Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: vento alıcam yardımlarnızı bekliyorum  (Okunma sayısı 28933 defa)

vento alıcam yardımlarnızı bekliyorum
« : 01 Kasım 2008, 21:28:22 »
arkadaşlar bir kaç tane dizel vento var nasıldır bu arabalar bilhassa kaporta tedarkliliği konfor,yakıt

Çevrimdışı Bugia35

• İYİLER MUTLAKA KAZANIR..!
Ynt: vento alıcam yardımlarnızı bekliyorum
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2008, 21:35:24 »
motor ön camurluklar tampon kapılar vb bırcok parca mk3 lerle aynı parca problemın kesınlıkle olmaz..golf3 un bır nevı sedanı dıye dusunebılırsın..ama senın almak ıstedıgın dızel oldugu ıcın motorunu cok ıyı gostermen gerek atılma tabır edılen sonradan dızel veya bındırme olmasın yada sen bılırsın ?+bagaj olayı superdır baya genış.. hayırlısı olsun..

« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2008, 04:16:12 »
ben de,bir vento kullanıcısı olarak,sürüş,konfor ve performans açısından kesinlikle öneririm..bagaj hacmi müthiş kullanışlı.ön ve arka gövde aksamı dışında tüm parçaları golf III ile birebir aynı.benzinli 1.6 AFT tip motora sahip aracım,şehir içi 30,uzun yolda 23-25krş.yakıt tüketimine sahip.son uzun yol kullanımımda 480 km.de tam 120 lira yakıt tükettim.eğer 1.6 TDI motor tipinde bir araç bulursanız bir depo yakıt ile 1000 km üzerinde yol yapmanız mümkün..her türlü teknik destek için bilgi paylaşımına hazırım,hayırlısı olsun..

« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2008, 14:15:13 »
al derim çok tatlı arabalar

« Yanıtla #4 : 13 Kasım 2008, 17:30:19 »
benim fikrimce ben bir araba tamircisiyim elimden sayamıyıcak kadar cok vento geçti kendime ait de ventom waerdır 4-5 tane en son 1.6 aft sattım cok güzel arabala dizel ayrı bir güzel ama 1993 model üstü al arka stopları sarı pek hoş durmuyor hayırlı olsun

« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2008, 16:01:37 »
Merhabalar bende bir VENTO kullanıcısı olarak kesinlikle öneririm 1.8 executive var bende gayet memnunum model tiplerine göre motor, donanım, version farkları olmakla beraber önerilecek bir araçtır. 96 ve üzeri modelleri tercih etmeni öneririm. Diğer bie öneri ise mümkünse dizel almalı veya 1.6 enjeksiyonlu tipleri tercih etmendir.

Çevrimdışı VR6_Alper

• 2.8 VR6
« Yanıtla #6 : 19 Aralık 2008, 01:00:33 »
ooo vento cok güzel araba, bendede vardi birtane. Stoplar kirmizi kristall ve ön farlari siyah takman gerek. Lazimsa getirtdiririm bunlari sana. Türkiyede bulamazsin zaten bunlari.

« Yanıtla #7 : 07 Ocak 2009, 11:50:14 »
ya bu stoplar ıcın bana genıs bı bılgı atabılırmısın rıca etsem fıyat olarak [email protected]

« Yanıtla #8 : 13 Nisan 2009, 01:31:15 »
ventocu biri olarak tavsiye ediyorum...hayirli olsun aldiysaniz..
Feyzimiz Nil Gibidir ! Fakat biz seninle Dicle ile FIRATIZ..

Çevrimdışı platformaustria

• Vento ailemizden biri gibi
« Yanıtla #9 : 11 Mayıs 2009, 12:31:59 »
Slm arkadaslar avusturyadan katiliyorum .Yedi yildir vento GL  1.8    75  piyes  grau  vento kullaniyorum .Avusturyadan istanbula   2300  kilometre yol yaptim  kesinlikle uzun yolu mükemmel , bagaj oldukca genis , dört kisilik bir aileyim ve arabamizdan memnunum  , tavsiyem eger benzinli vento alacaklara en az motorunun 1. 8  olmasina dikkat edin . Vento ve Golflerin en büyük hastaliklari camurluklar ve araba kaldirma yerlerinin cabuk cürümesidir . Sizlere tavsiyem arka bagajin plaka lambalarinin oldugu yerleri özellikle temiz tutmaya bakin  cürümeler  buradan baslar.   bakin sizlere Vento ve Golf ,Audi  ,Pasat dünyasina götürmek istiyorum   bakin tuning  olmayan arabalari ne hale getiriyoruz avrupada , benimde üye ve aktif oldugum bu olusma   sizleri davet ediyorum .    www.vento-fans.de/index.php?link=ventobilder        Sizlerle bu sayfada yazismaya devam edecegim ...

Vento kullanmak bir ayricaliktir .
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2009, 12:36:31 Gönderen: platformaustria »
Vento

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #10 : 11 Mayıs 2009, 22:52:26 »
araçlar süper  :tamamdir

Çevrimdışı Bugia35

• İYİLER MUTLAKA KAZANIR..!
« Yanıtla #11 : 11 Mayıs 2009, 23:10:28 »
bu sayfada degılde baska bır topıc acsan daha hos olur kendını ve aracını daha ıyı tanıtabılırsın. aramıza hosgeldın :)

Çevrimdışı konyagolf

• VENTO
« Yanıtla #12 : 03 Temmuz 2009, 11:15:38 »
ARKADAŞLAR BENDEDE 1998 MODEL VENTO 1.6 VENTO VAR LACİVERT ÇOK MEMNUNUM ÇOK RAHAT FULL BİR ARABA 14000 TLYE SATARIM

Çevrimdışı htssalla

• bizim araba :D
« Yanıtla #13 : 08 Temmuz 2009, 02:47:14 »
vallahi bende de 1.6 vento GL var full araba gerçekten de çok süper rahatlık bakımından ayrıca motor 210 binde lpg'si yok ve motor süper sıfır 1.6 araçlarla kapışıyorum performans da problemi yok yani ;)