Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: arkadaşlar çalışır çalışmaz stop etme sorununa çözüm bulanlar varmı??  (Okunma sayısı 4137 defa)

aracım 1.8 rek nokta enjeksiyonlu vento adz motor.marşa bastıgımda motor çalışır çalışmaz stop ediyor bazen 3-5 defa marş basmam gerekiyor çalıştırmak için bazen de vurdurarak çalıştırabiliyorum.bunun sebebini bilen çözümünü blan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum..araca 0 motor yapıldı bujiler buji kabloları lpg regülatörü yeni. :-[

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Vurdurarak kesin olarak çalışıyor mu, immobilizer var mı?
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

immoblizer var vurdurarak ilk etapta çalışmıyo ama vurdurdugumda hareket halindeyken marşı kapyıp 2-3 kere acınca calışıyor anahtarı bikaçdefa çıkarıyorum immo dandır diye ama sonuç aynı

o sorun bendede var lpg den kaynaklanıyor ama benzinde sorun yok ama lpg ye geçerken yapıyor ilk seferinde sonra bidaha çalıştığında geçtiğinde tamam sorun olmuyor.. bu sorun için 3 usta gördü hiçbiride yapamadı gaz beynine kadar değişti arkadaşımda bmw var ondada aynı sorun var ve devam ediyor..