Eyvallah kanka saol bugün çelik jantlarınıda taktım bişeye benzedi namussuz  >:D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #24 : 21 Kasım 2012, 02:13:59 »
Arkadaşlar elimde satılık panjur var bu arada arayan varsa haber etsin fotograflarını atayım   :tamamdir